Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(yolitux @ 2011 10 08, 14:42)
Labas,

O sakykit kokios dabar yra pasalpos lubos uz VPA, ar po Nauju metu keisis kas nors?  ax.gif

Pirmam temos puslapi yra isriskinta kokios "lubos" siuo metu,po nauju manau nieks nesikeis,nes kazkaip niekur nera apie tai nei rasoma,nei sakoma.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 07, 22:26)
na nezinau,bet pora puslapiu atgal jei paziureti,viena mamyte rase,kad uz anta vaika gavo maziau dekretiniu nei uz pirma ir ji irgi nerase ant prasimo,kad skaiciuotu palankesni varianta,nes pasake,kad nereikia.

Na klausimas KIEK tas mažiau. nes šiokie tokie svyravimai į vieną ar kitą pusę gali būti vien dėl skirtingo darbo dienų skaičiaus dekreto laikotarpiu, nes juk mokama už darbo dienas. Arba jei pašalpa buvo didelė, tai ji tiesiog galėjo sumažėt dėl sumažėjusių lubų. Na žodžiu galimų variantų ne vienas, todėl reikia žiūrėt konkrečiai, nes tiesiog "mažiau" dar nieko nepasako.

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 08, 15:08)
Pirmam temos puslapi yra isriskinta kokios "lubos" siuo metu,po nauju manau nieks nesikeis,nes kazkaip niekur nera apie tai nei rasoma,nei sakoma.

Keistis gali jei metų gale vyriausybė patvirtins kitokį draudžiamųjų pajamų dydį. Jis visuomet nustatomas svarstant biudžetą ir tvirtinamas gruodžio gale kitiems metams.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 10 08, 15:22)
Na klausimas KIEK tas mažiau. nes šiokie tokie svyravimai į vieną ar kitą pusę gali būti vien dėl skirtingo darbo dienų skaičiaus dekreto laikotarpiu, nes juk mokama už darbo dienas. Arba jei pašalpa buvo didelė, tai ji tiesiog galėjo sumažėt dėl sumažėjusių lubų. Na žodžiu galimų variantų ne vienas, todėl reikia žiūrėt konkrečiai, nes tiesiog "mažiau" dar nieko nepasako.


keliais simtais lt mirksiukas.gif O pasalpai iki lubu, kaip nuo VLN iki Tokijo mirksiukas.gif Taip, kad tikrai maziau, ir ne del darbo dienu skirtumo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Labiuke @ 2011 10 08, 17:54)
keliais simtais lt mirksiukas.gif O pasalpai iki lubu, kaip nuo VLN iki Tokijo mirksiukas.gif Taip, kad tikrai maziau, ir ne del darbo dienu skirtumo unsure.gif

Na man irgi skyrėsi pora šimtų litų ir būtent dėl skirtingo darbo dienų skaičiaus.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 10 08, 19:27)
Na man irgi skyrėsi pora šimtų litų ir būtent dėl skirtingo darbo dienų skaičiaus.


man beveik 400 lt mirksiukas.gif Si karta gavau tik 3800 mirksiukas.gif Nemanau, kad del darbo dienu skirtumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Labiuke @ 2011 10 08, 20:22)
man beveik 400 lt mirksiukas.gif Si karta gavau tik 3800 mirksiukas.gif Nemanau, kad del darbo dienu skirtumo g.gif

O tai nebuvote Sodroj pasiaiškint?
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 10 08, 20:30)
O tai nebuvote Sodroj pasiaiškint?


issiunciau uzklausima ax.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis,

esu įtraukusi temą į favoritų sąrašą ir vis skaitinėju... Deja nelabai draugauju su matematika,nes esu humanitarė... Dėl to prašau jūsų pagalbos....


Situacija tokia:

gydytoja sakė, kad man dekretinės nuo lapkričio 9 dienos. Planuojama gimdymo data sausio 15-18 dienomis. Darbo stažo turiu pakankamai. 2010 metų paskutiniaisiais mėnesiais mano alga buvo mažoka. Nuo 2011 metų sausio ji ėmė didėti. Paskutinis didėjimas įvyko rugsėjo mėn. Nuo šiol ji nebesikeis.


Tai va, jei gerai paskaičiavau, tai nėštumo ir gimdymo atostogų pinigėlius skaičiuos iš 2010.10.01-2011.09.31. Ar taip?


O vaiko priežiūros iš 2010.12.01-2011.11.31. Ar taip?


O didysis klausimas būtų toks- kaip man finansiškai labiau apsimokėtų išeiti į dekretą? Ar tas vienas mėnuo man nieko nepakeistų? Mąsčiau prieš dekretą pasiimti atostogas ir į dekretą išeiti gruodžio mėnesį... Ar taip galima? Ar nenugaruotų man ta išmoka? Ir kaip tos 126 dienos skaičiuotųsi toliau? g.gif


Tikiuosi suprantamai paklausiau? ax.gif blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2011 10 09, 21:18)
1. nėštumo ir gimdymo atostogų pinigėlius skaičiuos iš  2010.10.01-2011.09.31.  Ar taip?
2. O vaiko priežiūros iš 2010.12.01-2011.11.31. Ar taip?
3. O didysis klausimas būtų toks- kaip man finansiškai labiau apsimokėtų išeiti į dekretą? Ar tas vienas mėnuo man nieko nepakeistų? Mąsčiau prieš dekretą pasiimti atostogas ir į dekretą išeiti gruodžio mėnesį... Ar taip galima? Ar nenugaruotų man ta išmoka? Ir kaip tos 126 dienos skaičiuotųsi toliau?  g.gif
Tikiuosi suprantamai paklausiau?  ax.gif  blush2.gif

1. Taip.
2. Ne. Skaičiuos iš 2011.02.01-2012.01.31.
3. Jei išeitumėte nuo 2011.12.01, tai viskas persistumtų per vieną mėnesį į priekį. O dėl nugaravimo, tiesiog kiek vėliau išeitumėt į dekretą, tiek pat automatiškai sutrumpėtų jūsų vaiko priežiūros atostogos. Dekretas vistiek tęstusi 126 dienas.
Atsakyti
Sveiki, noreciau ir as pasikonsultuoti.
Reikalas toks: esu vaiko auginimo atostogose. Vaikui sukaks 2 metai sausio 1 d. Dabar laukiuosi antro vaikelio. Tiksliai dar negaliu pasakyti, bet tarkim i dekreta tureciau iseiti vasario 2 d. Man iškilo pora klausimų:
1. Kaip skaiciuotusi mano antro vaiko auginimo ismoka? Skaiciuotu 12 men iki maniseinant i dekreta su antru vaiku- t.y. is pirmojo vaiko antru Auginimo atostogu metu gautu sodros pasalpu? Ar imtu 12 men iki man iseinant i dekreta su pirmu vaiku?
2. Taip iseina kad man reiktui darba grizti 1 menesiui. Bet kaip geriau butu daryt- imti 3metus auginimo atostogu (juk galima?), kai nieko negauni ar pvz pasiimtidarbe atostogu smile.gif (nes turiu prikaupusi smile.gif) klausiu, nes idomu ar taiitakoja kokiu ismoku / pasalpu skaiciavimus ar neturi jokios itakos?
Ai, dar klausimas del nestumo gimdymo atostogu pasalpos- dydis yra 4 menesines algos? O lubos 4680lt - cia tai sumai??? Ar vieno men. algai?? Nes man jau baisu pagalvoti kad cia tai 4 men. sumai...
Atsakyti
QUOTE(EverGreen @ 2011 10 10, 13:47)
Sveiki, noreciau ir as pasikonsultuoti.
Reikalas toks: esu vaiko auginimo atostogose. Vaikui sukaks 2 metai sausio 1 d. Dabar laukiuosi antro vaikelio. Tiksliai dar negaliu pasakyti, bet tarkim i dekreta tureciau iseiti vasario 2 d. Man iškilo pora klausimų:
1. Kaip skaiciuotusi mano antro vaiko auginimo ismoka? Skaiciuotu 12 men iki maniseinant i dekreta su antru vaiku- t.y. is pirmojo vaiko antru Auginimo atostogu metu gautu sodros pasalpu? Ar imtu 12 men iki man iseinant i dekreta su pirmu vaiku?
2. Taip iseina kad man reiktui darba grizti 1 menesiui. Bet kaip geriau butu daryt- imti 3metus auginimo atostogu (juk galima?), kai nieko negauni ar pvz pasiimtidarbe atostogu smile.gif (nes turiu prikaupusi smile.gif) klausiu, nes idomu ar taiitakoja kokiu ismoku / pasalpu skaiciavimus ar neturi jokios itakos?
Ai, dar klausimas del nestumo gimdymo atostogu pasalpos- dydis yra 4 menesines algos? O lubos 4680lt - cia tai sumai??? Ar vieno men. algai??  Nes man jau baisu pagalvoti kad cia tai 4 men. sumai...

gi apie sita jau 10 kartu yra rasita,skaiciuos palankesni varianta,skaiciuos is to DU kaip pirmam.
"Maksimalus mėnesio kompensuojamasis uždarbis – einamųjų metų draudžiamųjų pajamų, galiojančių nėštumo ir gimdymo atostogų pradžios mėnesį, 4 dydžių suma."
Atsakyti
sveikos situcija tokia, nezinau ar pakankamai aiskiai isdestysiu savo mintis, bet jei kas suprasit, gal atsakysit? blush2.gif esu bedarbe stoviu DB. Turiu vaika kuriam birzelio gale suejo 4 metai. Dabar laukiuosi antro vaiko. I DB istojau kai pirmajam vaikui suejo 3 metai, Taigi DB stoviu jau metai ir 3 menesiai. Klausimas toks jeigu as isidarbinciau dabar kai nestumui jau 3 men, ar gauciau is Sodros? aciu uz atsakyma?
Atsakyti