Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(Natele @ 2011 10 07, 15:12)
Man atrodo, kad dekreto pasalpos skaiciavimo laikotarpis negeras, nes klausiusioji parase numatoma gimdymo data balandzio men., o ne isejimo i dekreta  g.gif .
Papildyta:

Parasykit, kada jums sueina 30 nestumo savaiciu - koki menesi planuoja jus isleist i dekreta. Pagal tai ir skaiciuojama dekreto pasalpa, o ne pagal gimdymo data.


man 30 savaiciu bus 2o12 metu 7savaite. Man gydytoja sake kad pasakys tiksliai kai padarys echo, nustattaant lyti, ale neskubeti..
iseina 2o12 02 13-18d.
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2011 10 07, 16:26)
man 30 savaiciu bus 2o12 metu 7savaite.  Man gydytoja sake kad pasakys tiksliai kai padarys echo, nustattaant lyti, ale neskubeti..
iseina 2o12 02 13-18d.

tai jums tada dekreto pasalpa skaiciuos is visu 2011m., nes isejimo (vasaris) men. nesiskaiciuoja ir praleidziamas menuo pries ji (sausis). Gaunasi, kad visi 2011m. menesiai ieis i skaiciavima.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 10 07, 15:30)
tai jums tada dekreto pasalpa skaiciuos is visu 2011m., nes isejimo (vasaris) men. nesiskaiciuoja ir praleidziamas menuo pries ji (sausis). Gaunasi, kad visi 2011m. menesiai ieis i skaiciavima.

ACiu, dabar aiskiau 4u.gif
o del VPA, tai ir nesiskaiciuos paskutinis menuo? bet per ji juk gausiu paskutines ismokaS? ar kaip?
tai jei gimdau 2012-04, tai skaciuosis 2o11-o3iki 2o12-o3. ar teisingai?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 07, 12:01)
Nieks jums neskaiciuos palankesnio varianto,kol jus to nepaprasot,rastiskai,nesvarbu kad jie mato,man irgi mate,bet pati darbuotoja pasake rasiti.
Papildyta:



Niu zinokit, nieko nebesuprantu, grizau vel i sodra, ir man pasake ta pati. Tai tada grizusi namo sumasciau paskambint i sodra, ir dar karteli pasiaiskint. Ir pasake ta pati, kad parasyt nebutina, kadangi esu dar atostogose, ir bet kokiu atveju skaiciuos geresni varianta. Tai dabar nebezinau nei ka galvot.
Atsakyti
QUOTE(Ligita.r @ 2011 10 07, 16:48)
Niu zinokit, nieko nebesuprantu, grizau vel i sodra, ir man pasake ta pati. Tai tada grizusi namo sumasciau paskambint i sodra, ir dar karteli pasiaiskint. Ir pasake ta pati, kad parasyt nebutina, kadangi esu dar atostogose, ir bet kokiu atveju skaiciuos geresni varianta. Tai dabar nebezinau nei ka galvot.

Man irgi taip sakė, kad palankesnis variantas skaičiuojamas automatiškai nepriklausomai nuo to, prašymas yra ar ne. Bet ir prašymą davė parašyt. Jūs tiesiog ramiai palaukit kol gausit išmoką ir jeigu ji bus ženkliai mažesnė nei pirmą kartą, tuomet ir aiškinsitės kodėl būtent taip paskaičiavo. O dabar gal ir be jūsų prašymo jums paskaičiuos taip kaip priklauso.
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2011 10 07, 16:38)
ACiu, dabar aiskiau 4u.gif
o del VPA, tai ir nesiskaiciuos paskutinis menuo? bet per ji juk gausiu paskutines ismokaS? ar kaip?
tai jei gimdau 2012-04, tai skaciuosis 2o11-o3iki 2o12-o3. ar teisingai?

Neziurekit i gimdymo data, ji jokios itakos neturi Sodros pinigeliams smile.gif . Nuo isejimo i dekreta dienos reiktu atskaiciuoti 126d. ir paziureti, kuri men. jis baigiasi (jei gimdymas butu komplikuotas, tai dar 14d. prisidetu). Jei VPA jums prasidetu liepa, tai liepa ir birzelis neieitu i pasalpos skaiciavima, reiktu imt 12men. atbuline tvarka pradedant geguze. Jei VPA prasidetu birzeli, tai nuo balandzio reiktu atgal atskaiciuot.
O apie kurias ismokas jus cia klausiat? Apie dekreto? Pasalpa uz dekreto laikotarpi ismokama visa is karto uz visas tas 126d., kai tik popierius susitvarkot ir paskaiciuoja Sodra - butu kova ar pacioj vasario pabaigoj. Bet VPA pasalpos skaiciavimui nesvarbu, kad ta men. visa suma gavot - ims tik tiek, kokia suma uz kuri men. yra paskaiciuota popieriuje.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 10 07, 16:12)
Man atrodo, kad dekreto pasalpos skaiciavimo laikotarpis negeras, nes klausiusioji parase numatoma gimdymo data balandzio men., o ne isejimo i dekreta  g.gif .
Papildyta:

Parasykit, kada jums sueina 30 nestumo savaiciu - koki menesi planuoja jus isleist i dekreta. Pagal tai ir skaiciuojama dekreto pasalpa, o ne pagal gimdymo data.

Tyksliai,net nepamaciau kad parasyta ne dekretas,o numatoma gimdymo data,aciu kad pataiset smile.gif
Atsakyti
g.gif Sveiki, labai reikia patarimo.. Moteris nescia 35sav, pries nestuma nedirbo, mokinosi dieniniame skyriuje, baigusi pavasari istojo i darbo birza. Siandien darbo birzoje pasake, kad dabar darbo vistiek neieskai, tai isisbraukime, ..ir isisbrauke doh.gif
Ar ji dabar liko socialiai nedrausta? Tai reikstu, kad ir uz gydytoju konsultacijas, gimdyma reiktu moketi?
O norint ju seimai gauti socialine pasalpa reikes jei vel 6men prastoveti darbo birzoje? Ar gali vel dabar registruotis? Ar reikia laukti 6 menesius? Vyras atitinka soc. pasalpos gavimo reikalavimus.
Atsakyti
QUOTE(Ligita.r @ 2011 10 07, 16:48)
Niu zinokit, nieko nebesuprantu, grizau vel i sodra, ir man pasake ta pati. Tai tada grizusi namo sumasciau paskambint i sodra, ir dar karteli pasiaiskint. Ir pasake ta pati, kad parasyt nebutina, kadangi esu dar atostogose, ir bet kokiu atveju skaiciuos geresni varianta. Tai dabar nebezinau nei ka galvot.



QUOTE(Enita @ 2011 10 07, 16:52)
Man irgi taip sakė, kad palankesnis variantas skaičiuojamas automatiškai nepriklausomai nuo to, prašymas yra ar ne. Bet ir prašymą davė parašyt. Jūs tiesiog ramiai palaukit kol gausit išmoką ir jeigu ji bus ženkliai mažesnė nei pirmą kartą, tuomet ir aiškinsitės kodėl būtent taip paskaičiavo. O dabar gal ir be jūsų prašymo jums paskaičiuos taip kaip priklauso.

na nezinau,bet pora puslapiu atgal jei paziureti,viena mamyte rase,kad uz anta vaika gavo maziau dekretiniu nei uz pirma ir ji irgi nerase ant prasimo,kad skaiciuotu palankesni varianta,nes pasake,kad nereikia.
Papildyta:
QUOTE(Labiuke @ 2011 10 04, 11:38)
idomu g.gif As uz NGA su antruoju gavau maziau g.gif Nors musu situacija panasi g.gif Ir kai rasydama prasyma paklausiau kur rasyti kad skaiociuotu palakesni varianta, pasake, kad nera jokiu palankesniu variantu g.gif


Papildyta:
QUOTE(linosska @ 2011 10 07, 21:33)
g.gif  Sveiki, labai reikia patarimo.. Moteris nescia 35sav, pries nestuma nedirbo, mokinosi dieniniame skyriuje, baigusi pavasari istojo i darbo birza. Siandien darbo birzoje pasake, kad dabar darbo vistiek neieskai, tai isisbraukime, ..ir isisbrauke  doh.gif
Ar ji  dabar liko socialiai nedrausta? Tai reikstu, kad ir uz gydytoju konsultacijas, gimdyma reiktu moketi?
O norint ju seimai gauti socialine pasalpa reikes jei vel 6men prastoveti darbo birzoje? Ar gali vel dabar registruotis? Ar reikia laukti 6 menesius? Vyras atitinka soc. pasalpos gavimo reikalavimus.

Ji yra soc.drausta ir bus iki kol vaikui sueis 8 metai,tereikia kai gims vaikelis su gimymo liudijimu nueiti i lygoniu kasa.Nereikia niekur jai registruotis,ji irgi atitinka salygai soc.pasalpai gauti
"yra nėščia moteris, kuriai yra likę 70 kalendorinių dienų iki numatomos gimdymo datos;"
Atsakyti

Ji yra soc.drausta ir bus iki kol vaikui sueis 8 metai,tereikia kai gims vaikelis su gimymo liudijimu nueiti i lygoniu kasa.Nereikia niekur jai registruotis,ji irgi atitinka salygai soc.pasalpai gauti
"yra nėščia moteris, kuriai yra likę 70 kalendorinių dienų iki numatomos gimdymo datos;"
[/quote]
bigsmile.gif Ir dabar drausta, tai yra kad ir vaikelis dar negimes?
O kai gims vaikelis ar atitiks salyga gauti soc. pasalpa?
Atsakyti
[quote=linosska,2011 10 07, 23:03]
Ji yra soc.drausta ir bus iki kol vaikui sueis 8 metai,tereikia kai gims vaikelis su gimymo liudijimu nueiti i lygoniu kasa.Nereikia niekur jai registruotis,ji irgi atitinka salygai soc.pasalpai gauti
"yra nėščia moteris, kuriai yra likę 70 kalendorinių dienų iki numatomos gimdymo datos;"
[/quote]
bigsmile.gif Ir dabar drausta, tai yra kad ir vaikelis dar negimes?
O kai gims vaikelis ar atitiks salyga gauti soc. pasalpa?
[/quote]
Ir dabar drausta. smile.gif
taip,atitiks
"motina (tėvas) arba globėja (globėjas) namuose augina:
- nelankantį ugdymo įstaigos vaiką iki 3 metų; "

nebent vyras eis i VPA,tada jai reikes stot i birza.
Atsakyti
Labas,

O sakykit kokios dabar yra pasalpos lubos uz VPA, ar po Nauju metu keisis kas nors? ax.gif
Atsakyti