Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam po gimdymo

QUOTE(Virgilijad @ 2009 01 15, 12:58)
gal galetumet pasakyti kur gavote DVD su pratimais? Gal galima is kur nors parsisiusti?
Bet as asmeniskai turiu tokia problema, arba nemoku teisingai sportuoti as  ax.gif , po gimdymo irgi su azartu emiausi sportuoti ir ka galvojat, pilvas dar daugiau padidejo. beje svoris irgi is pradziu krito net po 500 gr per savaite, bet paskui kaip sustojo taip ir sustojo, ypac sustojo tada kai pradejau daugiau aktyviau judeti nei iprastai.
Tai ka gal as ne taip darau, kad  tas pilvas ne mazeja o atvirksciai dideja nuo sporto?
Nusipirkau treniruokli, kad teisingai atlikciau pratimus, bet rezultato nera  schmoll.gif

čiačia pvz siunčiausi iš torents.ru tai va panos giria tae bo- labai padeda suaktyvinti medžiagų apykaitą tada riebaliukai geriau dega net ramybės būsenoje. (Prisijungiti reiktų, parsisiūsti torrents beta programa ir spausti skachat ir sportuoti į sveikatėlę)
Aš ne aspecė- bet labai tikiu sportu. tai ar tęsėte savo pratimukus ar po to metėte? Dar reikia jų daryti taip daug kad skaudėtų biggrin.gif , pilateso kai kurie pilvo mažėjimui padeda, moterys kitos žavisi ttapu. Labi gaila kad nėra rezultato- gal jums daugiau cardio. Čia reikia domėtis.
Atsakyti
Zinote, man buvo labai padaznejes pulsas, kai lankydavausi sporto saleje, treneris uzdedavo toki matuokli ir neisdavo daug sportuoti. Nors siaip gyvenime jokiu nusiskundimu neturiu.
Taip, pratimus uzmeciau nebedarau namie, nes laiko nebeturiu, diena kazkaip nesidaro o is ryto mazyle jau nebemiega taip kaip iki 6 men. kad miegodavo, dabar pabunda anksciau uz mane ir mane zadina, o nuo tad kai atsikeliu visas demesys tik jai vienai. kaip cia pasakius, nepasakysi kad rankinuke, bet pratimu daryti neleidzia visur lenda ant manes lipa, na koks cia sportas.

Gal visai praverstu tie pratimai kur galima su kartu su kudikiu daryti, bet neturiu vaizduotes, gal kuri turi kokiu paveiksleliu, tai idekite cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Virgilijad @ 2009 01 15, 15:07)
Gal visai praverstu tie pratimai kur galima su kartu su kudikiu daryti, bet neturiu vaizduotes, gal kuri turi kokiu paveiksleliu, tai idekite cia  ax.gif

Visai suprantu kai vaikutis didesnis kitaip yra. Bandykit tame gal torrents.ru ieškotis sporto su kūdikiu.
Atsakyti
Sveikutes, ikisu ir as savo trigrasi i sia temele, nes jauciu, kad neuzilgo bus labai aktualu. Siuo metu man liko menesiukas iki gimdymo. Visa nestuma lankiau manksta, plaukiojau baseine ir esu labai savim patenkinta. Pilvukas uzaugo didelis, bet visa kita atrodo net geriau negu buvo. Buvau visada linkus siek tiek i pilnuma ir neuztekdavo valios pastoviai sportuoti ar prisiziureti mityba. O vaikelio laukimas padare tiesiog stebukla. Atsisakiau visokiausiu zalingu iprociu, emiau sportuoti, susireguliavau mityba taip kad ir susivirskintu greiciau ir sunkumo nejausciau ir medziagu pakankamai gauciau.
Tik labai bijau, kad po gimdymo neapsileisciau. Nes speju, kad bent jau pradzioj apie jokius sporto klubus neiseis ir pasvajoti. Tiesa, jei tik bus galimybe bandysiu lankyti mankstele mamytems su vaikuciais. O siaip sioje temeleje ieskau bendraminciu, gal dalinantis patirtim bus lengviau. Labai domina ivairus dvd su mankstom. Perziuresiu jusu nuorodas. Sekmes visoms!
Atsakyti
Sveikos,visos merginos-moterys,pas kuriu antsvoris nuo 15kg:)
Mano istorija tokia,kad po gimdymo pasiliko pas mane 25kg antsvorio,tik maziukei suejo 6 men,pradejau imtis kazkokiu veiksmu,maista ziuret,kolorijas skaiciuot ir t.t,taigi kvieciu jus visas pasidalinti patarimais,palaikyti vienas kita ir kartu liekneti:)
Atsakyti


MAMYTES PASIDALINKITE SAVO PATIRTIMI, KAIP JUS ATSIKRATETE NEREIKALINGU KILOGRAMU PO GIMDYMO!!!!

KA DARETE - SPECIALI DIETA AR TIESIOG LENGVAS SPORTAS.

ACIU KAD SUSIDOMEJOTE IR UZSUKOTE!! smile.gif
Atsakyti
4u.gif sveiki! Noriu papasakot savo istorija. Gal kam nors buvo panašu smile.gif prieš gymdima svoris buvo 65-66kg po gimdymo stabilizavosi. (per visa nėštumą priaugau apie 14-15kg... Viskas buvo gerai, labaj norim antro vaikiuko bet nesiseka pastoti jau daugiau negu metai verysad.gif Štai pradėjo veluoti mėnesinės , vienas mėnuo, antras ... Svoris staiga +8kg per du mėnesius , padaryta N-testu... Nueinu pas daktarė o ta jau sveikina su nestumu, o aš esu isitikinus jog nesu nestuke.gif nes testai nieko nerodo o men. Kaip nėra taip nėra . Atliekami šlapimo tirimai. Mano nuomone pasitvirtina. Bet kur tada mmm dingo? g.gif nusiuncia skanui, Nueinu į privačia klinika , po abžiuros daktarė sako, stresas, hormonai svirauja, ciklo sutrikimas, davė laukt apie 2 mėnesius , sako jog normaliai yra jog priaugau svorio , kaip prasidės mm tada svoris sustabilizuos. Mmm. Nebuvo 5 men. Priaugau vos ne 20kg, žiaurų buvo žiūrėt į save, keičiau visus drabužius, sportas nepadėjo . Pagaliau praėjo tie 2 men. Mm nėra , važiuoju pas daktarė , sako bandysim išsikviest mmm. Reik pagert hormonų , vaistuku. Pageriau ir pagaliau sulaukiau! bigsmile.gif .... Dabar jau 4 men. Kaip susireguliavo ciklas. Daktarė pasiūlė išvalit orkanizma tabletemis. Pradėjau naudoti jau 3 kursą , ir išmokau balansoti maistą . Ipratau prie sveiko maisto, valgau mažos porcijos iki 6val. Ir sekasi gan neblogai. Šiandienai mano svoris 77,2 ir jaučiuosi geriau,tikiuosi pasekt 70.kg čia yra mano tikslas o tie 3-4 kg kaip nors. smile.gif
Atsakyti
sveikutes, as irgi jungiuos prie sios temos. Mano leyter jau trupti ugtelejo. daugiau nei rikia sveriau ir pries nestuma, tad labai noreciau pasirupinti savimi ir atrodyti bent kiek geria nepakenkiant sau ir pieneiui.Labai daug medziagos perskaiciau apiemityba ir sporta, taciau nera valios visko rimtai imtis, tad jei atsirastu mamyciu sukuriom galeciau dalintisdziaugsmais ir vargais bei viena kita siek tiek priziuret, butu gerokai lengviau. Manau galetume kartu pagerinti sveikatele ir ismokti sveikai myleti save. Laukiu bendraminciu 4u.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
aš irgi prisijungčiau ax.gif nors nėštuminio svorio nebeliko, tačiau turiu daaaaaug to "gėrio" prikaupusi smile.gif noriu susiimti. manau, kad maitinant visai patogu pratintis prie sveikos mitybos. gal tada ir baigus maitinti lengviau bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2011 09 11, 16:32)
labas  4u.gif
aš irgi prisijungčiau  ax.gif nors nėštuminio svorio nebeliko, tačiau turiu daaaaaug to "gėrio" prikaupusi  smile.gif noriu susiimti. manau, kad maitinant visai patogu pratintis prie sveikos mitybos. gal tada ir baigus maitinti lengviau bus  g.gif

malonu, kad atsiranda bendraminčių smile.gif Kiek Jūsų mažiausiam? Kiek suprantu šiais metais gimęs(usi)...
Atsakyti
mano mažesnis - rugsėjo 3 mėnuo buvo ax.gif rankinukas. labai mėgsta slinge gyventi. juokiuosi, kad šokti galėčiau - ir vaikui patiktų ir mamai nauda. ale irgi tos valios kokiai vienai dienai pakanka. žinau, kad intensyviai mesti svorį maitinant negalima. tiesiog noriu įprasti sveikiau maitintis ir daugiau judėti. tai va, tikiuosi, kad kompanijoje ir linksmiau būtų ir gėda simuliuoti biggrin.gif jau ankščiau atradau šią temukę, ale labai jau ji apleista. tai įsidėjau į favoritus ir laukiau kokių gyvybės ženklų. tikiuosi ir daugiau naujų mamyčių atsiras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2011 09 11, 19:24)
mano mažesnis - rugsėjo 3 mėnuo buvo  ax.gif rankinukas. labai mėgsta slinge gyventi. juokiuosi, kad šokti galėčiau - ir vaikui patiktų ir mamai nauda. ale irgi tos valios kokiai vienai dienai pakanka. žinau, kad intensyviai mesti svorį maitinant negalima. tiesiog noriu įprasti sveikiau maitintis ir daugiau judėti. tai va, tikiuosi, kad kompanijoje ir linksmiau būtų ir gėda simuliuoti  biggrin.gif jau ankščiau atradau šią temukę, ale labai jau ji apleista. tai įsidėjau į favoritus ir laukiau kokių gyvybės ženklų. tikiuosi ir daugiau naujų mamyčių atsiras  ax.gif

man irgi sveika mityba ir bent kiek sveikesnis gyvenimo budas prioritetas, o jei ir svoris su tuo susitvarkytu tai butu saunu, nes mano pagrindine problema nevalgymas laiku ir pakankamai, na as tingiu gamintis pusrycius ir pietus tai valgau bele ka... Tad jau nuo rytojaus susidariau sarasa su planu ka valgyt ir nusipirkau visus produktus, dar bandysiu bent kokia mankstele ryte padaryt, bent 10-15 min smile.gif Tai mano pirmas zingsnis bus biggrin.gif
Atsakyti