Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 8

labukas mergytes gal galit ka placiau pasakyti man labai skauda nugara strenu srityje ypac jai lenkiuosi nuo ko tai galetu buti unsure.gif ar man reikia daktaru pagalbos unsure.gif turiu bedu namuose gal tai turi itakos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarele85: 02 rugpjūčio 2011 - 17:29
QUOTE(vasarele85 @ 2011 08 02, 17:29)
labukas mergytes gal galit ka placiau pasakyti man labai skauda nugara strenu srityje ypac jai lenkiuosi nuo ko tai galetu buti  unsure.gif ar man reikia daktaru pagalbos  unsure.gif turiu bedu namuose gal tai turi itakos


Pasidaryk dešimtį nugaros masažų ir palengvės. Tiesa, prieš tai neblogai nueiti pas gerą ortopedą, pvz., Vln Žitkauskas labai geras.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 19:32)
Pasidaryk dešimtį nugaros masažų ir palengvės. Tiesa, prieš tai neblogai nueiti pas gerą ortopedą, pvz., Vln Žitkauskas labai geras.

as ne si viniaus bet buna taip akd kartasi atima kojas kai lipu laiptasi jos tiesiog atsijungia unsure.gif ir atrodo tuoj nugriusiu gal koks nervas uzspaustas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 08 02, 17:36)
as ne si viniaus  bet buna taip akd kartasi atima kojas kai lipu laiptasi  jos tiesiog atsijungia  unsure.gif  ir atrodo tuoj nugriusiu gal koks nervas uzspaustas  unsure.gif


Tada siūlau pasiieškoti gero ortopedo. Gero.
Atsakyti
aciu vaizgante reiks pasiziuret kad velaiu ko blogaiu nenutiktu unsure.gif
o gal ka galit apie karpas pasakyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 08 02, 18:09)
aciu vaizgante reiks pasiziuret kad velaiu ko blogaiu nenutiktu  unsure.gif
o gal ka galit apie karpas pasakyti  unsure.gif


Žmonės, kuriems pasaulis gražus ir kuriems nebūdingi neapykantos pliūpsniai ,karpų paprastai neturi.
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 08 02, 19:29)
labukas mergytes gal galit ka placiau pasakyti man labai skauda nugara strenu srityje ypac jai lenkiuosi nuo ko tai galetu buti  unsure.gif ar man reikia daktaru pagalbos  unsure.gif turiu bedu namuose gal tai turi itakos



as irgi sita turiu. "niarvai" sako daktarai. Sinelnikovas raso, kad tai rupestis del pinigu.
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2011 08 02, 20:09)
as irgi sita turiu. "niarvai" sako daktarai. Sinelnikovas raso, kad tai rupestis del pinigu.


Ne tik dėl pinigų. Paprastai žmonės, kuriems skauda strėnas, turi labai daug norų...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 22:14)
Ne tik dėl pinigų. Paprastai žmonės, kuriems skauda strėnas, turi labai daug norų...



na del materialiniu dalyku turbut.

dar labai idomiai man paaiskino mano privatus psi. kai zmogus pernelyg nervuojasi, jis sedi neteisingoj pozoj, raumenys pavargsta nuo nuolatines itampos ir tada skauda, ir painiojama su kitais dalykais, kas tera psichosomatika. speju joga gali padet. joga paprastoji.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 18:15)
Na, čia skonio reikalas. Pvz., man svarbiausia, kad galva geriausiai veiktų, o tarkim ošistams aukščiau 4-os apskritai neįdomu... ax.gif

Kaip šelmiškai nuskambėjo hihihi.gif

QUOTE(vasarele85 @ 2011 08 02, 18:36)
as ne si viniaus  bet buna taip akd kartasi atima kojas kai lipu laiptasi  jos tiesiog atsijungia  unsure.gif  ir atrodo tuoj nugriusiu gal koks nervas uzspaustas  unsure.gif

Ne į temą, bet man tai skamba kaip stuburo išvarža unsure.gif

Beje, o kaip su paveldimomis nugaros problemomis? Jei kelios kartos turi tas pačias bėdas su silpnu stuburu juosmens srityje? Nuo ko tai? Ar tiesiog fiziologija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 08 02, 20:46)

Beje, o kaip su paveldimomis nugaros problemomis? Jei kelios kartos turi tas pačias bėdas su silpnu stuburu juosmens srityje? Nuo ko tai? Ar tiesiog fiziologija?  g.gif


Paveldim ne ligas, o klaidingą mąstymą.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 21:47)
Paveldim ne ligas, o klaidingą mąstymą.

O galima šiuo atveju konkrečiau?... unsure.gif Tai nėra liga, tiesiog... silpna vieta. Įdomu, kas per keletą kartų kartojasi mąstyme ir įtakoja nugaras...
Atsakyti