Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 8

QUOTE(žostautė @ 2011 08 02, 20:51)
O galima šiuo atveju konkrečiau?...  unsure.gif  Tai nėra liga,  tiesiog... silpna vieta. Įdomu, kas per keletą kartų kartojasi mąstyme ir įtakoja nugaras...


Nuo vaikystės pažįstu tokią šeimą, kuri visuomet skurdžiai gyveno, daug dirbo, dirbo bet ką, kad tik užsidirbtų. Atsirado pinigų, nauja skalbyklė, viryklė, šaldytuvas ir t.t., bet ir mamai, ir abiems joms dukroms diagnozavo išvaržas stuburo apačioje...Vienai dukrai išvaržą operavo, jai teko patirti labai daug skausmo. Skausmas padėjo suprasti, kad svarbiau ne daiktai, bet sveikata. Dabar ji mažiau dirba, kalba apie tai, kad svarbiausia sveikata, bet, kaip matau, norų nesumažėjo...Šalia išoperuotosios pradėjo formuotis dvi naujos išvaržos, jai vis tinsta kojos ir t.t.
Keistis be galo sunku, nes nuo vaikystės ir mamai, ir jos dukroms įdiegta, kad reikia daug dirbti, kad turėtum...Paviršiuje kaip ir supranta ligų priežastis, bet viduje daug daug norų...
Atsakyti
aha. as irgi zinau nuo vaikystes kad reikia daug ir sunkiai dirbti kad isgyventi
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 22:05)
Keistis be galo sunku, nes nuo vaikystės ir mamai, ir jos dukroms įdiegta, kad reikia daug dirbti, kad turėtum...Paviršiuje kaip ir supranta ligų priežastis, bet viduje daug daug norų...

Hm... Na šiuo atveju priežastis turėtų būti kita... O gal tai begalinis savarankiškumo poreikis greičiau? Šiuo atveju būtų panašu...
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 08 02, 21:24)
Hm... Na šiuo atveju priežastis turėtų būti kita... O gal tai begalinis savarankiškumo poreikis greičiau? Šiuo atveju būtų panašu...


Toms dukroms dabar po 40 m ir jos seniai savarankiškos...
Kai visos trys susirenka, skundžiasi, kaip joms skauda nugaras...
Atsakyti
nu taip as nuo vakystes sunkiai dirbau doh.gif taip reikejo ir dabar dirbu einu stengiuos del vaiku ax.gif o kas del karpu tai dalsi tiesos yra nu bet ka jau padarysi kad as tokai ri man neeina but kitokiai doh.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 21:57)
Žmonės, kuriems pasaulis gražus ir kuriems nebūdingi neapykantos pliūpsniai ,karpų paprastai neturi.

o kaip to isvengti unsure.gif man pasaulis grazus bet del apykantos taip jus visiskai teisi drinks_cheers.gif jai kas ant manes uzsirauna tad jau parsideda doh.gif doh.gif tai negi taip visa gyvenima as su jom ir vargsiu ax.gif
Atsakyti
Vasarele, pasenusius failus juk galima pakeisti naujais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 22:31)
Toms dukroms dabar po 40 m ir jos seniai savarankiškos...
Kai visos trys susirenka, skundžiasi, kaip joms skauda nugaras...

Aš kalbu apie (bent) tris kartas... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 08 02, 22:11)
Aš kalbu apie (bent) tris kartas...  unsure.gif


Nežinau, kaip ten su ankstesnėmis kartomis, bet anūkė jau sėkmingai periminėja mamos ir močiutės požiūrį į gyvenimą- didžiausias džiaugsmas jai lankytis oze, akropolyje ir pirkti, pirkti...
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 08 02, 21:46)

Beje, o kaip su paveldimomis nugaros problemomis? Jei kelios kartos turi tas pačias bėdas su silpnu stuburu juosmens srityje? Nuo ko tai? Ar tiesiog fiziologija?  g.gif

Juosmens slanksteliai,tai kaltės jausmas,susijęs su ekonominėmis problemomis,ir kitų kaltinimais. Baimė,kad mane kaltina,jog nepajėgiu spręsti ekonominių problemų.Baimė,kad mane kaltina dėl pinigų švaistymo. Kito kaltinimas visais ekonominiais reikalais. (Luule Viilma)
Vaižgantės pasakotas pavyzdys apie tas moteris, puikiai atitinka Viilmos mintis.


QUOTE(Keter @ 2011 08 02, 22:13)
aha. as irgi zinau nuo vaikystes kad reikia daug ir sunkiai dirbti kad isgyventi

ar ir taip elgiesi?
Atsakyti
Vyro dedei pastoviai trinka širdies ritmas. Kiekvieną savaitę kelias dienas praleidžia ligoninėje, tam kad ritmą atstatytų.
Kokia galėtų būti šios ligos dvasinė priežastis?
Jis gyvena vienas, išsiskyręs, bet taip jau 10 metų...
Problemos su širdimi prasidėjo dar gyvenant santuokoje.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 03, 10:14)
Vyro dedei pastoviai trinka širdies ritmas. Kiekvieną savaitę kelias dienas praleidžia ligoninėje, tam kad ritmą atstatytų.
Kokia galėtų būti šios ligos dvasinė priežastis?
Jis gyvena vienas, išsiskyręs, bet taip jau 10 metų...
Problemos su širdimi prasidėjo dar gyvenant santuokoje.


Ar jis prašė, kad čia to pasiteirautum? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai svaigsta galva, einant turiu labai susikaupti, kad neuzmestu kur. Eidama jauciuosi tarsi buciau uzsidejus man netinkancius akinius, jau trys savaites ir nepraeina. O dar keisciau kad vyras vakar pasake kad uzeina jam galva svaigt. Kas cia mus uzpuole g.gif Man yra buve gal pries 5 metus kazkas panasaus, visa galva istyrinejo, kraujo tyrimus darem, nieko blogo nerado, viska nurase stresui irpadidintam jautrumui. Gal galeciau pati sau kazkaip padet?
Atsakyti