Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia už vairo - ar saugu ?

as kaip dar neturinti teisiu, tai tenka vazinetis trulais ir autais, man is vis kartais pasirodo, kad visuom. transporte dar pavojingiau negu savo masinytei.
Atsakyti
Aš irgi visą nestuke.gif vairavau iki paskutinės dienelės. o ką daryt? į univerą reikia, o mikriukais kažkaip nesinori... doh.gif o su tuo pilvelių dar karščiau nepatogiau ir sunkiau juose grūstis... būdavo tik labai juokinga, kad pilvuka beveik tarp koju "pasidedi" ir važiuoji tokia išsireitus, kaip pensininkė lotuliukas.gif
bet šiaip tai nematau nieko blogo vairavime nestuke.gif
juk ir taip daug ko negali daryt tuo metu, tad bent jau vairavimas būdavo atgaiva ir toks lyg savarkiškumo parodymas ax.gif
na, anyway, aš už drinks_cheers.gif
Atsakyti
as vairavau per abu nestumus ir vairuociau dar bigsmile.gif nematau tame nieko blogo schmoll.gif jei pati gerai jautiesi, kodel gi ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš manau, kad važiuoti nieščiai lengviau negu eiti bigsmile.gif
Atsakyti
Na kolkas as vairuoju ir tikrai man
tai patogiau nei autobusais maltis reiketu.
Atsakyti
Vairavau iki 9 menesio, nes tada jau negalejau tinkamai atbulai vaziuoti - pilvas trukde atsisukti ir ziureti atgal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 07 29, 23:17)
Nėščiai vairuoti nesaugu, nes gali atsitikt avarija. Apskritai ir kaip keleiviui važinėt nesaugu, nes gali irgi atsitikt avarija. Šiaip pėsčiom vaikščiot irgi nesaugu, nes irgi gali kas nors atsitikt. Ir ant rankų jei nešios, irgi negerai, gali atsitikt, ištrėkš kas smile.gif Todėl nėščiai geriausia gulėt lovoj ir žiūrėt į lubas... Ir tai nelabai saugu. O jeigu namas sugrius? hihihi.gif

tu kaip visada lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vairavau iki pakutinių dienų tik gimdyti vyras vežė. Patogiau kai pati gali nuvažiuoti kur nori nereikia prašyti ir prie kažko taikytis, kad tave vežiotų. O tas saugumas, manau su mikriuku važiuoti dar blogiau jie nieko nežiūri, kartą kai pastabdė tai gale sėdinti močiutė su obuolių maišu prieky prie vairuotojo kojų atsidūrė. Man labai patogu buvo važinėti nes mažai vaikščiojau.
Atsakyti
Pirmais mėnesiais buvau visa labai nestabili, tai ir prie vairo jautėsi. Nustojau vairuoti, kai būdama gal kokiam 3 mėnesį vakare vos nuliovai Audi į rūrą neįvariau doh.gif Nepastebėjau, kad ji stoja pėsčiuosius praleisti, tai sustojau per keletą milimetrų nuo prabangios mašinaitės subinaitės doh.gif Tas vargšiukas vairuotojas tik pravažiavo perėją ir sustojo kelkraštyje, įsijungė avarinius ir laukė, kol aš nuvažiuosiu. Apsiblioviau tuomet tada, tiek išsigandau. Pagalvojau, kad budrumas tikrai sumažėjęs, jautrumas padidėjęs nieko gero man kelyje nežada. O dar tas miego noras beprotiškas doh.gif Vdrug užmigsiu blink.gif Tai ir nevažiavau iki kokio 6 mėnesio. Dabar va savo mašiną įsigijau, reikalų n yra ir negaliu visur vyrą siuntinėti kaip pasiuntinuką. Taip kad važinėju ir nieko. Pasikeikiu kaip reikiant ir varau lotuliukas.gif
Atsakyti
Nepatariama nestuke.gif vairuoti del keliu priezasciu: suletejusi reakcija ir stresas del bjauriu situaciju. Nestumo pradzioj, kai blogai jauciausi ir buvau mieguista , nevairavau. O dabar jau vairuoju smile.gif Bet siandien ryte toki dalyka padariau doh.gif net dabar neatsigaunu verysad.gif Panele plepedama telefonu ant kelio issoko ir as ja truputi kliudziau... nieko rimto, abi issigandom, bet as soko busenoj net nepaklausiau ar jai viskas gerai. Dabar is galvos neiseina... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
O buvo taip. As praleidau visus pesciuosius, ji stovejo salikelej(maniau, ji sau ten ir stoves). pradejau vaziuoti, o ji uzsiziopsojusi issoko doh.gif . Vaziavau 1 begiu, ne tragedija, bet... KAIP DABAR RAMIAI UZMIGTI?? Sukasi ir sukasi galvoj...
Atsakyti
smile.gif As nescia vairavau ir tai net man patiko, kazkokis keistas jausmas buvo, ir kas svarbiausia noras vaziuoti greitai blush2.gif Tiesa vienasyk, tik buvo situacija kada vos nesukliai masinos bet tai niekis pries gauta adrenalino doze doh.gif
Gal todel dabar mazius mano tik ivaziavus i kiema ropsciasi ar i mano ar i vyro masina ir vairuoja......... vairuoja...... Matyt jaute ta mamos nora vairuoti blush2.gif
Atsakyti
Aš vairavau beveik iki pabaigos - 8,5 mėnesio. Bet po to per pilvą jau nesiekiau pedalų lotuliukas.gif tai teko atsisveikinti verysad.gif labai liūdėjau unsure.gif
Atsakyti