Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia už vairo - ar saugu ?

QUOTE(Cukliukas @ 2011 09 23, 12:11)
Manau iki kokio 6men galima vairuoti,paskuj nebe.Argumentacija is drauges gyvenimo.8men dar vairavo,gyd ispejo,kad to nedaryt,nu bet vistiek.Vaikas apsisuko kojom i apacia.Dare pratimus,lanke manksteles-atsistate.Po savaites vel sedo uz vairo,ir vel apsisuko,sikart dar ir virkstele pavojingai apsivijo,todel mankstu nebebuvo galima daryt,be to iki gimdymo nebuvo daug like,todel teko daryt cezari.Nebukit neatsakingos!

Didesnės nesamonės neteko girdėt doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2011 09 23, 10:11)
Manau iki kokio 6men galima vairuoti,paskuj nebe.Argumentacija is drauges gyvenimo.8men dar vairavo,gyd ispejo,kad to nedaryt,nu bet vistiek.Vaikas apsisuko kojom i apacia.Dare pratimus,lanke manksteles-atsistate.Po savaites vel sedo uz vairo,ir vel apsisuko,sikart dar ir virkstele pavojingai apsivijo,todel mankstu nebebuvo galima daryt,be to iki gimdymo nebuvo daug like,todel teko daryt cezari.Nebukit neatsakingos!

Na cia kazkas is fantazijos pasaulio smile.gif
Man 36 sav ir as tebevairuoju,aisku,stengiuosi buti labai atsargi nors baime islieka,vis tik nesinori sukelti streso nei sau nei mazyliui,bet neturiu kitos iseities-vyras darbe,o i ligonine reikia,i parduotuve reikia,dirbau iki 35 sav-i darba vaziuot reikejo.
Atsakyti
AMn asmeniškai geriau už vairo nei sausakimšame prasmirdusiame nuo kokio bomžo autobuse, o be to ir mažesnis kontaktas su įv. žmonėmis - sergančiais. Pati vairavau iki paskutinės dienos viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(anaf @ 2012 01 19, 07:40)
AMn asmeniškai geriau už vairo nei sausakimšame prasmirdusiame nuo kokio bomžo autobuse, o be to ir mažesnis kontaktas su įv. žmonėmis - sergančiais. Pati vairavau iki paskutinės dienos viskas ok.

Pamenu priedo prie kvapu dar gavau per 7 menesiu pilva is alkunes.
Atsakyti
aš irgi žadu vairuoti, aš 5 mėn nestuke.gif , tikrai kai kokiam troleibuse tenka kvėpuoti kokiu supeer gaiviu oru, ne tik bomžo, būna gi ir senių, kurios vandenį taupo, tai jau ne,
nors nė karto nesu per nėštumą vėmusi, troleibuse labai dažnai užsinoriu doh.gif vyras mano išvykęs, kryžiaus kelius nuėjau, kol tas teises vakar išlaikiau, ir ką dabar op į trūliką-ne už ką.
važiuosiu, gal ir lėtai, bet stengsiuosi atsargiai, matysim iki kada vairuosiu, ot kol pilvelis tilps po vairu, tol ir vairuosiu.
Atsakyti
QUOTE(anaf @ 2012 01 19, 15:40)
AMn asmeniškai geriau už vairo nei sausakimšame prasmirdusiame nuo kokio bomžo autobuse, o be to ir mažesnis kontaktas su įv. žmonėmis - sergančiais. Pati vairavau iki paskutinės dienos viskas ok.

Visiskai pritariu.
Atsakyti
Mes irgi pirkom masiniuka su ta mintim, kad greitai prades matytis pilvukas ir as jokiais budais su autobusais nevazinesiu ax.gif
na ir aisku ateiciai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vai2te0528: 04 vasario 2012 - 12:54
Vairavau iki paskutinės dienos ir į ligoninę pati nuvažiavau biggrin.gif Nieko blogo nematau nėščios vairavime, aišku neduok D. avarijų unsure.gif
Atsakyti
Mano drauge ir gimdyt pati nuvaziavo smile.gif
O seip reik nepapult i avarija ir viskas.
Atsakyti
Nėštukė turėtų saugoti save: Nėščia prie vairo
Atsakyti
o kaip pakisti po pilvu ta apatini dirza ziema, kai vaziuoji su storiausiu paltu?.....
Atsakyti
QUOTE(anaf @ 2012 01 19, 15:40)
AMn asmeniškai geriau už vairo nei sausakimšame prasmirdusiame nuo kokio bomžo autobuse, o be to ir mažesnis kontaktas su įv. žmonėmis - sergančiais. Pati vairavau iki paskutinės dienos viskas ok.

pritariu- aš irgi vairavau iki pat gimdymo... (būčiau ir gimdyti nuvažiavus pati, bet vyras perėmė vairą ) nestuke.gif
aš tai naudojau apsauga pivui nuo saugos diržų va tokią:
user posted image
Atsakyti