Nunešiau savo senas, dar močiutės plėšytų plunksnų pagalves į skalbyklą. Išplovė, pasiuvo naujus impilus per porą savaičių. Viena pagalvė kainavo su viskuo 20 Lt. Plunksnos plėšytos, pagalvės kietos, o ne pliuškės kaip Jyske ir švarios

. Turėjau ir tebeturiu sintetines pagalves, bet man jos nepatinka, labai prakaituoja galva. Todėl pasirinkau plunksninių pagalvių variantą ir esu patenkinta. Kilogramo išplovimas pas mus kainuoja 4 Lt.Man viso 5 pagalvės svėrė 11 kg.