Įkraunama...
Įkraunama...

Klausk vizažisto

QUOTE(D'esire @ 2011 09 02, 09:01)
Galvojau apie tokia knyga
user posted image
Gal kartais teko rankose laikyti? g.gif


tikrai teko,turiu pati sia,labai verta demesio. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2011 09 01, 09:42)
Klausimukas dar vienas, veido konturavimui kas yra naudojama, kitos spalvos pudra? ar bronzantas?...

Ir as trigrasi ikisiu - galima ir pora tonu tamsesne konturuotis, ir bronzine, svarbu , kad naturaliai atrodyti, ryskiai nesimatytu tu perejimu, labai neblogai po konturavimo darbu svelniai per veiduka su kabuki sepeteliu pereiti, kad sulyginti viska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2011 09 02, 10:20)
tikrai teko,turiu pati sia,labai verta demesio. 4u.gif

Lalai labai dekui uz komentara 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ar tikrai didelems akims netinka juodas piestukas? Kaip optiskai 'pailginti' apvalu veida?
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2011 09 02, 11:20)
tikrai teko,turiu pati sia,labai verta demesio. 4u.gif



kur ja galima rasti? g.gif
Atsakyti
labas, susigundziau ir as uzduoti klausima, esu rudens tipas, zalios akys, rusva oda, rusvi plaukai... taciau visa laika plaukus tamsinau ir tuo metu kiek bandziau lupdaziu, blizgiu atspalviu tai man labiausiai patinko sviesios ir svelnios ruzavos spalvos, dabar pradejau plaukus sviesinti g.gif kiek skaitau tai visi siulo mano tipui persikus, rudus atspalvius g.gif kuriuos rinktis? nes megstu brangias priemones, todel neturiu galimybiu pirkti daug skirtingu spalvu g.gif
tai pat, esu apvali mergina, apvalaus veido, taciau akys labai dideles, ar tureciau vengti ryskiau jas ryskinti juodu piestuku?

bandau rodytis g.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 09 04, 18:50)
kur ja galima rasti?  g.gif

Vakar kaip tik ja nusipirkau RIMI 4u.gif pradejau skaityti, tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2011 09 05, 11:24)
Vakar kaip tik ja nusipirkau RIMI 4u.gif  pradejau skaityti, tai super thumbup.gif

Kokia kaina rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2011 09 02, 11:57)
Ar tikrai didelems akims netinka juodas piestukas? Kaip optiskai 'pailginti' apvalu veida?


sveiki,o kur girdejote,kad netinka?tiesiog juodas piestukas pamazina akele ir siek tiek iremina ja,taciau graziai ta juoda issklaidzius,jis kuo puikiausiai tinka.
Apvalaus veido korekcija :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 09 05, 10:28)
Kokia kaina  rolleyes.gif ?

siaip 40lt, bet buvo akcija visosm knygoms -30proc thumbup.gif
Atsakyti
prašom visoms norinčioms 4u.gif
http://knygynas.info...a...uth=&bturi=
Atsakyti
Sveiki.
Dedu ir as savo nuotrauka. Noreciau sulaukti komentaru kokios spalvos turetu dominuoti makiaze ir kokiu reiktu vengti? Ka reiktu isryskinti, o ka slepti? Beja, niekaip nenusistatau pati savo veido formos, Jusu manymu kokia ji? 4u.gif
as
Atsakyti