Įkraunama...
Įkraunama...

Klausk vizažisto

Sveiki, gal žinote, kodėl pasitepus lūpas blizgiu po kurio laiko maždaug ties lūpų susičiaupimo vieta atsiranda tokia balta juostelė? Ir taip nutinka tiek su brangesniais, tiek su pigesniais lūpų blizgesiais.
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2011 08 30, 13:03)
Sveiki, gal žinote, kodėl pasitepus lūpas blizgiu po kurio laiko maždaug ties lūpų susičiaupimo vieta atsiranda tokia balta juostelė? Ir taip nutinka tiek su brangesniais, tiek su pigesniais lūpų blizgesiais.

Kaip pastebejau, cia tiesiog nuo paciu lupu priklauso, nuo lupu odos atsinaujinimo. Todel kas vakara lengvai su sepetuku nusveiciu oda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2011 08 30, 13:03)
Sveiki, gal žinote, kodėl pasitepus lūpas blizgiu po kurio laiko maždaug ties lūpų susičiaupimo vieta atsiranda tokia balta juostelė? Ir taip nutinka tiek su brangesniais, tiek su pigesniais lūpų blizgesiais.



gal nuo lūpų priklauso, nes man taip nebūna.
Atsakyti
Sveiki, labai liux tema thumbup.gif wub.gif

Jei netingit, užmeskit akį į mane esu čia. Spėju, kad esu light vasara. Ar aš teisi? Labai atsibodo violetinė spalva, bet kad aš be fantazijos, nesugalvoju, kokių spalvų dar šešėlius galėčiau rinktis. Bandžiau degto molio, auksinę, bet neitin lipo, mėlyna į žydrumą, samaninės ir žalsvos irgi nelabai susigroja su odos spalva. Labai būčiau dėkinga, jei patartumėte 4u.gif
Na ir dar klausimėlis, jei reiktų rinktis makiažo pagrindą/pudrą ir kitokius kaprizingą odos spalvą lyginančius dalykus - kokie atspalviai tiktų? Galbūt neutralūs?

Ačiū už kantrybę... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 08 30, 07:25)
Mergaite viena tokia biski pagyvenus  biggrin.gif dar nori susipirkt seseliu jai patinkanciu  biggrin.gif
Bet pazadu dar butinai pasirodyt!


Labai lauksim "pagyvenusios" mergaites pasirodymu kaip pavyko:) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 08 30, 07:47)
Nors ir ne man patarėte, tačiau atsitaikiau kai kuriuos patarimus sau wink.gif savaitgalį dariau bandymus su šešėliais ax.gif o kur įdėjote paletę žiemos spalvų, tai dalis grynai mano naudojamos spalvos - tiek rūbų, tiek lūpų, tiek šešėlių. Pasirodo kažkokią nuojautą turiu wink.gif kai prisiruošiu įdėsiu ir savo foto, prašysiu patarimų..  blush2.gif
O jeigu noriu neryškią akių liniją padaryti, tai geriausia naudoti pieštuką ir jį gražiai išretušuoti, ar pavyktų su šešėliu? turiu mini šepetėlį, bet palei pat blakstienas nelabai pavyko šepetėlio nešlapinant paryškint.. gal šešėliai per mažai pigmentuoti..


Be galo džiugu,kad kažką pritaikėte sau.Tuomet ateina baisiai malonus jausmelis,suprantant,kad ši temelė ne šiaip sau sukurta. 4u.gif
Taigi,apie liniją:
Mano rekomendacija būtų piešti liniją labai minktu pieštuku,ir gražiai ją išretušuoti,tuomet užtvirtinti šešėliu,toks triukas padės makiažui išsilaikyt dvigubai ilgiau.
Tačiau tam reikalingi geri šepetėliai,pakankamai pigmentuoti šešėliai,ir minkštas pieštukas.
Šepėtlį pieštuko skaidymui siūlau rinktis sintetinį,jis žymiai greičiau ir geriau skaido kremino pavidalo priemones.Jei naudosite natūralių šerelių,tai su laiku sugadinsite šepetėlį ir sunkiau pasieksite norimą rezultatą.Štai tokio tipo šepetėlis Jums pasitarnautų:
user posted image

Užtvirtinimui siūlyčiau vieną iš mano megstamiausių šepėtelių,kurį vadinu "kiekvienos kosmetinės draugu" smile.gif jis be galo daugiafunckinis,juo užtvirtinsite pieštuką kurį išskaidote,juo galite nubrėžt pravedimą ir tiesiog su šešėliais,juo galite pakoreaguot antakio liniją,tokį siūlyčiau rinktis natūralių šerelių,jei jis bus naudojamas sausiems produktams.Taip pat jų būna ir sintetinių,jie tinkami gelinio pravedimo produktams:
user posted image

Laukiam pasirodant smile.gif


Papildyta:
QUOTE(meskius_0417 @ 2011 08 30, 10:33)
Superinė temutė.
Netekau amo.
Kiti žmonės ir už pinigus tiek nepasako/neparašo....
Ačiū 4u.gif


Be galo ačiū,kad vertinate tai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sellina @ 2011 08 30, 11:06)
Tikrai pavyko pasinaudoti patarimais  thumbup.gif  tik norint susikurti sau idealiai tinkanti makiaza reikia laiko..ir zinoma daug daug praktikos  smile.gif  nuolatos reikia tobulintis, del to ir zavi mane si specialybe, gal galite placiau papasakoti kokius mokslus reikia baigti norint tapti visazistu, kaip susirasti pastovu savo klientu rata?  rolleyes.gif


džiugu skaityti,kad pasinaudojote patarimais. 4u.gif

Na o apie vizažisto darbą ,toks nevienalytis turbūt atsakymas,norint būt juo vieni baigia moklsus,kiti ne.Galbūt pas tuos kuriuos nebaigia - gamtos dovana,kita vertus ,tie kurie baigia,manau irgi turi turėti matymą,kas tinka,kas ne,pajautimą,norą liesti žmogų,jausti,kad gali jam padėti tapti gražesniu...
o vizažo mokintis yra daugybę vietų,priklauso ko Jums pačiai labiau noris.
Jei kalbėt apie mane pačią,aš prie vizažo esu ir kosmetologė,baigiau medicinos mokslus kosmetologijos specialybę,kurioje visko mokomasi giliau,taip pat esu baigus vizažo kursus,ir beabejo,turiu praktikos darbe. smile.gifo ji labai svarbi.Kai turiu galimybę,vis nueinu į kokį seminarą,nes būtina sekti naujoves,naujas makiažo technikas.
Na o apie klientų ratą,nežinau,pas mane jie atsirado kažkaip savaime.
Na bet užteks apie mane
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pienas @ 2011 08 30, 12:55)
Taip taip.. pas mane taip pat... man dar reikia i kirpykla, antakius aptvarkyti ir tada bandymus makiazo pagal patarimus darysiu smile.gif.. bandysiu ikelti kas gausis.


Lauksim labaiii bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Märchen @ 2011 08 30, 13:03)
Sveiki, gal žinote, kodėl pasitepus lūpas blizgiu po kurio laiko maždaug ties lūpų susičiaupimo vieta atsiranda tokia balta juostelė? Ir taip nutinka tiek su brangesniais, tiek su pigesniais lūpų blizgesiais.


Na iš manosios praktikos,nesakyčiau,kad tai priklauso vien nuo lūpų,labiau priklauso nuo blizgio kokybės,kai kurie tiesiog linke subėgti į baltas juosteles.Dažniausiai linkę subėgti "nude" atspalvio blizgesiai,tačiau pasitaiko ir su kitais:)
Mane nuo to gelbsti kreminė pudra,uždėjus mažyti lašelį ant lūpų,palaukti kol ji nudžius,tuomet pro plonytę servetėlę papudruoti lūpas biria pudra,ir tuomet tepti blizgesį.Toks triukas bent kažkuriam laikui apsaugo nuo baltų juostelių.
Atsakyti
QUOTE(zmonaite @ 2011 08 31, 17:57)
Sveiki, labai liux tema  thumbup.gif  wub.gif

Jei netingit, užmeskit akį į mane esu čia. Spėju, kad esu light vasara. Ar aš teisi? Labai atsibodo violetinė spalva, bet kad aš be fantazijos, nesugalvoju, kokių spalvų dar šešėlius galėčiau rinktis. Bandžiau degto molio, auksinę, bet neitin lipo, mėlyna į žydrumą, samaninės ir žalsvos irgi nelabai susigroja su odos spalva. Labai būčiau dėkinga, jei patartumėte  4u.gif
Na ir dar klausimėlis, jei reiktų rinktis makiažo pagrindą/pudrą ir kitokius kaprizingą odos spalvą lyginančius dalykus - kokie atspalviai tiktų? Galbūt neutralūs?

Ačiū už kantrybę...  blush2.gif


Na dėl spalvinio tipažo nevisai teisi Jūs.Pažiūrėjus į nuotrauką iškart pamaniau,štai kokio mielo veido rudenėlis.Taip,alyvinis tonas Jums tinka,nes Jūsų akys žalios,taip pabrėžia jų žalumą,tačiau aš rinkčiau alyvą su šiltesniu tonu..
Siūlau bandyt pažaist su chaki atspalviu,persiko tonais,alyvuogių tonais,paderint spalvas su neutralia ruda,dramblio kaulo..Rudeniui vistik pažaiskite su aukso tonu,derindama ją su ruda..
Taip pat daugiau dėmesio reikėtų paakių zonai,jeigu gerai matau iš nuotraukos,jie rausvi,siūlau prieš dedant kreminį pagrinda,pamaskuot paakių odą žalios atspalviu maskuokliu,tai kaip mat nuims rausvumą.Jei atliksite tai tinkamai,šešėliai atrodys visai kitaip.
Dėl odos tono,labai sunku tai įžiūrėti nuotraukoje..ji atrodo taip pat šiek tiek rausva,tiesa?Jūsų oda jautri?panaši į jautrią,ar vietomis nepleiskanoja?..
ir dar,dėl šešėlių,jei jaučiate kad kažkas nesižiūri,galbūt nesutvarkote visos veidos odos su maskuoklių,pudros,pagalba,todėl kai kurie atspalviai gali atrodyt šiek tiek varginantys,nepamirškite ,kad mums reikia švaraus popieriaus lapo,kad spalvos atgytų 4u.gif o bruožai Jūsų mieli labai. 4u.gif
Lauksim eksperimentų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2011 08 31, 21:25)
Be galo džiugu,kad kažką pritaikėte sau.naudojamas sausiems produktams.
Laukiam pasirodant smile.gif

Dėkoju už tokį išsamų atsakymą wink.gif tą kirstą šepetėlį planuoju užsisakyti, nes maniškis toks pasidėvėjęs.. ir ieškosiu pieštuko wink.gif
Praskanavau savo foto. na nelabai ką gražaus radau. Tai įdedu visokių. Manau esu žiemužė.. labai lauksiu patarimų, pati manau, jog siauros akys ir plati nosis mano didžiausios problemos. Ir jei nesunku, pasakykit mano veido formą..
pernai rudenį
po žiemos labai išbalusi
kai šypsausi lieku be akių
vasarą įdegusi
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2011 08 31, 20:43)
Na dėl spalvinio tipažo nevisai teisi Jūs.Pažiūrėjus į nuotrauką iškart pamaniau,štai kokio mielo veido rudenėlis.Taip,alyvinis tonas Jums tinka,nes Jūsų akys žalios,taip pabrėžia jų žalumą,tačiau aš rinkčiau alyvą su šiltesniu tonu..
Siūlau bandyt pažaist su chaki atspalviu,persiko tonais,alyvuogių tonais,paderint spalvas su neutralia ruda,dramblio kaulo..Rudeniui vistik pažaiskite su aukso tonu,derindama ją su ruda..
Taip pat daugiau dėmesio reikėtų paakių zonai,jeigu gerai matau iš nuotraukos,jie rausvi,siūlau prieš dedant kreminį pagrinda,pamaskuot paakių odą žalios atspalviu maskuokliu,tai kaip mat nuims rausvumą.Jei atliksite tai tinkamai,šešėliai atrodys visai kitaip.
Dėl odos tono,labai sunku tai įžiūrėti nuotraukoje..ji atrodo taip pat šiek tiek rausva,tiesa?Jūsų oda jautri?panaši į jautrią,ar vietomis nepleiskanoja?..
ir dar,dėl šešėlių,jei jaučiate kad kažkas nesižiūri,galbūt nesutvarkote visos veidos odos su maskuoklių,pudros,pagalba,todėl kai kurie atspalviai gali atrodyt šiek tiek varginantys,nepamirškite ,kad mums reikia švaraus popieriaus lapo,kad spalvos atgytų 4u.gif o bruožai Jūsų mieli labai. 4u.gif
Lauksim eksperimentų 4u.gif

Ačiū už komplimentą 4u.gif
Ajaj, net nesitiki, kad aš būčiau ruduo... doh.gif Visąlaik maniau, kad tikrai vasara. Gal čia apšvietimas toks? Nes niekad man netiko oranžinė spalva, idealiai tinka sidabras, o ne auksas...Tinka rožinės spalvos, koralų, šalta citrininė geltona. Ir niekada netiko rudai raudonai oranžinės g.gif Gal aš ne taip įsivaizduoju?

Oda išblyškus, šalto atspalvio, įdegu rudai, bet neįdegus - esu pilkšvai balta.
Jautri oda, problemiška, riebi, bet pleiskanoja, žinau, drėkinimo trūksta.

Na, bet gal reikia bandyti, mažum bus čia man metų atradimas biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(zmonaite @ 2011 08 31, 21:54)
Ačiū už komplimentą  4u.gif
Ajaj, net nesitiki, kad aš būčiau ruduo...  doh.gif  Visąlaik maniau, kad tikrai vasara. Gal čia apšvietimas toks? Nes niekad man netiko oranžinė spalva, idealiai tinka sidabras, o ne auksas...Tinka rožinės spalvos, koralų, šalta citrininė geltona. Ir niekada netiko rudai raudonai oranžinės  g.gif Gal aš ne taip įsivaizduoju?

Oda išblyškus, šalto atspalvio, įdegu rudai, bet neįdegus - esu pilkšvai balta.
Jautri oda, problemiška, riebi, bet pleiskanoja, žinau, drėkinimo trūksta.

Na, bet gal reikia bandyti, mažum bus čia man metų atradimas  biggrin.gif


na šviesi oda,taip,ji būdinga vasaros tipažui,tačiau visi kiti bruožai išduoda,kad esate rudenėlis,plaukų,akių spalva,butent žalia akių spalva būdinga rudens spalviniam tipui,kaip ir rudi plaukučiai be jokių šaltos spalvos užuomenų.Galima manyt,kad esate "pereinantis" tipažas tarp rudens ir vasaros,nors mano akiai į vasarėlę Jūs visai nepanaši.Sidabras gali tikti,nes tai kontrastas Jūsų spalviniam tipui,todėl išryškina bruožus.Kontrastai taip pat tinkamai juos parinkus būna gražu.Na o dėl rudos,tai nesiūlau naudot jos su rudu atspalviu,nes jeigu veide tinkamai neužmaskuosit rausvesnių vietų,ir dar ruda bus su rausvu atspalviu,tuomet tos rausvos vietos bus dar labiau matomos.Tačiau siūlau naudoti rudą,neutralią.Koralų spalvytė beje prisiskiria prie šiltų tonų.Jei apie tą pačią kalbame smile.gif nes man koralų gali atrodyt vienoks tonas,Jums kitoks,beje,manau toks tonas Jums idealiai atrodytų ant lūpų.
Vasaros tipažui būdingas šaltas tonas,su sidabro,šiek tiek pilkumo plaukuose,akys dažniausiai būna pilkos,melsvos,šviesiai žydros,oda šalto atspalvio.
Įdėsiu pavyzduką,vasaros ir rudens,ir pažvelkit į kurią iš jų Jūs labiau panaši? smile.gif
ruduo:
user posted image

vasara:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 08 31, 22:23)
pernai rudenį
vasarą įdegusi

kokius blizgius lupom naudojai sitose fotkese? bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 08 31, 21:23)
Dėkoju už tokį išsamų atsakymą wink.gif tą kirstą šepetėlį planuoju užsisakyti, nes maniškis toks pasidėvėjęs.. ir ieškosiu pieštuko wink.gif
Praskanavau savo foto. na nelabai ką gražaus radau. Tai įdedu visokių. Manau esu žiemužė.. labai lauksiu patarimų, pati manau, jog siauros akys ir plati nosis mano didžiausios problemos. Ir jei nesunku, pasakykit mano veido formą..
pernai rudenį
po žiemos labai išbalusi
kai šypsausi lieku be akių
vasarą įdegusi


Jūs panašu esate puikus pavyzdukas "pereinančio" spalvinio tipo,nes žiemos šviesoje atrodote kaip žiemužė,veidukas šviesus,plaukai atrodo kone juodi,tad tarsi galima sakyt,kad žiemužė.. bet.. jei matyčiau tik vasaros nuotraukas drąsiai sakyčiau - šiltas ruduo,oda atrodo gelsvesnė,plaukai aukso atspalvio..
o kaip atrodote dabar? ko gero oda vėlgi šilto atspalvio,ir plaukai įgavo gelsvumo toną,tiesa? :)Tad noriu Jūsų komentaro tikslensio dėl odos,ir akys,melsvos jei įmatau,tiesa? smile.gif
Beje,dėl akių ir nosytės,kodėl manote ,kad tai problema?Man Jūsų akys pasirodė kaip katino. (tai didžiulis komplimentas),tokios gilios,besišypsančios,keistos ir unikalios,ir blakstienos Jūsų... wub.gif atrodo kone klijuotos. wub.gif Taip pat dėl nosytės,jokia tai problema.Visi bruožai tinkami Jums. 4u.gif jei jaučiat ,kad norit šiek tiek ja pasiaurint,tiesiog labai švelniai užtamsinkit jos šonelius.Būtinai tik su matiniu bronzantu.
Veido forma :kiek įmatau iš nuotraukėlių ,pailgas. Tačiau tai nėra tikslu,tiksliau galėčiau nustatyt,jei plaukučiai būtų surišti.
Atsakyti