Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

QUOTE(iiinga @ 2006 04 21, 11:31)
ir aš nesupratau apie du galus.
Gimdai arba apsisaugai, o kokie dar?

Aš tai supratau taip: Kad abortas savo laiku išlenda kaip yla iš maišo...ir parodo savo "ragus"...vat tau ir antras lazdos galas....o gal ne taip g.gif
Atsakyti
vaikas postmodernioje visuomenėje nėra pripažįstamas vertybe. atmetus religinę dimensiją, moteriai tenka apsispręsti dėl keleto vertybių - vaiko ar karjeros, vaiko ar komfortabilios buities, vaiko ar racionaliai suprojektuoto gyvenimo, vaiko ar egocentriškos laisvės ir nepriklausomumo ir t.t. vaikas vis dar suvokiamas kaip kliuvinys asmens raiškai, kaip bilietas į niekur.

daugiausiai abortų pasidaro moterys, gyvenančios santuokoje arba su nuolatiniais partneriais, todėl socialinis nesaugumas nėra laikytinas duominuojančia priežastim, KODĖL nutraukiamas nėštumas.

dažniausiai vaikų nenori tos ir tie, kurie vaikystėje patys nepatyrė tėvo/motinos meilės, kurių tėvai nuolat būdavo užsiėmę "svarbiais" reikalais ir vaikai sulaukdavo mažai dėmesio arba tėvas/motina yra prasitarę, kiek jiems tekę atsisakyti, kaip save suvaržyti ir riboti gimus vaikui. vaiko nuvertinimas prasideda tėvų šeimoje. daliai žmonių interupcija tolygi naviko pašalinimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cat: 21 balandžio 2006 - 12:40
QUOTE(Getter @ 2006 04 21, 13:48)
Aš tai supratau taip: Kad abortas savo laiku išlenda kaip yla iš maišo...ir parodo savo  "ragus"...vat tau ir antras lazdos galas....o gal ne taip  g.gif

visiskai taip
Atsakyti
Aš nei pateisinu nei smerkiu moteris darančias abortus. Tiesiog jos pasirenka tam tikrą gyvenimo kelią ir tiek. Taip, abortas ir po jo sąžinės graužimas ir pan. yra didelė bausmė moteriai, tačiau mes visi nesam tiek šventi , kad galėtume ką nors smerkti.
PAti nežinau ar ryžčiausi. Nebent laukčiausi vaikučio, kuris turėtų laibai rimtų sveikatos sutrikimų (juk kam kankinti žmogutį ir aplinkinius). Galit mane smerkti, sakyti, kad savanaudiškai mąstau, tačiau prisiminkim senesnius laikus - dėl medicinos ar patogumų stygiaus silpnieji naujagymiai neišgyvendavo. Dabar mes kovojam už juos, o paskui visi aplinkiniai kenčia. Tokiu atveju geriau auginti vaikutį paimtą iš vaikų namų.
Atsakyti
jei dievas duoda tai priimkim nesvarbu sveikas jis ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 23, 06:55)
jei dievas duoda  tai priimkim nesvarbu sveikas jis ar ne mirksiukas.gif


Jei aš netikiu Dievu? Jis neteisingas. Kitaip begi bomžai taip sėkingai daugintųsi, o normalios šeimos negali susilaukti vaikučių. Čia mano pamąstymai. Kiekvienas savo gyvenimo kalvis.
Aišku, dėl patogesnio gyvenimo, karjeros, baimės .. to nedaryčiau. Vaikutis yra šventa.
Atsakyti
netiki dievu, o sprendi teisingas jis ar ne
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 23, 14:07)
netiki dievu, o sprendi teisingas jis ar ne

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Va va.....aš ir taip pat pagalvojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 22, 22:48)
Aš nei pateisinu nei smerkiu moteris darančias abortus. Tiesiog jos pasirenka tam tikrą gyvenimo kelią ir tiek. Taip, abortas ir po jo sąžinės graužimas ir pan. yra didelė bausmė moteriai, tačiau mes visi nesam tiek šventi , kad galėtume ką nors smerkti.
PAti nežinau ar ryžčiausi. Nebent laukčiausi vaikučio, kuris turėtų laibai rimtų sveikatos sutrikimų (juk kam kankinti žmogutį ir aplinkinius). Galit mane smerkti, sakyti, kad savanaudiškai mąstau, tačiau prisiminkim senesnius laikus - dėl medicinos ar patogumų stygiaus silpnieji naujagymiai neišgyvendavo. Dabar mes kovojam už juos, o paskui visi aplinkiniai kenčia. Tokiu atveju geriau auginti vaikutį paimtą iš vaikų namų.

drinks_cheers.gif As ta patyriau ir nemanau ,kad tu galvoji savanaudiskai.Nebuciau pasiryzusi tam sunkiam zingsniui jei buciau zinojusi,kad tai musu seima galetu pakelti,bet.....Dabar isitikinus ,kad pasielgiau teisingai.
Papildyta:
QUOTE(gelala @ 2006 04 23, 04:55)
jei dievas duoda  tai priimkim nesvarbu sveikas jis ar ne mirksiukas.gif

As Dievu netikiu ir manau,kad religija sukurta pacio zmogaus kaip auklejimo priemone.Bet tai labai gerai nes ji daug kam padeda ir daug ka isgelbeja.Man paciai religija nereikalinga ,as tikiu savo pasamones galia ir man tai labai padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 23, 06:55)
jei dievas duoda  tai priimkim nesvarbu sveikas jis ar ne mirksiukas.gif


Ar viską duoda Dievas? Karus, marus, tt... Taip sakant gailestingojo Dievo dovana žmonijai? Ir ne sakykit kad per potvynius, žemes drebėjimus,,,, žusta tik nusidėjeliai, o nei vienas nekaltas vaikas ar nėsčia moteris nenukenčia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 23 balandžio 2006 - 18:46
manau kad zmogus yra sukurtas su protu ir daugeli dalyku pats nusprendzia,ir tai yra tik to zmogaus reikalas.taip pat ir moters,kuri nusprende pasidaryt aborta.ir nei vienas neturi teises kistis i jos gyvenima ir spresti ar teisingai ji elgiasi,o juo labiau teisti.apsirinkim visu pirma aplink save siuksles.kas liecia Dieva tai manau ,kad jis kur kas gailestingesnis toms ,kurios tai padare negu toms ,kurios savo sirdis tersia smerkimu,teisimu ir nesupratingumu g.gif
Atsakyti
QUOTE(oziaragis @ 2006 04 23, 18:38)
drinks_cheers.gif As ta patyriau ir nemanau ,kad tu galvoji savanaudiskai.Nebuciau pasiryzusi tam sunkiam zingsniui jei buciau zinojusi,kad tai musu seima galetu pakelti,bet.....Dabar isitikinus ,kad pasielgiau teisingai.
Papildyta:

As Dievu netikiu ir manau,kad religija sukurta pacio zmogaus kaip auklejimo priemone.Bet tai labai gerai nes ji daug kam padeda ir daug ka isgelbeja.Man paciai religija nereikalinga ,as tikiu savo pasamones galia ir man tai labai padeda thumbup.gif

tikejimas ir religija du skirtingi dalykai
Atsakyti