Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mažiai 2004:), plepam..., būnam kartu...

kokie pietų mergos, mes laimėjom 4u.gif lithuania.gif: 4u.gif
oi negaliu, kaip faina wub.gif

Koste, alaus (nu ok, šampės) reik gi pasirūpint tokiam reikalui ir bus ramu su kaimynais. O tu dar pradėk bėgiot, tai dar pažinosi visus kurie turi šunis lotuliukas.gif

man vaikai primena pardėj doh.gif mama, alaus ir čipsų, gi kašė cool.gif aš vaikams leidžiu žiūrėt ir dar čipsus valgyt doh.gif nu be jau susizgribau, gal labai daug bus tų čipsų valgymų su tiek rungtynių, tai šiandien girą gėrė iš butelių.
Atsakyti
La, aš irgi vakar žiūrėjau, liuks, kad laimėjo drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

nu kašė thumbup.gif bet miego noriu nerealiai doh.gif užknisa ta mokykla su savo griežtu grafiku doh.gif tiesa, buvo susirinkimas, tai rinko tėvų komitetą, išrinko mane, nes tipo aktyvi (čia, kad radau kur persikėlė drobės parduotuvė doh.gif ) pirmą kart turėsiu visuomenines pareigas-visad jų kračiausi žiauriai, bet klasės tėvai l.faini, be to pareigos mano nupirkti wc popierių ir organizuot baliukus-tą aš galiu lotuliukas.gif

QUOTE(karapuzike @ 2011 09 08, 19:35)
pas mus darbe uzblokavo ir supermamas ir facebookus ir visus skelbimus ir daug kitu naudingu puslapiu


oi nigaliu doh.gif lotuliukas.gif , o šiaip keist darbą dabar belieka tongue.gif


QUOTE(ŽOLĖ @ 2011 09 11, 22:16)
1. O tu dar pradėk bėgiot, tai dar pažinosi visus kurie turi šunis lotuliukas.gif

2.  aš vaikams leidžiu žiūrėt ir dar čipsus valgyt  doh.gif


1. vakar žiūrėjau Vilniaus maratoną, tai pažiūrėjau kokie seniai bėga blink.gif , galvoju irgi pradėt bėgiot ir po kokių kelių metų mažąjį maratoną pabandyt prabėgt cool.gif

2. bet alaus neduodi?.....


su Kosto būreliais pasimečiau visai, užrašiau į sporto (čia prailgintoj grupėj), į anglų (irgi), tada užsimanė karatė (mokykloj) ir per tėvų susirinkimą paaiškėjo, jog vienos klasiokės mama plaukimo trenerė Šilainių baseine-įtariu, kad eis visa klasė lotuliukas.gif 2 kartai per savaitę-32 lt į mėn, super kaina. Žodžiu užrašiau visur tik nežinau laikų dar. L.norėčiau, kad jis į kašį eitų, juk klasėj didžiausias, ir šiaip ištįsęs normaliai, bet atsisako griežtai doh.gif
Atsakyti
Labuka,

Kai Javtokas pataikė ketvirtą baudą iš eilės, tai rėkavau taip, lyg jau finale sėdėtume laugh.gif

Mano sesės gimtadienis kaip tik vakar buvo, tai sakiau jai, kad padovanosim pergalę prieš vokiečius biggrin.gif Tik liepiau vyrui apie tokius palinkėjimus nesakyti, kad paskui ant manęs danties negriežtų lotuliukas.gif Tai ji ten per vokiečių televiziją tiesiogiai žiūrėjo, tik pamiršau paklausti, ar šeimyninės drakos nebuvo po rungtynių cool.gif

Nu va, ištysę nenori kašės žaist, mazgiai nori, netvarka.
Atsakyti
Sveikutes

nu as nespeju gyventi, man laiko paroje mazoka doh.gif niekas kambariu netvarko doh.gif

maniske irgi prisirinko bureliu, ale atsijojau tai liko, sokiai, choras, drama ir gimnastika... ziuresim kaip seksis

pas mus tevu susirinkimas bus rytoj, sakiau tyelsiu kaip zemes pardavusi, kad i tevu komiteta nerinktu, nes vaiku darzelyje jau pas abu grupese budavau doh.gif


man jau norisi atostogu biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi noretume leist Klaudija i krepsini, bet ji nenori, nelabai ir supranta kas tas krepsinis. smile.gif
Mokykloj leisim i Etno kulturos ir veltinio, molio, zolynu burelius. Dar bandysim i sokius, norejau mokykloj leist, bet nesusidare grupe, tai gal vesim pas praitu metu mokytojus. Tik nzn kaip bus su veziojimu. Yra mokykloj ir daugiau bureliu,pvz. dainavimo butu neblogai. Bet laikas velyvas, reiktu 2 pamokas laukti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitar: 12 rugsėjo 2011 - 13:41
la...

Kokios aktyvios tų pirmokų mamos wub.gif

Mader, tylėk netylėjus, nepadės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Labuka,

Varysiu rytoj į areną!!!! assa.gif sokiai.gif ploja.gif yess.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia @ 2011 09 13, 08:50)
Labuka,

Varysiu rytoj į areną!!!!  assa.gif  sokiai.gif  ploja.gif  yess.gif  yahoo.gif



PAVYDŽIUUUUUUUUUUUUUUUU blush2.gif Bet MB sakė, kad mes niekur nebevarysim, nes du kartus žiūrėjom kašį ne ant savo sofkelės-abu kartus kišom, aišku čia geras atmazas neturint bilietų, jei juos gautume-spjautume į tuos prietarus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Koste @ 2011 09 13, 09:43)
jei juos gautume-spjautume į tuos prietarus cool.gif

Koste, taigi yra tų bilietų! Pažiūrėk tiketos puslapį smile.gif
Atsakyti
o as sia savaite ant biuliotenio. Daniele pasigavo streptokoko bakterija.. gydomes. Namie karantinas.
Atsakyti
Oi oi, karapuzike, imk balionėlį 4u.gif

Kažin, ar Džordža beužeina čia, bet vis tiek SU GIMTADIENIU!!!!!!!
Atsakyti