Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*66 Namučiai...

QUOTE(laTulipe @ 2011 09 17, 20:28)
be abejo, kad nuolaida bus  mirksiukas.gif
O knygą visai norėčiau perskaityti, nors manyčiau, kad ji bus kiek panaši į šitą.


tokiu atveju ryt šuoliusiu i parduotuve nusipirkti jos biggrin.gif nors jei gerai suprantu ji nebus labai linksma, bet kazkodel noriu ja perskaityti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 09 16, 23:00)
Richard Brautigan "Arbūzų cukruje"

Man tai ji nepatiko.
QUOTE(Glimer @ 2011 09 17, 19:36)
prakalbot apie vieną prekybos centrą, kur akciją yra ir man iškilo klausimas-ar knygai "Kol dar gyva" irgi taikoma nuolaida?  g.gif  praduotuvėje jos buvo sudėtos atskirai, o paklausti nesusiprotėjau, kažkaip dabar pamaniau, kad turėtų būti įdomi knyga, manau verta įsigyti ir perskaityti?  g.gif

Skaičiau šią knygą angliškai. Man patiko, nors nieko naujo ten nėra, gana standartinė mirtina liga sergančio žmogaus, kuris nori kuo daugiau visko patirti prieš mirtį, istorija. Labai paprasta knyga, greičiausiai todėl, kad pagrindinei herojei, kurios vardu pasakojama, tik šešiolika, ir graudi, savaime suprantama. Žinojau, kuo ji baigsis, bet vis tiek pabaigoj kelios ašaros nuriedėjo. Mano nuomone, tikrai verta skaityti, po jos įprastas gyvenimas gali toks mielas pasirodyti.
Atsakyti

Skaičiau šią knygą angliškai. Man patiko, nors nieko naujo ten nėra, gana standartinė mirtina liga sergančio žmogaus, kuris nori kuo daugiau visko patirti prieš mirtį, istorija. Labai paprasta knyga, greičiausiai todėl, kad pagrindinei herojei, kurios vardu pasakojama, tik šešiolika, ir graudi, savaime suprantama. Žinojau, kuo ji baigsis, bet vis tiek pabaigoj kelios ašaros nuriedėjo. Mano nuomone, tikrai verta skaityti, po jos įprastas gyvenimas gali toks mielas pasirodyti.
[/quote]


labas, čia turbūt kažkas panašaus į "Mano sesers globėjas", ten irgi buvo serganti mergaitė, žinoma, ten kalba ėjo apie ką kitką, bet vistiek kažkuo panaši. Dar galvoju paimti šią knygą kaip dovaną dukterėčiai, jos gimtadienis lapkričio mėnesį g.gif gal gimtadieniui ir per liūdnoka dovana, o gal kaip tik gera knyga? na vienaip ar kitaip, pirksiu lotuliukas.gif

gaila, kad mūsų parduotuvėse toks nedidelis tų knygų pasirinkimas unsure.gif
Atsakyti
Ačiū už temą 4u.gif

Aš apsileidusi su knygomis... Visai mažai skaitau, visai visai...

Pradėtos - „Jūra jūra“ ir „Asilė, pamačiusi angelą“

QUOTE(katilina @ 2011 09 15, 13:18)
Tiesa, man neaiškus vienas dalykas- kodėl paliktas toks pavadinimas. Kiek supratau, dansu- japoniškas žodis. Angliškai knygos pavadinimas "Dance dance dance", tai kodėl lietuviškai ne "Šok šok šok"- negi tik todėl, kad gražiau skamba?


„dansu dansu dansu - angliško žodžio dance japoniška transkripcija“

QUOTE(Ajamajame @ 2011 09 15, 21:57)
Labas vakaras :4u praeitą savaitę pradėjau skaityti GÜNTEKIN "ČIAUŠKUTĖ",nebloga knyga,bet ir nėra waaau.. smile.gif kažkaip lėtai skaitosi per dieną perskaitau 40psl.. Dabar ties viduriu jau sudomino,kaip gi Čiauškutei seksis toliau. Beja čia buvau pradėjus po Purpuriniu upiu,tą "TRYLIKTĄJĄ PASAKĄ"skaityt,bet kažkaip neįtraukė,tai manau gal tiesiog nelabai buvo tas laikas,gal vėliau sueis.


keista, kad lėtai skaitosi, man ji skaitėsi be galo greitai wink.gif

QUOTE(Gegytė @ 2011 09 17, 17:41)
Aj ir plius pirmadieni jau busiu Lietuvoj smile.gif Kita meet`a manes nenusikratysit. mirksiukas.gif


O bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 18 rugsėjo 2011 - 09:38
baigiau Haluciunuojanti Fuko.
patiko patiko patiko, aisku, kad patiko, nors kai kur kazkaip neitikinamai dialogai skambejo, bet ne man spresti smile.gif
yra keli neaiskumai/abejones - kas ksaite noreciau pasitikslinti ar teisingai interpretuoju smile.gif
Atsakyti
Baigiau Kurklietytės „Šešėlių verpėją“. Labai patiko, net nemoku papasakoti, kaip, užbūrė tiesiog. Man irgi patiko labiau už Silva rerum, jeigu tuos du romanus galima lyginti, na, tiesiog todėl, kad Todės tokia gilesnė ir prasmingesnė mintis pasirodė...
Labai patiko pelkės vaidmuo, praeities ir dabarties susipynimas, ir kaip viskas baigėsi...
Labai graži Todės istorijos kalba, labai melodinga, na tiesiog neišeina iš galvos ta melodija man... O ir romano kalba tokia ypatinga... Vnž., tikrai knyga verta dėmesio, labai džiaugiuosi, kad laukiau, laukiau, išlaukiau ir perskaičiau pagaliau. Ir niekaip nesuprantu, kodėl biblioteka jos neturi, kur turi visokiu Milleniumų ir Silvą rerumų. ax.gif

Dabar skaitau Micaelos von Marcard „Patriarchas“. Knyga šiek tiek lyginama su Manno „Budennbrokais“, bet iš karto jau galiu pasakyti, kad tie nauji pakartojimai, siekiai pakartoti ir pan. tai tikrai nebe tas. Ir labai blogai, kad yra tas palyginimas, nes knyga tikrai man labai įdomi, labai mėgstu tas šeimų sagas, o čia dar vokiečių šeima, daug, bet neįkyriai užsimenama apie to meto įvykius. Labai patinka.

Dar įsigijau „Tryliktą pasaką“, irgi jau kelis metus norėjau, dabar imsiuosi skaityti, žiūrėsim, kas čia per gėris, kad taip išgirta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glimer @ 2011 09 18, 08:32)
labas, čia turbūt kažkas panašaus į "Mano sesers globėjas", ten irgi buvo serganti mergaitė, žinoma, ten kalba ėjo apie ką kitką, bet vistiek kažkuo panaši. Dar galvoju paimti šią knygą kaip dovaną dukterėčiai, jos gimtadienis lapkričio mėnesį  g.gif  gal gimtadieniui ir per liūdnoka dovana, o gal kaip tik gera knyga?

O kiek dukterėčiai metų? Knyga skirta paaugliams, bet įsivaizduoju, kad tikrai ne kiekvienas norėtų skaityti apie tokius liūdnus ir susimąstyti verčiančius dalykus.

QUOTE(LEEja @ 2011 09 18, 11:39)
baigiau Haluciunuojanti Fuko.
patiko patiko patiko, aisku, kad patiko, nors kai kur kazkaip neitikinamai dialogai skambejo, bet ne man spresti smile.gif
yra keli neaiskumai/abejones - kas ksaite noreciau pasitikslinti ar teisingai interpretuoju smile.gif

Bet kodėl "aišku, patiko"? Man, pvz. nepatiko. smile.gif Na ne tai, kad nepatiko, bet perskaičiau, ir tiek, nepalietė ji man širdies.
Pasakyk, kokie tau neaiškumai liko. Nors nesu tikra, kad žinosiu, nes pasistengiau baigusi daugiau apie knygą negalvoti- ką būčiau dariusi, jei knyga būtų labai patikusi.

Aš perskaičiau Elizabeth Gilbert "Piligrimai". Kažkada tik permečiau akimis knygos aprašymą, ir man pasirodė, kad tai bus istorijos iš pačios autorės gyvenimo, tiksliau, kelionių. O paaiškėjo, kad tai apsakymų rinkinys. Todėl iš pradžių kiek nusivyliau, ir pirmą apsakymą skaičiau ne itin noriai. Bet visai be reikalo, nes knyga tikrai patiko. Nors ir nelabai mėgstu apsakymus (ar tiksliau, tingiu juos skaityti), šitie "susiskaitė" labai maloniai. Kiekvienas jų- nedidelė vieno ar kelių žmonių gyvenimo atkarpa, be aiškios pradžios ir pabaigos, tik trumpas žvilgtelėjimas praeinant pro šalį. Paprastos paprastų žmonių istorijos, bet tuo jos ir žavios, nes autorė tame paprastume sugeba įžvelgti daugybę įdomių dalykų, pagauti akimirkos nuotaiką, perteikti jausmus, kurių iš pirmo žvilgsnio net nepastebėtum esant.
Man atrodo, kad "Piligrimai" gali patikti net toms, kurioms nepatiko jos "Valgyk, melskis, mylėk", nes tai visai kitokio pobūdžio knyga (nors, mano nuomone, jos abi parašytos labai gerai).

user posted image
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 09 18, 15:11)
Bet kodėl "aišku, patiko"? Man, pvz. nepatiko.  smile.gif Na ne tai, kad nepatiko, bet perskaičiau, ir tiek, nepalietė ji man širdies.
Pasakyk, kokie tau neaiškumai liko. Nors nesu tikra, kad žinosiu, nes pasistengiau baigusi daugiau apie knygą negalvoti- ką būčiau dariusi, jei knyga būtų tikrai patikusi.


"aisku" as cia daugiau sau pasisakiau, nei jums smile.gif nes pastebejau tokia tendencija, kad jei kur placiau palieciama psichiatrijos tema - man ta knyga butinai patinka. nors nesu ten kazi kiek as ju perskaicius, bet va sitos tai tikrai patiko:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

neaisku man del ko jis nusizude - kad suprato, kad ta mergina cia isikiso, ar visgi, kad Fuko jau nebuvo ir nebeturejo kam rasyti ir liko neaisku merginos motyvai: ar ji per studenta gelbejo ta rasytoja, nes mylejo ji dar nuo vaikystes, ar ji tiesiog tikrai norejo padeti tam studentui, kad jis parasytu gera disertacija (cia naivusis variantas: )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 18 rugsėjo 2011 - 16:22
QUOTE(LEEja @ 2011 09 18, 17:22)
neaisku man del ko jis nusizude - kad suprato, kad ta mergina cia isikiso, ar visgi, kad Fuko jau nebuvo ir nebeturejo kam rasyti ir liko neaisku merginos motyvai: ar ji per studenta gelbejo ta rasytoja, nes mylejo ji dar nuo vaikystes, ar ji tiesiog tikrai norejo padeti tam studentui, kad jis parasytu gera disertacija (cia naivusis variantas: )

Man atrodo, kad Germanistė pasinaudojo studentu, norėdama padėti rašytojui, turbūt dėl to pažado, duoto jam vaikystėj, o kartu pamanė, kad padės ir studentui- dviguba nauda, taip sakant. O dėl ko jis nusižudė, negalėčiau tiksliai pasakyti. Bet man net į galvą neatėjo, kad galėjo taip pasielgti dėl merginos įsikišimo, greičiau dėl to, kad suprato, jog nebegalės (ir nebeturės kam) rašyti.
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 09 18, 20:00)
Man atrodo, kad Germanistė pasinaudojo studentu, norėdama padėti rašytojui, turbūt dėl to pažado, duoto jam vaikystėj, o kartu pamanė, kad padės ir studentui- dviguba nauda, taip sakant. O dėl ko jis nusižudė, negalėčiau tiksliai pasakyti. Bet man net į galvą neatėjo, kad galėjo taip pasielgti dėl merginos įsikišimo, greičiau dėl to, kad suprato, jog nebegalės (ir nebeturės kam) rašyti.

bet juk jis galejo pasijusti beviltiskoj padety del to, kad pirmoji jo meile - mergaite, apie kuria jis galvojo, kad ji berniukas, per tiek metu nepamirso jo, istesejo savo pazada - ejo jo gelbeti, kai jam buvo sunku, o jis negalejo to pakelti. Tik vat niekaip dar nesuvedu - kodel. Nes jei jis nusizude todel, kad neturejo kam rasyti, nes Fuko mire, tai kodel jis lauke tuos 10 metu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 18 rugsėjo 2011 - 18:10
QUOTE(LEEja @ 2011 09 18, 19:10)
bet juk jis galejo pasijusti beviltiskoj padety del to, kad pirmoji jo meile - mergaite, apie kuria jis galvojo, kad ji berniukas, per tiek metu nepamirso jo, istesejo savo pazada - ejo jo gelbeti, kai jam buvo sunku, o jis negalejo to pakelti. Tik vat niekaip dar nesuvedu - kodel. Nes jei jis nusizude todel, kad neturejo kam rasyti, nes Fuko mire, tai kodel jis lauke tuos 10 metu?

Pažiūrėjau dabar į knygą- jis nusižudė iškart po to, kai sužinojo, kad studentą pasiuntė ta seniai sutikta mergaitė. Bet ar tai įtakojo jo sprendimą, negalėčiau garantuoti. Galbūt tuos metus, praleistus ligoninėj, tikėjosi, kad jei jį išleis, bus daug geriau, bet išleistas pamatė, kad vis tiek niekas nepasikeitė ir nėra verta toliau gyventi (nors iš studento pusės visas tas laikas labai gražiai papasakotas). Vienu žodžiu, čia daug galima diskutuoti, gal atsilieps dar kas nors iš skaičiusių knygą, nes man, tiesą sakant, jis nerūpėjo nei gyvas, nei miręs. Nesugebėjau aš į jų tą istoriją įsijausti, tai likau jai visai abejinga. smile.gif
Atsakyti
Katilina, vienai 14 metu, kitai 16. bet...jau siandien pamate mano knyga ir teks dovanu galvoti ka nors kita biggrin.gif be to, mazesnei daviau skaityti Vetru kalna-ji sako-na ji tokia fiolosofiska ta knyag ir sena lotuliukas.gif klausiau kaip suprasti sena, jei nauja, o ji sako-tai kad apie senus laikus raso, apie kazkokius 1800 metus lotuliukas.gif griuk negyvas doh.gif
Atsakyti