Įkraunama...
Įkraunama...

Zumba latino fitness

QUOTE(senmerge @ 2012 03 07, 11:29)
Ne . O Dovydas kuriame klube dirba ?

Nezinau tiksliai tai sen tai ten, reiktu klaust telefonu klube ar jis veda. Bet vienintelej Costa Ricoj yra grynai Zumba, nes kitur sporto klubai "duoda"zumbos tik 1 karta i savaite ir pan. kaip prieda prie aerobikos arba apskritai imaiso su aerobika... smile.gif
Atsakyti
Čia dar galima nueiti Kaune, šokio centras šokis.lt:

http://sokis.lt/Prie...eniruotes-Kaune

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eurofane @ 2012 03 05, 14:01)
tikro lietuvio bruozas, prisikabins prie bet kokio menkniekio, i kuri kiti net demesio nekreips
jei jau taip kimbate prie p. Ulzanos figuros, tai idomu ka pasakytumete apie
sitoj reklamoj http://www.youtube.c...h?v=jd8S0hRN9mc nusifilmavusios treneres "tobulai plokscia pilvuka ir idealiai tobula figura".

gal pirma pasiziurekime i save ir savus minusus paanalizuokime, o ne prie kitu kibkime.

as tik issakiau savo asmenine patirti, kad p. Ulzanos treniruociu deka mano apimtys tikrai mazeja ir savijauta gereja. kiekvienas individualus zmogus pasirenka tai kas jam labiau tinka ir kas duoda kokiu tai rezultatu ...

jau geriau patylekit, pas sita trenere nera ne laso riebalinio sluoksnio, ji yra smulkesne uz mane ir turbut dvigubai vyresne. Plius labai zinoma fitneso varzybu laimetoja ir pan. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 03 11, 16:22)
jau geriau patylekit, pas sita trenere nera ne laso riebalinio sluoksnio, ji yra smulkesne uz mane ir turbut dvigubai vyresne. Plius labai zinoma fitneso varzybu laimetoja ir pan.  doh.gif

Būtent ...
Kad visos tiek "lašinių" jos amžiuje turėtų.
Atsakyti
QUOTE(_dalyvė_ @ 2012 03 11, 21:14)
Būtent ...
Kad visos tiek "lašinių" jos amžiuje turėtų.

Tai 40+ yra tokia baisi senatvė ir lašiniai - savaime suprantamas dalykas ar kaip čia išeina g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ojee @ 2012 03 05, 17:37)


Kai lankiau rudenį, ji nebuvo sertifikuota, tikrinausi per tą pačią nuorodą; nepatiko jos vedamos treniruotės.
Papildyta:
QUOTE(_dalyvė_ @ 2012 03 03, 15:04)
Būtent todėl ir pasiūliau BŪTINAI apsilankyti pas Kariną mirksiukas.gif


Karina Paulauskaitė dabar nebedirba klube "Tik jums" g.gif Veda treniruotes Profsąjungų rūmuose ("Magnolija") ir Verkių g. ("Elegant dance"), mąstau eiti lankyti Profsąjungų rūmuose, gal kuri lakot, ar vakarais daug žmonių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2012 03 12, 13:45)
Kai lankiau rudenį, ji nebuvo sertifikuota, tikrinausi per tą pačią nuorodą; nepatiko jos vedamos treniruotės.
Papildyta:
Karina Paulauskaitė dabar nebedirba klube "Tik jums" g.gif Veda treniruotes Profsąjungų rūmuose ("Magnolija") ir Verkių g. ("Elegant dance"), mąstau eiti lankyti Profsąjungų rūmuose, gal kuri lakot, ar vakarais daug žmonių? ax.gif

Lankiau Profsąjungų rūmuose - žmonių daug, bet man labai patiko, vietos užteko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2012 03 12, 15:45)
Kai lankiau rudenį, ji nebuvo sertifikuota, tikrinausi per tą pačią nuorodą; nepatiko jos vedamos treniruotės.
Papildyta:
Karina Paulauskaitė dabar nebedirba klube "Tik jums" g.gif Veda treniruotes Profsąjungų rūmuose ("Magnolija") ir Verkių g. ("Elegant dance"), mąstau eiti lankyti Profsąjungų rūmuose, gal kuri lakot, ar vakarais daug žmonių? ax.gif


Va pasirodo kaip būna, o man pvz visiškai nepatiko pas Kariną ;/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ojee: 14 kovo 2012 - 16:38
Gal kas kartu šestadieni i zumba Kaune? 4u.gif
Atsakyti
na ir aš šiandien pradėjau lankyti ZUMBA tikrai patiko,tikrai pavargau,nes seniai bejudėjau,bet tikrai lankysiu ir bandysiu patobulint figūros linkius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 03 12, 10:35)
Tai 40+ yra tokia baisi senatvė ir lašiniai - savaime suprantamas dalykas ar kaip čia išeina g.gif  biggrin.gif

http://www.part.lt/i...14592557526.jpg
nesusilaikiau neidejusi, paziurekite i jos lasinius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kuke @ 2012 03 14, 18:35)
Gal kas kartu šestadieni i zumba Kaune? 4u.gif

ar buvai ten? aš galvoju gal pirmadienį nulėkti, pamėginti, kas čia do dalykas, ar man patiks.. smile.gif
Atsakyti