Įkraunama...
Įkraunama...

Zumba latino fitness

QUOTE(kliaksaa @ 2012 03 22, 14:52)
Tai gi galima derinti zumba ir stepo treniruotės  ax.gif

drinks_cheers.gif as eini i tris treniruotes per savaite smile.gif
Atsakyti
man zumba nepatiko, tas pats kas ir aerobika ax.gif
Atsakyti
idomu kaip zumbos pamokeles Lietuvoj, nes as jas lankau Cilej, tai tikrai super thumbup.gif nes pas ka jau igimtas lotynu muzikos rimtas tai ir zingsneliai superiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Arvilė* @ 2012 03 22, 19:01)
man zumba nepatiko, tas pats kas ir aerobika ax.gif

matyt, kad pas kokia apsisaukele trenere papuolet, kuri pati nezino kas ta zumba, jeigu jums tai tas pats kas aerobika biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif man patinka
Atsakyti
QUOTE(as-laiminga @ 2012 03 22, 19:39)
matyt, kad pas kokia apsisaukele trenere papuolet, kuri pati nezino kas ta zumba, jeigu jums tai tas pats kas aerobika biggrin.gif

O koks skirtumas, jei pasižiūrėsim plačiau? Jei žmogui nepatinka kardio treniruotės su choreografija, tada taip, jokio skirtumo tarp zumbos, aerobikos ir step - visur tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 03 23, 09:42)
O koks skirtumas, jei pasižiūrėsim plačiau? Jei žmogui nepatinka kardio treniruotės su choreografija, tada taip, jokio skirtumo tarp zumbos, aerobikos ir step - visur tas pats.

tai ir reikia rasyti tada tam zmogui, kad man nepatinka cardio, o ne sneket, kad cia tas pats biggrin.gif doh.gif todel ir pasakiau, kad jeigu atrodo, kad tas pats vadinasi ne tikroje zumboje buvo zmogelis. O kazkokioj nesamonej po zumbos vardu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(as-laiminga @ 2012 03 23, 10:34)
tai ir reikia rasyti tada tam zmogui, kad man nepatinka cardio, o ne sneket, kad cia tas pats  biggrin.gif  doh.gif todel ir pasakiau, kad jeigu atrodo, kad tas pats vadinasi ne tikroje zumboje buvo zmogelis. O kazkokioj nesamonej po zumbos vardu hihihi.gif

O gal dar reikia skaityti, kas parašyta 4u.gif
Yra kardio treniruotės, yra treniruotės su choreografija, yra kardio treniruotės su choreografija, tai gal skirtumas, kas nepatinka - ar kardio, ar choreografija, ar viskas kartu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 23 kovo 2012 - 10:15
QUOTE(Bezdžionė @ 2012 03 23, 09:42)
O koks skirtumas, jei pasižiūrėsim plačiau? Jei žmogui nepatinka kardio treniruotės su choreografija, tada taip, jokio skirtumo tarp zumbos, aerobikos ir step - visur tas pats.

O koks skirtumas tarp futbolo ir krepšinio, jei pažiūrėsim plačiau? Visur būrys žaidėjų, vienas kamuolys, kurį žaidėjai vaikosi ir stengiasi neatiduot varžovams. Ir tikslas tas pats - įvaryti kamuolį į tinklu aprištą daiktą - visur tas pats.
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtim kaune zumbos treniruotei pas treneri Olega. Smagiau ir but negali. smile.gif bent jau man. todel, kad publika renkasi visiskai paprasta, zmones kurie nori pasportuoti, o neparodyti saves. o kas labiausiai patiko, kad ikalbejau vyra eiti su manim nors pabandyti, juk pirmas kartas nemokamas. O jis sutiko nes veda vaikinas ir as jau neviena atsivedusi savo antra puse.:DDD taigi zumba uzvaldo visus.smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2012 03 23, 18:29)
O koks skirtumas tarp futbolo ir krepšinio, jei pažiūrėsim plačiau? Visur būrys žaidėjų, vienas kamuolys, kurį žaidėjai vaikosi ir stengiasi neatiduot varžovams.  Ir tikslas tas pats - įvaryti kamuolį į tinklu aprištą daiktą - visur tas pats.

teisingai palyginta biggrin.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(karameja @ 2012 03 23, 21:12)
Pasidalinsiu savo patirtim kaune zumbos treniruotei pas treneri Olega. Smagiau ir but negali. smile.gif  bent jau man. todel, kad publika renkasi visiskai paprasta, zmones kurie nori pasportuoti, o neparodyti saves. o kas labiausiai patiko, kad ikalbejau vyra eiti su manim nors pabandyti, juk pirmas kartas nemokamas. O jis sutiko nes veda vaikinas ir as jau neviena atsivedusi savo antra puse.:DDD taigi zumba uzvaldo visus.smile.gif))

ooo, kaip fainiai. Jega! Dideles grupes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karameja @ 2012 03 23, 21:12)
Pasidalinsiu savo patirtim kaune zumbos treniruotei pas treneri Olega. Smagiau ir but negali. smile.gif  bent jau man. todel, kad publika renkasi visiskai paprasta, zmones kurie nori pasportuoti, o neparodyti saves. o kas labiausiai patiko, kad ikalbejau vyra eiti su manim nors pabandyti, juk pirmas kartas nemokamas. O jis sutiko nes veda vaikinas ir as jau neviena atsivedusi savo antra puse.:DDD taigi zumba uzvaldo visus.smile.gif))

Nesupratau prie ko yra zumba ir paprasti zmones, bei norejimas saves parodyti??? Tipo, kazkur i zumba vaikstoma ne tam, kad pasportuoti, o save parodyti?
Save parodyt siaip dazniausiai vaikstoma i sale, kur yra kam ziureti lotuliukas.gif
Atsakyti