QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 11 10, 16:06)
labas, alternatyva kaip daryti panasius pratimus neturint irangos beja per bodyrokerius ir ismokau, dvi kedes, su gruototomis nugarelemis ir lazda ar sluota tarp ju, taciau,kad  viskas kiek imanoma stabilu butu, zinoma.
Tad nera ko jaudintis, laisvai galima sportuoti pagal jos pratimus,o kai ateisi i reikiama tonusa ir sheipa, tiesiog nustoti pumpinti,ryskinti raumenis, t.y keisti tempus, intervalus ir pn ir t.t ,kad palaikyti forma ir tiek, viskas musu valioje.
Kaip tik prisiminiau,kad pats pirmasis mano pamatytas epizodas iš bodyrock ir buvo su šluota,ačiū,kad priminei  

 pabandžiau,deja,jokio stabilumo,nors kėdės sunkios,ir kaip jas ptirtvirtint  

 reiks knistis ir žiūrėt,kaip ji ten darė  
 
dėl figūros,aš manau,kad vieni tiesiog gimsta smulkių kaulų,smulkaus sudėjimo,o kiti kad ir ką darytų,tokie niekada nebus.O ji turbūt iš tų smulkiųjų,plius "nusikaldino" tokius raumenis,kad man jau labai "per daug" atrodo ant tokios džiūsnelės  
 
QUOTE(maruša @ 2011 11 10, 16:14)
Te 

 Ir man liūdnokos nuotaikos pastaruoju metu, bet ai, praeis.
Pasakyk, man labai aktualu, nes dabar pradžiai darau su 1.5 kg, 
kas nutiko? imk  
  
 
jetau,pamiršau šiand paklaust...ryt būtinai  
 
QUOTE(Tigris @ 2011 11 10, 16:36)
Moterys baikit    nevarykit dievo i medi....zudyciau del tokios figuros  
kiekivenam pagal skonį  
 
aš pvz.mirčiau dėl gražiai apvalios 
didžias..binės  
  
 
QUOTE(Gytis` @ 2011 11 10, 17:45)
 jei norite jog tos "grotos" matytusi reiks reguliuotis mityba jog kristu kuno riebalu kiekis. 
tas tai taip,pirma sluoksnis nuo pilvo von,tada jau apie grotas galima svajoti