Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis centre: TAŠKIUS

uzsiemimai tokie: daille, lipdymas, muzika pg kindermusic ir dar ki
tokia muzika lietuviskai. prie pianino, baseinas arba uzsiemimai sporto saleje.vaikai ivairaus amziaus. jauniausia berods dvieju metu o vyriausia turbut 5 arp 6metu
Atsakyti
Ačiu už informacija smile.gif
Atsakyti
Dar pamirsau, kad penktadieniais vyksta kūrybiškumo ir bendravimo užsiemimai. Tai tiek smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Mes irgi esam sio darzelio gyventojai. Mes esam kitoj grupej, dbar abi grupes yra visos dienos, tik musu grupeje, kai kurie vaikuciai buna iki pietu. Musu auklytes yra Rimgaile ir Vaiva. Mes ilgia , labai ilgai ieskojom darziuko, is pradziu ziurejom , kad vieta butu gera, buvom TBB, palankem, deja auklytes nesugebejo prieiti prie musu vaiko, paskui dar ir dar kitur vazinejom, kol supratom, kad ne vieta, o auklyte turetu buti pirmas kriterijus. Rimgaile atpirko musu visus lukescius, per pora dienu, tapo mano vaiko geriausia drauge. Kaip ir Vaiva.Per tas dienas, kai buvau kartu, sedejau issiziojus, kaip zmogus, sugeba prieiti prie kiekvieno vaiko, su juo rasti bendra kalba, susitarti, be jokios grieztos auklytes ivaizdzio. Vaikai ten jauciasi kuo puikaiusia, kadangi nieks nedraudzia nueiti i kita grupe, pasiimti ko nori, iki pietu uzimtumas pilnas, i kiema iseina, bet nesedi vien aikstelej, visad pareina pilnom kisenem kastonu, giliu, isvada eina kazkur pasivaikscioti. Miega ant ciuzinuku, bet juk vaikai buna miega ir vezime, jiem svarbu kazkur nukristi pamiegoti, cia mum mamom reikia kazko toookio, o jiem svarbu svari patalyne ir pasaka pries miega. As tai esu be galo laiminga , kad radom si darzeli, per menesi pajautem ka reiskia vaiko lavinimas, ir shiaip maniskis yra be proto prieraisus, bet i darza eina kaip i svente. O gryzta visas svytintis. Maista veza superini, ekologiska ir DAUG. Taip zaislu ten gal ir nemarios, bet jei kokybiski, o ne plastmasiniai kokie, piest vaikai , lipdyt gali bet kada, tos sienos, tai isviso vaikai ten juose gyvena realiai. Nzn sakau, man is pradziu irgi atrode taip ten tuscia, bet dabar po truputi darzelis igauna savo siela, ir jau dbar tai ten uzeina ir taip silta gera pas juos.

gal busit Liepos mamyte?

Atsakyti
Ech, kaip gerai jūsų vaikučiams... Buvau ir aš taskiaus apziureti. Rimgailes tada nebuvo, tai apie ją negaliu nieko pasakyti, bet vaiva paliko gera įspūdį. O kitos grupes aukletoja Laima - mane išvis pakerejo... Gaila, kad su rimgaile neteko pabendrauti.
Labai norėtume ten eiti, bet kadangi netrukus reiks vesti jau du vaikucius, tai vis dar svarstom ką daryti - už du vaikus vis tik labai labai nemažai mokėti gaunasi... O ir valstybiniame vieta turim, deja, nelabai mus ten tenkina... O kai dar pamatai va tokį TASKIU, išvis graudu darosi...
O jau vaiksto vaikučiai vėl į baseiną? Girdėjau, kad kuriam laikui buvo nusprende baseiną į sportą iškeisti?
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2011 11 07, 16:01)
Ech, kaip gerai jūsų vaikučiams... Buvau ir aš taskiaus apziureti. Rimgailes tada nebuvo, tai apie ją negaliu nieko pasakyti, bet vaiva paliko gera įspūdį. O kitos grupes aukletoja Laima - mane išvis pakerejo... Gaila, kad su rimgaile neteko pabendrauti.
Labai norėtume ten eiti, bet kadangi netrukus reiks vesti jau du vaikucius, tai vis dar svarstom ką daryti - už du vaikus vis tik labai labai nemažai mokėti gaunasi... O ir valstybiniame vieta turim, deja, nelabai mus ten tenkina... O kai dar pamatai va tokį TASKIU, išvis graudu darosi...
O jau vaiksto vaikučiai vėl į baseiną? Girdėjau, kad kuriam laikui buvo nusprende baseiną į sportą iškeisti?


Aga jau vaiskto, snd sake jau eis. Mano vaikas tai Rimgaile, kazkodel labaiu myli, vakare, nepasilieka su Laima, jeigu Rimgaile nori anksciau pabegt, bet gal todel, kad jis labaiu prisirises, nzn. Suprantu, kad du sileisti, jau reikia ne menkai pakrapstyti pinigine, keik zinau antram vaikiukui daro nuolaida kazkiek. Yra geru darziuku ir valstybiniu, svarbu rasti auklyte kuri netingetu juos lavinti...nes kai kuriuose, vaikai tik zaidzia... bet kai dbar tiap lengva kabutese gauti vieta, tai gaunasi kaip loterija...nes nepasirinksi taip paparastai... As turbut pati sau daug atsisakyciau, bet visgi elisciau i privatu darziuka... Gal akkzo neturetume, bet man taip ramu, nes zinau, kad mano investicija atsiperka tikriai su kaupu...einam antra menesi, bet jau jauciasi... o svarbiausia , akd vaiaks kasdien gryzta kaip is sventes... visas laimingas, laimingas:)
Atsakyti
Mes taip pat lankome šį darželį nuo rugsėjo. Galiu pasakyti tik viena Taškius nerealus darželis. Prisipažinsiu ir mes nuėję į atidarymo šventę likome šiek tiek suglumę dėl tuščių sienų ir nejaukios palinkos, bet .... suprasdami kaip sunku vienu kartu viską įrengti surizikavome. Ir Taškius nenuvylė. Per kelis mėnesius gerokai pajaukėjo. Auklėtojos jame nuostabios tiek LAima, tiek Šarūnė, tiek VAiva, tiek Rimgailė. Stebiu aš jas ir vis galvoju iš kur tiek meilės vaikams. Tokios ramios, švelnios ir rūpestingos. Su veiklomis taip pat viskas ten gerai. Dabar jau yra ir fizinis vietoj baseino, bent jau mūsųs merginai jis labai patinka. Kiekviena savaitę demonstruoaj išmoktus kūlversčius, žvakes ir kitokius sportinius elementus. Vaikai dainuoja, piešia, klijuoja, žaidžia. Beveik kiekvieną rytą auklėtojas randame kartu su vaikais ant kilimo, ramiai besišnekučiuojančias apie praleistą savaitgalį, ar bedainuojančias kartu su vaikais daineles. Deja valstybiniame darželyje, kurio taip pat ragavome, to neteko matyti per du lankymo metus.
MAistas taip pat, kiek pasakoja mūsųs mergina, labai geras ir skanus. Ji valgo net tai ko namie anksčiau vissiškai nevaldydavo. Maistą ruošia LVJC kavinė.
Turi šis darželis ir kelis trūkumus. Tai kiemas, bet gal šis trūkumas laikinas ir bus išspręstas. Ir skirtingų vaikučių amžių grupės. Man visgi ši teorija nelabai patinka. Bet gal su laiku ir tai pavyks darželiui išspręsti ir jie padarys viena grupę 2-3 metukų vaikų, kitą 4-6 metukų. Kas man atrodo būtų geriau, nei daabr grupėje nuo 2 metukų iki 6 metų.
Manau, kad tikrai verta ir apsimoka leisti vaiką į darželį, į kurį jis eina kaip į šventę ir grįžta laimingas. Ir taip kiekvieną dieną....
Atsakyti
Vienus metus tempėme valstybiniame darželyje, bet mums su juo nepasisekė, todėl išbėgome ir... tiesiai į Taškių. Kol rinkausi, dėliojausi visus pliusus ir minusus, bet mums pliusų buvo tiek daug ir tokių didelių, kad jie nustelbė ir minusus smile.gif. Jau lankome Taškių kelis mėnesius ir tikrai nenusivyliau. Be jau čia išvardintų privalumų ir pagyrų galiu pridurti, kad šiame darželyje:
1) nėra muštro. Vaikai tikrai gali jaustis laisvai ir taip išreikšti save. Jei valstybiniame darželyje negalėjai pradėti valgyti be komandos, tai čia tokios nesamonės nėra. Jei valstybiniame darželyje per šventes vaikai budavo pastumdomi ant scenos, tai čia dalyvauja kas nori ir kaip sugeba. Ir šventė būna tikra!
2) užsiėmimai labai įvairiapusiai. Labai atsižvelgia į vaikų norus. Jei kokio užsiėmimo nėra (pvz. kai laikinai buvo uždarytas baseinas), jį pakeičia kitu. Net ir ta pati dailė būna tokia įvairi (naudojamos įvairios antrinės žaliavos ir t.t.), kad net mane nustebina smile.gif
3) žaislų nėra prigriozdinta ir jie ne plastmasiniai, o mediniai, lavinamieji arba buitiniai (tai reiškia, kad iš tų pačių, pvz. kėdžių, statomi traukinukai, scenos ir pan. Žaidžiant neribojama vaikų fantazija).
4) laukas buvo vienas iš minusų, dėl šalia esančios didelės gatvės, tačiau dažniausiai vaikai vedami į šalia esantį stadioną prie prūdelio. Mes patys gyvename šalia šio darželio ir kitokio lauko nuo pat mažens nematėme smile.gif. Be to pažadėjo, kad vasarą ieškos transporto ir veš vaikus į gamtą. Jei valstybiniame darželyje aplinka buvimui lauke buvo ir geresnė, tačiau vaikai į lauką buvo vedamni retai (tai per šalta, per lyja, tai oras užterštas).
5) pažįsta vaikus asmeniškai, kalbina, domisi šeima ir pan. Valstybiniame darželyje net vaikus maišydavo, paklausus kaip sekėsi geriausiu atveju išgirsdavai "gerai", bet kai paaiškėdavo ne taip gerai ten viskas ir klostydavosi. Šiame darželyje bent jau gali pabendrauti nesijausdama, kad kišiesi kur nereikia.
6) auklėtojos neprilygstamos: jos gali gulėti ant grindų, nes tuo metu "vyksta jų gydymas", jos gali būtų tempiamos vaikų, nes vyksta vėl kažkoks žaidimas, jos nešioja vaikus ir t.t. Jei įvyksta konfliktas, tiesiog jos sugeba nukreipti dėmesį, o ne statyti į kampus, gasdinti ir pan.

Žadėjau trumpai parašyti, bet nesigavo. Ir tai dar nesu tikra ar viską surašiau, nes jaučiu, kad net netelpa manyje geriausi jausmai smile.gif

Moralas: Gal mums su valstybiniu darželiu ir nepasisekė, bet su Taškiumi tikrai pasisekė! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausreele @ 2012 03 20, 17:00)
Vienus metus tempėme valstybiniame darželyje, bet mums su juo nepasisekė, todėl išbėgome ir... tiesiai į Taškių. Kol rinkausi, dėliojausi visus pliusus ir minusus, bet mums pliusų buvo tiek daug ir tokių didelių, kad jie nustelbė ir minusus smile.gif. Jau lankome Taškių kelis mėnesius ir tikrai nenusivyliau. Be jau čia išvardintų privalumų ir pagyrų galiu pridurti, kad šiame darželyje:
1) nėra muštro. Vaikai tikrai gali jaustis laisvai ir taip išreikšti save. Jei valstybiniame darželyje negalėjai pradėti valgyti be komandos, tai čia tokios nesamonės nėra. Jei valstybiniame darželyje per šventes vaikai budavo pastumdomi ant scenos, tai čia dalyvauja kas nori ir kaip sugeba. Ir šventė būna tikra!
2) užsiėmimai labai įvairiapusiai. Labai atsižvelgia į vaikų norus. Jei kokio užsiėmimo nėra (pvz. kai laikinai buvo uždarytas baseinas), jį pakeičia kitu. Net ir ta pati dailė būna tokia įvairi (naudojamos įvairios antrinės žaliavos ir t.t.), kad net mane nustebina smile.gif
3) žaislų nėra prigriozdinta ir jie ne plastmasiniai, o mediniai, lavinamieji arba buitiniai (tai reiškia, kad iš tų pačių, pvz. kėdžių, statomi traukinukai, scenos ir pan. Žaidžiant neribojama vaikų fantazija).
4) laukas buvo vienas iš minusų, dėl šalia esančios didelės gatvės, tačiau dažniausiai vaikai vedami į šalia esantį stadioną prie prūdelio.  Mes patys gyvename šalia šio darželio ir kitokio lauko nuo pat mažens nematėme smile.gif. Be to pažadėjo, kad vasarą ieškos transporto ir veš vaikus į gamtą. Jei valstybiniame darželyje aplinka buvimui lauke buvo ir geresnė, tačiau vaikai į lauką buvo vedamni retai (tai per šalta, per lyja, tai oras užterštas).
5) pažįsta vaikus asmeniškai, kalbina, domisi šeima ir pan. Valstybiniame darželyje net vaikus maišydavo, paklausus kaip sekėsi geriausiu atveju išgirsdavai "gerai", bet kai paaiškėdavo ne taip gerai ten viskas ir klostydavosi. Šiame darželyje bent jau gali pabendrauti nesijausdama, kad kišiesi kur nereikia.
6) auklėtojos neprilygstamos: jos gali gulėti ant grindų, nes tuo metu "vyksta jų gydymas", jos gali būtų tempiamos vaikų, nes vyksta vėl kažkoks žaidimas, jos nešioja vaikus ir t.t. Jei įvyksta konfliktas, tiesiog jos sugeba nukreipti dėmesį, o ne statyti į kampus, gasdinti ir pan.

Žadėjau trumpai parašyti, bet nesigavo. Ir tai dar nesu tikra ar viską surašiau, nes jaučiu, kad net netelpa manyje geriausi jausmai smile.gif

Moralas: Gal mums su valstybiniu darželiu ir nepasisekė, bet su Taškiumi tikrai pasisekė! smile.gif



As galeciau pasirasyti po kiekvienu Jusu isvardintu punktu, dar pridedama tuo, jog kiekviena pirmadieni gaunam laiskus su visos savaites apzvalga ir foto reportazu, kur matosi, kaip vaikai jauciasi, ka veike ir pan. Dar kas man patinka, kad nera vaiku suvarzymu, nori pabuna vienoj grupej, nori eina i kita - kaip jau ir sake jokio mustro, bet nuo to vaikai tikrai nepatapo kazkokie nesuvaldomi ar neisaukleti.

O dar galiu pasakyt, kad vaikai ten beveik neserga, todel kad nejaucia jokio streso... atsipalaidave.... visada linksmi ( ko pasekoje gaminasi C vitaminas) lotuliukas.gif

Mes lankom jau puse metu, ir nebuvo dienos, kada buciau pagalvojus kazka negera... Labai linkeciau tokiu daugiau darzeliu...su tokiais pedagogais... tokia aplinka...

Ir dar kurios mamytes turit sunkius vaikus ( mum buvo taip pasakyta, keliuose darzeliuose, kad mano vaikas sunkus unsure.gif , sunkiai adaptuojantis, nerandantis rysio su aplinkiniais), Taskiuje man taip niekas nepasake, ir Taskiuje atradom ir rysy su aukletojom ir su vaikais ir su viskuo... Va , ka reiskia zmoniu pasaukimas ir issilavinimas...

Siam kartui tiek wub.gif


Atsakyti
QUOTE(kadanta @ 2012 03 29, 08:32)
As galeciau pasirasyti po kiekvienu Jusu isvardintu punktu, dar pridedama tuo, jog kiekviena pirmadieni gaunam laiskus su visos savaites apzvalga ir foto reportazu, kur matosi, kaip vaikai jauciasi, ka veike ir pan. Dar kas man patinka, kad nera vaiku suvarzymu, nori pabuna vienoj grupej, nori eina i kita - kaip jau ir sake jokio mustro, bet nuo to vaikai tikrai nepatapo kazkokie nesuvaldomi ar neisaukleti.

O dar galiu pasakyt, kad vaikai ten beveik neserga, todel kad nejaucia jokio streso... atsipalaidave.... visada linksmi ( ko pasekoje gaminasi C vitaminas) lotuliukas.gif 

Mes lankom jau puse metu, ir nebuvo dienos, kada buciau pagalvojus kazka negera... Labai linkeciau tokiu daugiau darzeliu...su tokiais pedagogais... tokia aplinka...

Ir dar kurios mamytes turit sunkius vaikus ( mum buvo taip pasakyta, keliuose darzeliuose, kad mano vaikas sunkus unsure.gif , sunkiai adaptuojantis, nerandantis rysio su aplinkiniais), Taskiuje man taip niekas nepasake, ir Taskiuje atradom ir rysy su aukletojom ir su vaikais ir su viskuo... Va , ka reiskia zmoniu pasaukimas ir issilavinimas...

Siam kartui tiek  wub.gif



Sakau, kad būsiu kažką pamišusi smile.gif. O dar nuolat vis kas nors naujo atsiranda, tai irgi galima prirašyti prie pliusų, nes nestovi Taškius vietoje užsiciklinęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadanta @ 2012 03 29, 09:32)


Ir dar kurios mamytes turit sunkius vaikus ( mum buvo taip pasakyta, keliuose darzeliuose, kad mano vaikas sunkus unsure.gif , sunkiai adaptuojantis, nerandantis rysio su aplinkiniais), Taskiuje man taip niekas nepasake, ir Taskiuje atradom ir rysy su aukletojom ir su vaikais ir su viskuo... Va , ka reiskia zmoniu pasaukimas ir issilavinimas...


Hugas - sunkus vaikas?!! blink.gif Net išsižiojau perskaičiusi. Ir kas turi teisę etiketes klijuoti vaikams cool.gif . Gerai, kad nepatikėjot ir ieškojot geriausio savo vaikui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės, buvau ir aš šiam daržely, man kiemas visai nekliūna, nieks nekliūna, išskyrus tą nežmonišką karštį grupėje. Sakė ir žiemą karšta būna, ar tikrai taip? Nelabai patinka, kad vienoj patalpoj ir valgo, ir miega, ir žaidžia, galvoju, kuriuo metu ten įmanoma išvėdint grupę. O šiaip tai viskas kaip ir tiko ir patiko, tai dabar svarstau, ką čia daryt.
Atsakyti