Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

QUOTE(skaistė @ 2006 04 30, 17:03)
g.gif  g.gif tikrai nėra tekę susidurti su tokiais vaistais, nes man viskas kitaip.
Žodžiu, laikykis ir neprarask vilties, o šiaip kurioje Lietuvos pusėje gyveni, gal Vilniuje diagnostikos centre apsilankyk g.gif


sad.gif nieko nesuprantu, gal viena as esu tokia ant šio svieto....Aš kaune gyvenu, o gulėjau santariškių ligoninėj. Pas jauną daktare, labai simpatiška ir gera, ir daug priežiūros skyrė.....bandau susigyventi su liga, kitaip nematau kitos išeisites
Atsakyti
Net nežinau ir ką tau patarti, visgi santariškės ne šiaip kokia rajono ligoninė ax.gif
O ką gydytojai sako, ar pagydoma ši liga?
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2006 04 30, 18:48)
Net nežinau ir ką tau patarti, visgi santariškės ne šiaip kokia rajono ligoninė  ax.gif
O ką gydytojai sako, ar pagydoma ši liga?


Baisiausia, kad niekas tiksliai nenustatė, nuo ko šita liga atsiranda.....tai kaip išbandymų triušis jaučiuosi...Taip, ten priežiūrą labai gerą turėjau, nes per pažystamus paguldė ten. O gydytojai nieko nežada, linguoja galvom, ir sako, kad tai greičiausiai visam gyvenimui.....prastos prognozės....
turiu giminių amerikoj, tai ten turi pažystamą, kuriam darė operacijas, vis trumpino ir trumpino...o dabar su kažkokiais net maišeliais vaikšto.....nes neliko ka trumpinti....patikėkit....man plaukai šiaušiasi, prisiklausius tokių dalykų....
gerai man vienas gydytojas pasakė, kad šita liga, kaip ir paukščių gripas-neaišku iš kur, ir kas bus toliau...mažai apie ją žinoma
Atsakyti
aciu skaiste uz paguoda ir grazius zodzius tikrai nuraminai wub.gif o tau tikrai nelabi geraib laila uzjauciu tave laikykis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 05 01, 11:38)
aciu skaiste uz paguoda ir grazius zodzius tikrai nuraminai wub.gif o tau tikrai nelabi geraib laila uzjauciu tave laikykis wub.gif

džiugu Lynkute, kad nusiraminai wub.gif Ar tu jau esi užsiregistravusi Vilniuje dėl tyrimų. Aš kai pagalvoju, kad mano uošvienei taip būdavo mes gi gyvename viename name, tai ji prieš porą metų ištisai neišeidavo iš tualeto, viduriuodavo gleivėm su kraujais. žinok, galvodavau, kad jai ar tik nėra kokia pati baisiausia liga, ir ką, kaip jau buvau rašiusi, pasiūlė vaistininkė kažko ir praėjo. Taip kad laikykis ir nesinervink mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Lailai linkiu neprarasti vilties, kažkada turi ateiti geresni laikai, SĖKMĖS
Atsakyti
taip skaiste esu uzsiregistravusi birzelio 6 diena.as kai pagalvoju kai tu sakei kad is toleto neiseinama pas mane taip nera ir tik retkarciais kraujas,bet gi tyrima dare jeigu kas nors rimto butu buve gal sakau mate g.gif
biski nuraminai,bet siaubas as dabar bijau iseiti is namu, o jeigu tai butu man kaip tavo uosvienei tai kaip eiti i darba g.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už palaikyma.....lynkute - pasistenk nusiraminti, ir negalvok apie blogiausia.....tikek, kad viskas bus gerai....bet turi susirupinti ir issitirti, pas mane taip pat pradzioj buvo nedaug kraujo, retkarciais....tam kad neiseit is toleto visa diena....nus man sedejimas tolete visa diena atejo tik po kokiu 4-5 men....bet tada jau ta liga buvo apemus visa storaja zarna.....mane vos daktarai atpumpavo po to....taip kad, nenusispjauk, ir negalvok, kad praeis savaime, butinai issitirk.nepadaryk tokios pacios klaidos kaip as. kuo anksciau nustato, tuo geriau. gal tau pasiseks, ir tave isgydys visikai smile.gif laikykis, viskas bus gerai smile.gif pamatysi ir svarbiausiai nesinervuok, nervai taip pat daug daro.kuo maziau streso, daugiau poilsio ir ramybes smile.gif ir nesitampyk smile.gif nesakau, kad pas tave jay yra ta liga, bet geriau apsidrausti. nes man daugiau 5kg neleidzia daktarai kelti sad.gif oki, matysim, kaip bus toliau
Dar karta aciu uz palaikyma merginos.
Atsakyti
bigsmile.gif 4u.gif drinks_cheers.gif aciu aiste smile.gif tu davei man vilti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
wub.gif Laila25, ner uz ka! As jau visaip bandziau sau visa sita laika vilti iskiepyti, nes buvo tikrai labai liudna: ligonines, depresijos, gasdinimai veziu, skausmai, dideli pinigai uz vaistus... Bet kai gime vaikas- kazkaip daug kas gyvenime nublanko, pamaniau, jog galiu gyventi ir su liga, svarbiausiai, kad galeciau pasirupintu Mazyliu... 4u.gif

Beje, Laila25 ir kitos merginos! Noriu perspeti del kolonoskopijos! Kai padaro si tyrima, antra karta jis gali buti kartojamas tik po 10 metu, o po to jau kas metus del vezio> Ir neleiskite daktarams siaip, jei tik jie uzsimano zvilgtelti i Jusu zarnas daryti sio tyrimo! Juk yra ir kiti budai- daug ka pasako kraujo tyrimas, pacios savijauta, kaprologinis tytimas, gleives ir kraujas tustinantis mirksiukas.gif

O vat as pasiguosiu, jau savaite kaip vel geriu Prednizolona, nes nebegalejau jau kentet, kaip blogai buvo... Zandai jau po truputi tampa vis storesni ir pilvas nuo siu vaistu puciasi, dar ir taip man tas pilvas galutinai po nestumo nesusitrauke, o ir vel atrodau, kaip kad laukciausi.
Kai paumejimas buvo- tai kad tik kraujavimas ir daznas tustinimasis vargino, kai pradejau gerti vaistus, tustinimasis tvarkosi, o prasidejo pykinimas, pilvo skausmai ir dar tas zandu, pilvo ir slaunu issiputimas. blink.gif

Blogiausia, aisku, tai, jog pilnos krutys pieno, kuri nutraukiu ir pilu lauk, o vaika turiu misiniu maitinti... verysad.gif
Atsakyti
aciu mergaites uz palaikyma wub.gif labai esat nuostabios wub.gif
man dare ir kraujo tyrima ten rado leukocitu bet nedaug,pas mane ir anksciau buvo leukocitu daugiau kai dar nesirgau ir rengenologini tyrima dare ir nieko nemate nesuprantu g.gif .O musu mieste nedaro kolonoskopijos schmoll.gif
o aistute kraujo tyrimas tai vistiek irgi butu mate,nes dare pilna,bet neis venos o is pirsto unsure.gif
ir jokiu vaistu neskyre tik pati geriu lepikol,ir foline rugsti ir antidepresantus. unsure.gif
Atsakyti
Aiste, man vien ta mintis, kad kazkuriai pavyko susilaukti kudikio sergant tokia liga, dave daug vilties..nes prisigalvojus buvau visko....nes tas pats ir man buvo, ir skausmai ir depresija, verkdavau nuo kiekvieno garsiau pasakyto zodzio man....
del vezio gresmes mane taip pat perspejo...tik va kolonoskopija, man dare du kart i metus isejo....del to kad daznai daryt negalima, zinau, todel paskutini karta ir nesileidau guldoma i ligonine...uzsieni teko po 10 tabl ar net daugiau i diena gerti prednizolona...ziaurus vaistai, issiputus kai balionas buvau....net slykstu i tas foto paziuret kurios liko, bet tie vaistai isgelbejo gyvybe man...bet daugiau nebandziau ju naudoti.....geriu tuos, kur rasiau tau...ir tai tik kai prasideda paumejimas. stengiuos labiau maista prisiziureti, ramiai be sreso gyventi, daugiau paguleti, ilsetis, nors ir sunkiai nedirbu smile.gif Aiste, nenusimink, sugersi reikalinga doze, ir gal tada tik ant mesazalinas pades, ir vel susinormalizuos kunas, pamatysi....man tai nuo prednizolono ziaurus apetitas buvo biggrin.gif bet nustojau gert ir viskas susitvarke, manau ir tau taip bus. Ir tikrai galesi pasirupinti savo mazyliu. pamatysi, viskas bus gerai.

na o tu lynkute, nusiramink, nuvaziuosi ten pas daktarus, kada tau ten paskirta, manau kad issiaiskins, gal tau visai kita priezastis. Nenusimink, viskas bus gerai, pamatysi. thumbup.gif
O tau Aiste, dar karta - stiprybes ir kantrybes.
Atsakyti
aciu laila wub.gif
o tau buvo darytas rengenas g.gif ir ar iskart pasake kad opinis koalitas g.gif
siaubas isange kaip skauda ir tustinuosi po truputy baisu kur eiti doh.gif
Atsakyti