Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

Sveikos merginos,
prisijugiau į šį tinklapį, nes ieškau atsakymų.
Sergu opiniu kolitu jau du metai, informacijos mažai turiu. O daktarai taip pat pasakė, kad kol kas ši liga yra nepagydoma. taip pat užeina paūmėjimai, vienas neperseniausiai praėjo.....žiaurus reikalas, kai WC reik prasėdėt vos ne visą dieną. Pati esu netekėjus, man 25 metai, gyvenu kartu su draugu. Kai susirgau šia liga, net nežinojau kas man, ir vos kojų nepakračiau. Šita ligą nustatė man užsienyje, o čia LT ją patvirtino. Buvau siaubingoj depresijoj, teko eiti pas psichologus, mėn laiko ligoninej Vilniuje gulejau, po to 2 sav. sveikatos atstatymas Druskininkuose. Šiek tiek atsigavau, bent jau psichologiškai, nusiraminau. Nors su šia liga iki šiol negaliu susitaikyti. O paūmėjimai - rudenį pavasarį. Kiek tyrimų pridarė tai net nenoriu prisiminti ir daugiau daryti, sakiau tik po 5metų eisiu, pasitikrinti ar nėra vėžio. Girdėjau vieną nutikimą, kad moteris su opiniu kolitu turėjo darytis išsivalymą. Buvau pašiurpusi. Negaliu nusiraminti. Aš vaikų dar neturiu, bet apie tai galvoju ir labai bijau...gal dėl šios ligos visai jų negalėsiu turėti. Gal čia rasiu atsakymą.
Atsakyti
QUOTE
Sveikos merginos,  prisijugiau į šį tinklapį, nes ieškau atsakymų.  Sergu opiniu kolitu jau du metai, informacijos mažai turiu. O daktarai taip pat pasakė, kad kol kas ši liga yra nepagydoma. taip pat užeina paūmėjimai, vienas neperseniausiai praėjo.....žiaurus reikalas, kai WC reik prasėdėt vos ne visą dieną. Pati esu netekėjus, man 25 metai, gyvenu kartu su draugu. Kai susirgau šia liga, net nežinojau kas man, ir vos kojų nepakračiau. Šita ligą nustatė man užsienyje, o čia LT ją patvirtino. Buvau siaubingoj depresijoj, teko eiti pas psichologus, mėn laiko ligoninej Vilniuje gulejau, po to 2 sav. sveikatos atstatymas Druskininkuose. Šiek tiek atsigavau, bent jau psichologiškai, nusiraminau. Nors su šia liga iki šiol negaliu susitaikyti. O paūmėjimai - rudenį pavasarį. Kiek tyrimų pridarė tai net nenoriu prisiminti ir daugiau daryti, sakiau tik po 5metų eisiu, pasitikrinti ar nėra vėžio. Girdėjau vieną nutikimą, kad moteris su opiniu kolitu turėjo darytis išsivalymą. Buvau pašiurpusi. Negaliu nusiraminti. Aš vaikų dar neturiu, bet apie tai galvoju ir labai bijau...gal dėl šios ligos visai jų negalėsiu turėti. Gal čia rasiu atsakymą.

labukas tau nekas mataulaila man kai dare rengenologini tai nustate dirglios zarnos sindroma bet as kodel tai netikiu nes yra apgaulingas noras tustintis,ir pucia pilva,gurguliavimas doh.gif baisu ir net neisivaizduoju nors as nekraujuoju,bet su sitais simtomais kovoju jau metai laiko doh.gif isprotet galima o dabar ir myst varo nezinau ar cia nuo zarnyno ar cia dar koks uzdegimas blush2.gif gerai kad prie musu prisijungiai wub.gif cia mes visos kenciam.
o kokius tau tyrimus dare g.gif ir koki pas tave simtomai g.gif

tiesa man viskas prasidejo kai buvo nesivystantis nestumas ir po menesio prasidejo sita liga doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 29 balandžio 2006 - 11:18
QUOTE(lynkute @ 2006 04 29, 13:15)
labukas tau nekas mataulaila man kai dare rengenologini tai nustate dirglios zarnos sindroma bet as kodel tai netikiu nes yra apgaulingas noras tustintis,ir pucia pilva,gurguliavimas doh.gif baisu ir net neisivaizduoju nors as nekraujuoju,bet su sitais simtomais kovoju jau metai laiko doh.gif isprotet galima o dabar ir myst varo nezinau ar cia nuo zarnyno ar cia dar koks uzdegimas blush2.gif gerai kad prie musu prisijungiai wub.gif cia mes visos kenciam.
o kokius tau tyrimus dare g.gif ir koki pas tave simtomai g.gif

tiesa man viskas prasidejo kai buvo nesivystantis nestumas ir po menesio prasidejo sita liga doh.gif


Labutis,
Taip, ne kokia padėtis, o tas nuolatinis kraujavimas, varo is proto....
I Santariškes pagulde su didziausiais skausmais skrandžio srityje, rijau lempute vadinama, nieko nerado viskas normoj. Dare kolonoskopija, rado kraujuojancias opas storajam zarnyne. bet skausmas nepraejo. Dare ekoskopija - rado kasos uzdegima(atrodo pankretitas) o jis atsirado nuo vaistu, kuriais mane gyde uzsienyje, tai issiaiskino mano daktare. Gurguliavimas ir viduriu putimas, skausmas kairiame sone pastoviai. Paskutini kart pas daktara buvau jau Kaune. Jis jau nesiule kartoti visu tu paciu tyrimu, nes nieko naujo negali pasakyt. Israse vaistu, vel pagerejo, lauksiu rudenio. Šeimos daktare sakė, kad dažniausiai tuo metu laiku buna paūmejimai. Domejausi, sake uzsieni labai daug tokiu, speja, kad gali buti nuo miltu, ir ju gaminiu ir t.t. stengiuos nevartoti jokiu miltiniu patiekalu, duonos, ir t.t. bet nzn nuo ko pagerejo. O apie neštuma bijau net galvot....gerai kad draugas apie vaikus negalvoja ir nespaudzia. Svarbiausia, kad nerandu jokios informacijos, kokios komplikacijos, kas būna, jei pastoji turedama tokia liga...Sakau pasakojo pazystama, kad mergina turejo darytis isvalyma....todel ir ieskau visur info apie šia liga ir apie tai, ar galėsiu turėti ateityje vaikų, ar iš kart susitaikyti su tuo, kad jų nebus.
Atsakyti
sito negaliu pasakyti laila nes pati turejau nesivystanti nestuma ir dare abrazija bet dar tada nieko nejauciau,tik po abrazijos men. praejus pasijauciau negerai. g.gif gal tai ir buvo priezastis g.gif
parasyk i a.z aistei man atrodo kad jau jai 3 metai sitas koalitas ir pastojo ir pagimde nezinau gerai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 04 29, 17:02)
sito negaliu pasakyti laila nes pati turejau nesivystanti nestuma ir dare abrazija bet dar tada nieko nejauciau,tik po abrazijos men. praejus pasijauciau negerai. g.gif gal tai ir buvo priezastis g.gif
parasyk i a.z aistei man atrodo kad jau jai 3 metai sitas koalitas ir pastojo ir pagimde nezinau gerai. g.gif


Aciū už patarimą, parašysiu.....

Atsakyti
na ar pasikalbejot su aiste g.gif
man ka tik irgi pasirode kraujas laila noriu taves paklaust ar i diena daug kraujo bega g.gif nes man tai nepastoviai tik kartais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 29 balandžio 2006 - 17:39
QUOTE(lynkute @ 2006 04 29, 19:38)
na ar pasikalbejot su aiste  g.gif
man ka tik irgi pasirode kraujas laila noriu taves paklaust ar i diena daug kraujo bega g.gif nes man tai nepastoviai tik kartais g.gif


Kiek pamenu, man taip pat pačioje pradžioje buvo nedaug kraujo ir retai.Eidavau i WC lyg rimtu reikalu, nueidavau, o ten kraujo laselis ir viskas, daugiau nieko. Kadangi turėjau hemaroju, maniau kad nuo jo. O po to jo vis daugėjo, zinoma, ne per diena ir ne per savaite, man taip kelis menesius buvo. niekur nesikreipiau.Na kraujo daugejo, pilva dar labiau pradejo skaudeti ir vis dazniau eidavau i WC. Kvaile, nesakiau is kart kas yra ir nesikreipiau pas daktarus....dekinga dabar esu zmonems, kurie padejo, nes buciau numirus. nes hemoglobinas buvo apie 90......turbut po to kokius 3po 0.5 l kraujo supyle.....jei nebuvai pas daktara, patarciau nueiti. kad nebutu per velu, kuo anksciau nustatoma, tuo geriau...nes tu kolitu yra ivairiu...pas mane jis opinis, gerai kad ne chroniskas, tada dar sunkiau ir pavojingiau.
Papildyta:
aistei parasiau zinute, kol kas nieko negavau is jos...
Atsakyti
as jau buvau pas gydytojus ir man atliko rengologini tyrima ir tik tiek g.gif man jau baisu is jusu pasakojimo doh.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 04 30, 01:09)
as jau buvau pas gydytojus ir  man atliko rengologini tyrima ir tik tiek g.gif man jau baisu is jusu pasakojimo doh.gif  doh.gif  verysad.gif


manau daugiau nepasakosiu tokiu baisybiu čia.....gal ir teisingai aiste pasake...kad jei reik- rasykit a.z. nebent atsiras daugiau tokiu kaip as....ir tada galesim viešai apie tai kalbeti.....nes pvz mane ši liga labai paveikė psichologiškai....o gal liga nuo nervų, kaip ir dauguma kitų ligų....nzn....... atleisk lynkute, kad išgasdinau...jei norėsi pratęsti, parasyk a.z.ok?.
sėkmės kovojant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 04 30, 00:09)
as jau buvau pas gydytojus ir  man atliko rengologini tyrima ir tik tiek g.gif man jau baisu is jusu pasakojimo doh.gif  doh.gif  verysad.gif

Labas merginos wub.gif
Lynkute, tu tiek nepergyvenk, žinok, skaičiau enciklopediją ir štai ką radau, cituoju: sergant dirgliosios žarnos sindromu gana dažnai viduriuojama išmatomis su daug gleivių, o kartais ir nedideliu kraujo kiekiu. skiriamos 2 dirgl. žarnos formos - spazminė ir funkcinis viduriavimas. spazminė forma reiškiasi pilvo skausmo priepuoliais. dažniausiai kartu norisi tuštintis. funkcinį viduriavimą gali sukelti stiprios neigiamos emocijos.
Lynkute, matai čia rašo, kad būna kraujo, o beto šia liga suserga jautrūs, apimti depresijos žmonės. kiek skaičiau ši liga nėra pavojinga, padėti gali psichoterapija.
Taip kad neprisigalvok nieko baisaus mirksiukas.gif
LaiLa ir tau stiprybės linkiu 4u.gif gerk daugiau mėlynių arbatos, kisieliaus. O ar daug kokių vaistų vartojai, čia enciklopedijoje rašo, kad šia liga sergantys turi vartoti antibiotikus.
Atsakyti
[
LaiLa ir tau stiprybės linkiu 4u.gif gerk daugiau mėlynių arbatos, kisieliaus. O ar daug kokių vaistų vartojai, čia enciklopedijoje rašo, kad šia liga sergantys turi vartoti antibiotikus.
[/quote]

man pacioj pradzioj teko gert prednizolona, po 10 tabl i diena, ir dar kazkokkie papildomi, nuo ko gavau pankretita letini.....
dabar kitokius , jau cia lietuvoj paskyre, folio rugsty, gelezi, nes mazakraujyste jau issigijau.....toj, paziuresiu pavadinima vaistu..vo PENTASA....dar anksciau klizmutes mesazalino naudojau.....
Atsakyti
g.gif g.gif tikrai nėra tekę susidurti su tokiais vaistais, nes man viskas kitaip.
Žodžiu, laikykis ir neprarask vilties, o šiaip kurioje Lietuvos pusėje gyveni, gal Vilniuje diagnostikos centre apsilankyk g.gif
Atsakyti