Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

QUOTE(lynkute @ 2006 04 13, 15:38)
sveika mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
o tai tau skaiste nedare tokio tyrimo? g.gif o kokius dare,nes sake dar kazkokie yra tyrimai bet reikia juos atlikti vilniuje,o cia tik storosios zarnos tyrimas kiek supratau. doh.gif bet jau sitas sindromas baisu baisiausias doh.gif

man tai tik skrandį ir tešvietė, o tą diagnozę parašė pagal mano nupasakotus simptomus, man taip pat jokių vaistų nepaskyrė, tik gerųjų bakterijų pagerti doh.gif
ir toks tas gydymas doh.gif
Atsakyti
siaubas kaip musu daktarai atmestinai ziuri i visa tai schmoll.gif
bet as tai vakar iskart pasakiau,kad ten ir ten skaiciau apie zarnyno ligas ir pasakiau kad noreciau visus tyrimus pasidaryti kokius tik daro musu mieste g.gif tai ir liepe issitirti unsure.gif o siandien po tyrimu tai pasakiau kad dar noriu siuntimo i vilniu kad padarytu dar kitus reikiamus tyrimus tai ji ir dave tik zinau kad vilniuj eiles dideles tai nezinau kaip bus. g.gif bet vistiek issitirsiu nes man net nesitiki kad cia tas sindromas unsure.gif

o skaistute kokias gerasias bakterijas geri? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 13 balandžio 2006 - 15:46


o skaistute kokias gerasias bakterijas geri? rolleyes.gif
[/quote]
Žinok Lynkute dabar jau gerai ir nepamenu tiksliai kaip jos vadinosi, kažkaip panašiai acidofilus... su tokia mėlyna etikete, dabar šiuo momentu geriu jogurto kapsules. Bet jos nieko nepadės g.gif reikia kažko rimtesnio. Man kokias dvi savaites visai nieko buvo savijauta, dabar trečia diena pilvas skauda, burbuliuoja doh.gif per prievartą į paskaitas einu doh.gif doh.gif
Kaip šaunu, kad turi siuntimą į Vilnių, na gal teks palaukti keletą mėnesių, bet nuodugniai išsitirsi, o dabar reikia prisiregistruoti tikriausiai g.gif Šaunuolė, kad susakei tiems daktarams viską bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 04 13, 13:41)
sveikutes ax.gif
na buvau siandien tirtis doh.gif siaubas kazkoks ,nenoreciau daugiau,malonumas tai ka as zinau doh.gif atrodo apsitriesi beguledama doh.gif

Nu nieko, nieko. Nieko baisaus tas tyrimas. Jei neapsrinku, tai tikrai tau ne tik storąją žarną matė....Svarbiausia, kad nerado kokių auglių ir kitokių baisybių. Tikiuosi, kad tau ir yra tas dirgliosios žarnos sindromas, kai Vilniuje tai patvirtins, gausi ieškot žolininkių, visokų netradicinių gydymo būdų. Žodžiu, džiaugiuosi, kad nieko blogo nerado....
Atsakyti
aciu merginos ax.gif
tikiuosi kad susitvarkys gal nes tikrai laukiu tos dienos kai tikrai nieko nejausiu mirksiukas.gif
Atsakyti
LYNKUTE, SU ŠVENTĖM SVEIKINU TAVE, DRAUGUŽE thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu ir tave skaistute 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 03 18, 11:29)
sveikutes, gal kam teko susidurti su sia liga? Gal metai laiko galvojau kad man ''dirglios žarnos sindromas'',nes pasiskaicius internete simptomai sutapo g.gif ,bet jau 2 dienos kaip išangė kraujuoja,o tai jau neatitinka dirglios žarnos sindromui. g.gif  doh.gif gal kam teko isgyvent sita liga ir noreciau suzinoti ar ilgas gydymas?pas gydytojus dar nebuvau nes savaitgalis verysad.gif


Sveikos merginos! Na as dar viena nelaimele! Jau trecius metus sergu opiniu kolitu- ir galo nesimato! Daktarai teigia, jog liga neisgydoma, bet as nenoriu tuo tiketi! Man jau dare ivairiausiu tyrimu ir buvo paskirta daugybe gydymu ivairiais vaistais... Na galiu parasyt labai daug is savo patirties, bet nezinau, ar kam isties aktualu, ar idomu.... Jei kas rupi, klauskit, as jau net literatura anglu kalba skaiciau unsure.gif

QUOTE(lynkute @ 2006 04 01, 13:13)
sveikute jauciuosi vis dar blogai doh.gif  g.gif tikrai man ne dirglioji zarna nes ir nuo depresijos geriu ir nuo nerimo vaistus ir nieko doh.gif kazkas rimciau siandien tai isvis  viduriuoju kas puse valandos  doh.gif baisu ir iseiti is namu blink.gif


Siuo metu as jauciuosi ziauriai blogai- kaip tik paumejimas verysad.gif verysad.gif Tustinuosi krauju 20-25 kartus per para, iseiti kur nors baisu, ypac i parduotuves, salia butinai WC turi buti. blush2.gif Sia savaite jau pas daktare ruosiuosi, man kaip tik skirs nauja triju metu gydyma, vaistai kenkia kaulu ciulpams, nebegalesiu maitinti savo kudikio del to... verysad.gif verysad.gif Dabar kaip tik nujunkyti bandau, bet niekaip nepavyksta, krutine tiesiog sprogsta nuo pieno, kai maitinima misiniu pakeiciu! blink.gif
Atsakyti
QUOTE
Sveikos merginos! Na as dar viena nelaimele! Jau trecius metus sergu opiniu kolitu- ir galo nesimato! Daktarai teigia, jog liga neisgydoma, bet as nenoriu tuo tiketi! Man jau dare ivairiausiu tyrimu ir buvo paskirta daugybe gydymu ivairiais vaistais... Na galiu parasyt labai daug is savo patirties, bet nezinau, ar kam isties aktualu, ar idomu.... Jei kas rupi, klauskit, as jau net literatura anglu kalba skaiciau

man tikrai aktualu,o kokius tau tyrimus dare?
Atsakyti
aiste busiu labai dekinga jai parasysi placiau rolleyes.gif


o kaip tu gyveni skaiste kaip sveikatele wub.gif
Atsakyti

o kaip tu gyveni skaiste kaip sveikatele wub.gif
[/quote]

Ačiū Lynkute wub.gif wub.gif šiaip dabar lyg ir nieko būtų, tik kartais užeina pilvo skausmai ir tas doh.gif burbuliavimas. Visa laimė kad neviduriuoju, o tai čia paskaičiau ką aistė rašo ir pašiurpau ką tenka iškęsti.
O kaip Lynkute dabar jautiesi, ar praėjo viduriavimas g.gif
Atsakyti
labas skaiste na vis dar negaluoju,viduriavimas lyg ir praejo, bet tas apgaulingas noras tustintis vis dar yra doh.gif nepakenciu to jausmo blush2.gif nezinau ka jau ir naudot g.gif nieks nepadeda schmoll.gif
Atsakyti