Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko drabužėlių spalvos

mano berniukas beveik neturi melynu rubuku, as ji rengiu zalsvai, gelsvai, rusvai, kremine, balta, dominuoja tik sviesios spalvos, jokiu tamsiu schmoll.gif is pats sviesus tai man labai grazu, vyro sese atsiuncia vis is jav rubukus su masinom, trauktoriais, lektuvais, tai man jie schmoll.gif as megstu su visokiais meskuciais, zuikuciais, gelytem wub.gif
Atsakyti
Mes rengiamės įvairiausių spalvų rūbeliais, mėgstamiausia raudona ir balta spalvos, tik mėlyna netinka, nebent žydra, nes mėlyna neva labai "berniukiška" jai dabar biggrin.gif Kai buvo visai mažiukė, tai dalį rūbelių gavome išaugtų brolio sūnelio, tai buvo labai gerai nepaisant spalvų, žinoma einant iš namų pasipuošdavom "mergaitiškiau". smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivaiva: 29 gruodžio 2008 - 18:54
QUOTE(baggyra @ 2008 12 28, 12:04)
mano berniukas beveik neturi melynu rubuku, as ji rengiu zalsvai, gelsvai, rusvai, kremine, balta, dominuoja tik sviesios spalvos, jokiu tamsiu schmoll.gif  is pats sviesus tai man labai grazu, vyro sese atsiuncia vis is jav rubukus su masinom, trauktoriais, lektuvais, tai man jie schmoll.gif  as megstu su visokiais meskuciais, zuikuciais, gelytem wub.gif

nu berniukui su gėlytėm nesugalvočiau, nebent havajietiškam stiliuje.
o visi tie traktoriukai mane irgi biški erzina -- stengiuos pirkt neutralius, be piešinių. bet kai išmoko pareikšt savo nuomonę, reikia jam tų lėktuviukų... ax.gif
Atsakyti
mano berniukui labiau jau tinka su uzrasais arba firmuoti o mergaitei tai geriau kuo riskesnes spalvos nes kai uzdejau juodas kelnes ir megstini tai visa diena buvo nekokia doh.gif
Atsakyti
Mes ivairiu spalvu rubelius devim,bet pastebejau ir kiti pastebi kad ryskesni labiau jai tinka,pati dukryte sviesi,tai tos ryskios spalvos kazkaip atmusa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2003 07 01, 17:13)
Ar jums yra skirtumas kokios spalvos rubelis ant jusu vaikucio ? Iki 2 men man kazkaip sekesi suneli rengti su dominuojancia geltona spalva, dabar zalios spalvos metas  biggrin.gif
Net nustemba gydytojai, kai nueinam, sako ruzavos- mergaites, melyni- berniukai,o kas jus tokie, jei  zali  ;D  biggrin.gif  ;D MAn patinka vaika rengti ryskiais drabuziukais...

man jokio skirtumo buvo kaip vaika aprenkti,mazius iki 3-ju menesiu augo ruzavai aprenktas biggrin.gif nes buvo viskas supirkta ruzava (laukem mergytes) ir patalai buvo ruzavi iki 6men.tai ka turejom ta ir dejom,nesukom sau galvos delto,o antra rengiam jau bernikiskai ir viskas is LINDEX firmos,o ju drabuziai yra neutralus daugiausia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kraiteli supirkau neutraliu spalvu, veliau pirkau labiau melynos spalvos rubeliu. Dabar musu garderobas spalvotas, svarbiausia, kad rubas butu berniukiskas,t.y. turim ir oranziniu megztuku ir raudonu bliuskuciu, bet tai su masinytes aplikacija ir dar kas... mirksiukas.gif
Atsakyti
Dukryte rengiu tikrai įvairiom spalvom stengiamės kad butu ryskesnes nes kiekvienas vaikutis aprenktas kuo spalvingiau begalo gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Berniukui megstamiausia kremine ir zydra, mergytei - raudona, balta, ruzava, salotine ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 30 gruodžio 2009 - 16:07
turim labai įvairių spalvų rūbelių,bet megstamiausia ruda ax.gif
Atsakyti
keturiems augantiems berniukams turiu įvairiaspalvių,bet gal daugiausiai žydros spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
Pries gimstant vaikeliui pirkau neutraliu spalvu rubelius nes niekad nezinai:) o kai gime mergyte daugiausia rubeliu dabar turi ruzavu, baltu, salotiniu.
Atsakyti