Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko drabužėlių spalvos

as abi dukrytes rengiu ivairiausiu spalvu rubeliais, laba nepatnka tamsios doh.gif . kol mazos reika ryskumo, o paskui jau pacios gales rinktis smile.gif
Atsakyti
Aš savąjį rengiu daugiausia mėlynai, žydrai, bet nevengiu ir raudonos spalvos, nes ji jam labai tinka. thumbup.gif
Nerengiu tik baltų rūbelių, nes jis pas mane "baltas kaip sūris", tai ši spalva jam visiškai netinka. schmoll.gif
Atsakyti
Turiu dukryte ir suneli ir perku drabizius ivairiu spalvu, mergaitei labai tinka ir patinka, melyna spalva. Ir ne manau kad reike krepti demesio ant spalva ax.gif
Atsakyti
Perkam įvairių spalvų, visos tinka, gal tik ruda kiek mažiau, nes mėlynakis mano berniukas g.gif O šiaip tai man žydra/mėlyna gražiausia wub.gif
Atsakyti
As mergaiciu neisivaizduoju be ruzavos spalvos lotuliukas.gif nesakau,kad aplamai viskas turi but ruzava,bet dauguma.Pirmais menesiaiis buvo neutraliu spalvu nes nezinojom kam pirkt,o paskui visi dovanojo ir pirkom daugiausiai ruzavus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 27, 18:56)
Turiu dukryte ir suneli ir perku drabizius ivairiu spalvu, mergaitei labai tinka ir patinka, melyna spalva.  Ir ne manau kad reike krepti demesio ant spalva ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš žiūrinėjų įvairių spalvų rūbelių, nes tas pasakymas netinka schmoll.gif , kad mergaitės daugiausia tik raudona ir visi atspalviai, o berniukams tik mėlyna ir visi atspalviai.
Atsakyti
stengiames pirkti ivairiu spalvyciu rubelius,ir kuo ryskesnius
nes berniukam,labai prastas pasirinkimas spalvu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 02 07, 02:26)
As mergaiciu neisivaizduoju be ruzavos spalvos  lotuliukas.gif nesakau,kad aplamai viskas turi but ruzava,bet dauguma.Pirmais menesiaiis buvo neutraliu spalvu nes nezinojom kam pirkt,o paskui visi dovanojo ir pirkom daugiausiai ruzavus blush2.gif


Saviskei nepirkau nei vieno ruzavo drabuzio, yra kojinaites ruzavos ir bliuskute - dovanota biggrin.gif Negaliu pakest saldziu mergaitisku riuzavu rubu.
Rubeliai pas mus ivairiu spalvu - zali, smelio spalvos, zydri, raudoni, margi, balti, pilki, tamsiai melyni
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2010 03 10, 07:57)
Saviskei nepirkau nei vieno ruzavo drabuzio, yra kojinaites ruzavos ir bliuskute - dovanota biggrin.gif Negaliu pakest saldziu mergaitisku riuzavu rubu.
Rubeliai pas mus ivairiu spalvu - zali, smelio spalvos, zydri, raudoni, margi, balti, pilki, tamsiai melyni

as pastebejau,kad jau daug mamyciu negali pakesti rozines spalvos,gal jau atsibodusios
nes kai ateina pirkti su mergytem,tai parodzius rozinius rubelius,tai dazniausiai nugirstu '' oi tik ne rozinius '' biggrin.gif
Atsakyti
Gal ir nuo skonio priklauso..man prie sirdies pvz zara, lindex stilius, o ne rozines kvarbatkos g.gif O kai mergaites rengiamos tik roziniais tai isvis nesuprantu...
Atsakyti
sutinku, berniukams tikrai prastas spalvu pasirinkimas. liudna. doh.gif
Atsakyti