Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko drabužėlių spalvos

perku,ka pats issirenka ,nes kitaip niekaip neitu aprengti schmoll.gif dazniausiai buna,juoda,zalia,melyna ir oranzine spalvos . dar gerai,kad butu kur motociklas arba suo ,ant kojiniu privaloma kokia nors transporto priemone,o jei jos nera ,aunasi tik oranzines arba raudonas biggrin.gif
Atsakyti
o mes drabuzeliu turim daug ir ivairiaspalviu-NEXT man visu drabuzeliu spalvos superrrrrr
Atsakyti
mano vaikinas jau irgi pradeda rinktis ka nori ir ko nenori detis doh.gif as perku iv., bet melyni man jau pabodo, vakar pvz nupirkau ryskiai geltona golfa, pilna zaliu, raudonu, oranziniu rubu. smagu, kai vaikas atrodo vaikiskai, linksmai. po kolkas ir mano vaikinui patinka taip atrodyti smile.gif dabar jam ant bangos traktoriai, masinos, tai dar ne tik spalva, bet ir aplikacijos, piesiniai l. svarbus.
Atsakyti
Mėgstu rengti šviesiais , spalvingais tarpusavyje suderintomis spalvomis drabužėliais
Atsakyti
Mano dukryte turbut visokiu spalvu drabuzeliu turi, stengiuosi derinti ivairias spalvas. Pirkau ir zydru rubeliu, jai zydra ir melyna spalvytes labai tinka. Kai buvo visai mazyte kad nevadintu berniuku priderindavau kazka rozines spalvos arba su megaitisku piesinuku, pvz. maudavau zydra kombinezona ir rozine mergaitiska kepuryte smile.gif
Atsakyti
Musu megiamos spalvos kinta,dazniausiai tai itakoja ir ,,puciantys to sezono mados vejai" ir sezonas... smile.gif Stengiuosi neprisiristi prie vienos spalvos. schmoll.gif
Vyresnelis siuo metu pameges juoda spalva,tai ieskau jam rubeliu,kad juoda nebutu niuri ,o turetu kokius nors smagius,zaismingus akcentus.Siaip jau vengiu vaiku rubuose sios spalvos. rolleyes.gif
Mazuosis rengiu ryskiai,spalvingai (ypac i darzeli),kad aukletojos nuolat matytu,nes labai jau judrus,o tai apvilkti blankiom spalvom vaikai susilieja su aplinka... mirksiukas.gif Neatsibostanti spalva man wub.gif geltona,kiekviena sezona vis nusiperkam ko nors naujo geltonos spalvos.Si spalva pakelia nuotaika,taip pat ir oranzines ,,intarpai". tongue.gif
Kai norim ,,pasipuosti' renkames thumbup.gif pastelines spalvas.
Vasara dominuoja thumbup.gif balta spalva,daug daug ,,baltos spalvos" wub.gif ,su pavieniais intarpais melynos ar raudonos (pvz .jurinio stiliaus ivairios versijos. tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(SESIA @ 2010 11 12, 20:55)
o mes drabuzeliu turim daug ir ivairiaspalviu-NEXT man visu drabuzeliu spalvos superrrrrr

mes taipat ir uz next,aisku derinam taipat
Atsakyti
Rubeliu turim ivairiu spalvu,patinka ryskios spalvos,vasara pirmenybe teikiam sviesiom spalvom,ir vidada galioja viena taisykle:rubeliai tarpusavy turi dereti,tik tada jie atrodo graziai 4u.gif
Atsakyti
maniskiui labai tinka geltona ir oranzine spalvos 4u.gif O siaip ivairiu spalvu rubelius perkam,labai patinka su spalvingom aplikacijom thumbup.gif
Atsakyti
Turbut turim kiekvienos spalvos bent po viena drabuzi biggrin.gif Nors ne, nieko neturim rudos spalvos, tik batukus. Negrazi man ji tiesiog, taip pat nedaug turim juodu ir baltu rubu. Juoda stengiuos derinti su balta, nes nemanau kad vaikui tinkamiausia spalva. O balta man patinka tik nepraktiska spalva biggrin.gif
Rengiu pagal nuotaika, dazniausiai spalvotais rubeliais, aisku ziuriu kad deretu tarpusavy ir nebutu per daug spalvu. Dar priklauso nuo to kur einam smile.gif

Atsakyti
Iki metu norejosi ivairiu splavu, po metu... nugalejo tamsios smile.gif ne tokios teplios ir siaip man grazios smile.gif
Atsakyti
Siais metais mes kaip visciukai su HAPPEAK thumbup.gif
user posted image
Atsakyti