Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*67 Namučiai

QUOTE(Dorifore @ 2011 11 26, 03:27)

Kokius renginius vedi? g.gif Gal per TV tave rodo? blush2.gif
Atsakyti
Labas,

Apleidau forumą visai, skaitau tik knygynius tinklaraščius, tuo labiau, kaip jie dabar taip patogiai ir vienoje vietoje...

QUOTE(Dorifore @ 2011 11 26, 02:27)
O kada pradedam siųsti kalėdinės dovanas?
Ir dar pagalvojau, kadangi vedu tuos proto renginius,kartais būna literatūros skiltis, gal norėtumėt sudalyvauti ir pabandyti atsakyti į literatūrinius klausimus? Man būna keista, kai labai išsilavinę žmones, žino visas sritis, bet suklumpa ties literatūra. Įdomu kaip būtų jums, skaitovėms  ax.gif




Tai kaži, ar čia su išsilavinimu turi ką nors bendra?
Gal daugiau su to žaidimo specifikos žinojimu (žiūrėti laidas, perskaityti visas įmanomas knygas ir pan.), tiesiog išmokti atsakymus.
Aš pati irgi pasidaviau madai, nusipirkau vieną iš knygų, tai tie literatūros klausimai kai kurie labai specifiniai, jei skaitai knygas, tai dar nereiškia, kad žinosi atsakymus į juos.
Nors yra ir labai lengvų.
Atsakyti
Labas dienas biggrin.gif kazin gerb. Cekuoli isleido jau is ligonines.. nes as siandien sapnavau, kad buvau ligoninei, ir ziuriu Cekuoli isleidineja ir fotkinas visi su juo.. priejau, apsikabinau, sakau: kaip smagu, kad jus jau isleidzia gerb. Cekuoli.. ir visi kazkodel labai pradejo juoktis, kad taip pavadinau biggrin.gif vienu zodziu pasapnavau truputi
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 11 26, 16:11)
Labas dienas  biggrin.gif kazin gerb. Cekuoli isleido jau is ligonines.. nes as siandien sapnavau, kad buvau ligoninei, ir ziuriu Cekuoli isleidineja ir fotkinas visi su juo.. priejau, apsikabinau, sakau: kaip smagu, kad jus jau isleidzia gerb. Cekuoli.. ir visi kazkodel labai pradejo juoktis, kad taip pavadinau  biggrin.gif vienu zodziu pasapnavau truputi

Žadėjo savaitgalį paleisti,tai manau jau bus paleistas. smile.gif
Papildyta:
Pigiai parduoda geišos gyvenimą,tik už 9lt griebkit smile.gif
http://www.supermama...;#entry51464041
Atsakyti
Labuka,
aš perskaičiau naują AL knygą Vanora Bennett Žmonių karalienė 4u.gif blog`e palikau atsiliepimą 4u.gif
O dabar beveik baigiu Eric Walz Vitražistė thumbup.gif puiki knyga- nieko įmantraus, intelektualaus, tačiau lengva, įtraukianti, man ji labiau kaip detektyvas patiko nei Chirurgas ar Kaulų sodas (čia paskutiniai skaityti detektyvai) Rekomenduoju 4u.gif

o dėl dovanų...tai tikriausiai reikia stengtis, kad adresatą pasiektų iki Kalėdų, kad per šventes jau galėtų išpakuoti ax.gif

Dorifore, o kaip suprast, sudalyvauti? prašom plačiau mirksiukas.gif

p.s ar kuri dalyvaujat AL pasiūlyme Knyga- geriausia kalėdinė dovana? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukė: 26 lapkričio 2011 - 16:06
"Jis sako taip" knyga įdomesnė ir juokingesnė už filmą - aišku, lengvo turinio, bet buvo vietų, kai balsu juokiaus, man taip retai būna biggrin.gif
Skaitau H. Robbins "Aveniu 79", knyga neįspūdiga, skaitant atrodo, kad prostitucija visą laiką pateisinama ir jei neturi kaip užsidirbti pragyvenimui, moteriai tai puiki išeitis. gal truputį ironizuoju, bet atrodo, autorius tokį požiūrį bandė perteikt. ir dar, kad moterys pačios koketuoja ir vilioja vyrus.
Atsakyti
sveikos, na kartais ir as pasireiskiu su savo skaitomom knygom, tai va neseniai pradejau "gimdymo namai" dar neipusejau, bet jau uzkabino, idomi, savotiska stiliu turinti knyga thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Pabaigiau Haruki Murakami ,,1Q84. Trečia knyga (spalis- gruodis)“. Finalas nuvylė. Kažkaip viskas skubotai, kai kas pasirodė visiškai neišvystyta. Jei nežinočiau, kad tai paskutinė knyga, manyčiau, kad gal ir ketvirtoji bus. Bet apskritai, visa istorija tikrai įtraukianti ir maloniai persiskaitė. Tikrai pateks į metų top'ą.

QUOTE(amber123 @ 2011 11 25, 23:11)
Kiek da liko?  bigsmile.gif

buvo likę pusė knygos- du šimtai puslapių. 4u.gif

QUOTE(Stikliukė @ 2011 11 26, 17:05)
p.s ar kuri dalyvaujat AL pasiūlyme Knyga- geriausia kalėdinė dovana? g.gif  4u.gif

tai kad ten toks ir dalyvavimas- parašai savo mintis ir tiek. Žadu dalyvauti, jau turiu šį bei tą pasirašiusi. Bet ar būsiu išrinkta, ar ne, per daug galvos nesuku. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laTulipe: 26 lapkričio 2011 - 17:02
QUOTE(Stikliukė @ 2011 11 26, 16:05)

O dabar beveik baigiu Eric Walz Vitražistė thumbup.gif puiki knyga- nieko įmantraus, intelektualaus, tačiau lengva, įtraukianti, man ji labiau kaip detektyvas patiko nei Chirurgas ar Kaulų sodas (čia paskutiniai skaityti detektyvai) Rekomenduoju 4u.gif



Tai gal tada tau patiktų ir tos pačios autorės "Žvaigždžių medžiotoja" g.gif Bent man ji patiko labiau už "Vitražistę". Emocionalesnė ir jausmingesnė, o plius dar veiksmas sukasi apie astronomiją - meilę žvaigždėms rolleyes.gif "Vitražistė" man irgi patiko, bet va jos turinio tai mažai ir beprisimenu blush2.gif (nors skaičiau palyginus ne taip ir seniai). Tiesa,"Žvaigždžių medžiotoja" tai jau ne detektyvas.

Pati ką tik baigiau skaityti Virginia Woolf "Ponia Delovėj". Nesiplėsiu, bet išties patiko. Šįkart knyga gal labiau patiko ne tiek dėl turinio , bet kiek dėl formos. Maloniai nustebino savo turtinga kalba. Dabar jau supratau, kodėl ta Woolf seseris Brontes kritikavo biggrin.gif (nes pati plunksną įvaldė tai tikrai geriau).

Dorifore, man pasitikrinti savo literatūrines žinias klausimais irgi įdomu smile.gif Tik va priklauso , kur ir kaip, kokia forma visa tai vyksta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 26 lapkričio 2011 - 18:00
QUOTE(adžani @ 2011 11 26, 16:59)
Žadėjo savaitgalį paleisti,tai manau jau bus paleistas.  smile.gif



Tai gal siandien ir paleido ir as susapnavau bigsmile.gif geras butu.. nes as tai nzn kada ji planuoja paleist
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 11 26, 17:16)

Skaitau H. Robbins "Aveniu 79", knyga neįspūdiga, skaitant atrodo, kad prostitucija visą laiką pateisinama ir jei neturi kaip užsidirbti pragyvenimui, moteriai tai puiki išeitis. gal truputį ironizuoju, bet atrodo, autorius tokį požiūrį bandė perteikt. ir dar, kad moterys pačios koketuoja ir vilioja vyrus.

o man labai patiko,ir šiaip,visos jo knygos patiko smile.gif va vieną daviau paskaityt ir pradangino knygą,nuo to karto jau gerai pamąstau,kam duot knygą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajamajame @ 2011 10 23, 14:24)
Laba diena. Dėkui už naują temukę :4u Jungiuosi su KHALED HOSSEINI "TŪKSTANTIS SAULIŲ SKAISČIŲ".O vakar perskaičiau ARTO PASILINNA "KAUKIANTIS MALŪNININKAS",knyga patiko. Kažkiek juokino ir pikdė.;-)



QUOTE(bellete @ 2011 10 24, 20:20)
Oooo, "Tūkstantis saulių skaisčių" - tai knyga, kurią pradėjau skaityti, kai man remontavo vonią. Kadangi aš buvau namie viena, meistras - vienas (beje, sunkiai prisiprašytas), jam reikėjo mano pagalbos. Kartais. Panešt. Palaikyt.Paduot.
Aš ką tik iš bibliotekos parsineštas saules kai pradėjau skaityt, tai tas meistras su savo pagalbos prašymais mane išvedė iš kantrybės, jau žadėjau sakyt -"Gal tu jau eik, netrukdyk man skaityti. Buvus nebuvus ta vonia"... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
TAAAAAAIP ĮTRAUKĖ!



QUOTE(Ajamajame @ 2011 10 24, 22:03)
sveikutės. Labai patinka..neerzina žodžiai. Tikrai jaudinanti istorija ;-)
Papildyta:

aš sakiau,kad jei Hosseini išleis dar ką nors,tai tikrai pirksiu..nes man jo rašymo stilius labai patinka. Tai viena iš geriausiu šiais metais man skaitomu knygų.



[

QUOTE(Ingėnas @ 2011 10 28, 12:13)
O ar skaitei to paties autoriaus "Bėgantis paskui aitvarą"? Žinau, kad bus nesutinkančių su manimi, bet bent man ši jo knyga už "Tūkstantis saulių skaisčių" patiko žymiai labiau. Pasirodė kur kas gilesnė, subtilesnė ir paliečianti tokias problemas (išdavystė, draugystė, kaltės jausmas, žmogiškumas), kurios aktualios  ne musulmoniškame pasaulyje.



QUOTE(Ingėnas @ 2011 10 28, 16:27)
Lyginant dvi Khaled Hosseini knygas, "Bėgantis paskui aitvarą" man pasirodė ne tik subtilesnė, bet ir labiau išjausta. O skaitydama "Tūkstantis saulių skaisčių" jaučiausi tarsi pagauta ir šiek tiek prigauta cool.gif  Lyginant tų dviejų knygų stilių galima ginčytis, nei aš žinovė, nei ką blush2.gif , bet  "Tūkstančiai saulių..." jis man pasirodė paprastesnis, mažiau vaizdingas. Pvz.  knygoje "Bėgantis paskui aitvarą" vien jau ta scena su aitvarais ko verta  thumbup.gif (o plius tuos aitvarus galima suvokti dar ir kaip savotišką metaforą). 




QUOTE(Gegytė @ 2011 11 01, 22:32)
Knygų paskutiniu metų neperku - naudojuosi biblioteka. Nebent kokios nors ypatingai užsimanau, nes žinau, kad ji man kažką reikš ar panašiai... taip buvo su „Naktinis traukinys į Lisaboną“, „Valymas“, Orwell'o romanais... Galų gale, jūs čia visos draugiškos ir kartais paskolinat per meet'us.

Labas vakaras 4u.gif Pagaliau perskaičiau visus 46 puslapius jūsų forumo. Kart nuo karto užsuku pas jus paskaityti ir parašyti apie perskaitytas knygas.
Esu taip pat sužavėta K.Hosseini romanais,man patiko ir "Bėgantis paskui aitvarą' ir "Tūkst.saulių skaisčių". "Valymą" vasarą perskaičiau,labai patiko,turiu namie irgi niekam neparduosiu biggrin.gif
Šiandien baigiau Yasmina Khadra "Kerštą",istorija apie Tel-Avive dirbantį chirurgą ,Izraelio pilietybę turintis palestinietį.Jis pelno gerą vardą Tel Avive,tačiau vieną dieną jis sužino,kad mylima žmona yra palestiniečių savižudė...Labai įdomus ir be abejo sunkus romanas,vertas paskaityti kas neabejingas tragiškiems įvykiams ir šiaip žmonių likimams. smile.gif
Šiaip pastaroju metu skaitau labai daug knygų apie Rytus ,jų papročius, domiuosi Pietryčių senoji istorija,visos knygos apie paprastų žmonių likimus Čečenijoje,Afganistane ,apie musulmonus,beduinus. Pavyzdžiui nesenei perskaičiau P.Prange romaną "Paskutinis Haremas",kaip įdomu galiu vėliau parašyti įspūdžius.
Dar perskačiau tikrąją istoriją Doris Gluk "Priversta tylėti"apie vokietes ir egiptiečio meilė,dėja ji vėliau sužinos,kad jos vyras islamistas.
Verkiau skaitydama "Pirmojį žmoną" Verenos Wermut ,taip pat tikra istorija apie meilę,išdavystę,kitų tautų bei religijų skirtumą...
Dabar skaitau I. Sundaresan"Dvidešimtoji žmona".
Norėčiau prisijungti prie jūsų 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Klasumėlis: kas parašė "Gervuogių vyną"? blush2.gif
Dar norejau sužinoti,gal galėtum rekomenduoti knygą apie gydytojus,apie jų darbą,apie visą ligoninių "virtuvę". Žinau,kad kaž kas skaitė "Galutinė diagnuozė" Ar verta paskaityti?
Gero visoms vakaro,o aš į lovą skaityti book.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigriukė@: 26 lapkričio 2011 - 22:22