Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš Babuški Agafji

QUOTE(Olivia. @ 2011 11 06, 14:32)
Panos, ta purskala skatinanti plauku augima Eurokose galima rast? smile.gif

Laisvai. cool.gif Nebent išperka greit, bet šeip būna jo ten
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 11 06, 14:32)
Panos, ta purskala skatinanti plauku augima Eurokose galima rast? smile.gif


Šiandien Kaune, Hyper Maximos Eurokose mačiau pilna pridėta buvo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonstruck @ 2011 11 04, 23:51)
Šiuo metu naudoju RBA dieninį kremą 25-35 metų ir paakių kremą 35-50 metų amžiaus grupei (sudėtis puiki, taigi nepabijojau ir vyresnėms skirto produkto pabandyt):
user posted image user posted image
Paakių kremas riebesnis, todėl jaučiau, kad būsiu prašovusi, visgi reikėjo turbūt imt lengvesnį. O veido kremas nuostabus (mano veido oda mišri), gerai drėkina, akimirksniu susigeria, ir kvapas puikus, citrinų, bet necheminis  wub.gif


kur pirkote si paakiu krema? klausiau eurokos parduotuvese, bet konsultantes net negirdejusios apie toki g.gif
Atsakyti
QUOTE(guerre @ 2011 11 08, 18:37)
kur pirkote si paakiu krema? klausiau eurokos parduotuvese, bet konsultantes net negirdejusios apie toki  g.gif

Aš pirkau būtent Eurokose. Galbūt ne kiekvienam yra, reikia apeiti keletą. Taip pat mačiau Iki, Droge
Atsakyti
QUOTE(guerre @ 2011 11 08, 18:37)
kur pirkote si paakiu krema? klausiau eurokos parduotuvese, bet konsultantes net negirdejusios apie toki  g.gif

as savo pirkau droge, kazkur apatinese lentynose sustatytos sios priemones buvo. 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau RBA tonizuojantį serumą veidui iki 35 m.
user posted image
Sudėtis: aqua with infusions extract of Rosa Daurica Pallas, Rhaponticum Carthamoides extract, Helleborus extract, Artemisia Arctica extract, Ordanic Juniperus Communis extract, Organic Salvia Officinalis extract, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Helianthus Annuus Seed Oil, Hippophae RHamnoides Altaica Seed Oil, Althaea Rosea Seed Oil, Rubus Chamaemorus Seed Oil, Centaurium Umbellatum Oil, Iris Pallida Root Oil, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Organic Parfum.

Kol kas tepiaus dar tik du kartus, bet įspūdį paliko labai neblogą. Pats serumas yra malonaus kvapo, skystos kreminės konsistencijos. Susigeria labai greitai. Mano oda mišri/riebi. Šiltuoju metu, manau, galėtų pakeisti kremą, tačiau dabar labiau tinkamas tepti nakčiai arba ryte prieš kremą.

Elevitoj šiuo metu jam yra nuolaida, tai tekainavo 4.19 lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 11 09, 18:54)
Išbandžiau RBA tonizuojantį serumą veidui iki 35 m.
user posted image

Kol kas tepiaus dar tik du kartus, bet įspūdį paliko labai neblogą. Pats serumas yra malonaus kvapo, skystos kreminės konsistencijos. Susigeria labai greitai. Mano oda mišri/riebi. Šiltuoju metu, manau, galėtų pakeisti kremą, tačiau dabar labiau tinkamas tepti nakčiai arba ryte prieš kremą.


O kaip manot, šis serumas tiktų 22 metų odai? 4u.gif Maniškė taip pat mišri/riebi, niekaip nesurandu man tinkančio kremo, galvoju gal serumą reiktų išbandyti, nes mano poros labai linkusios kimštis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2011 11 09, 22:16)
O kaip manot, šis serumas tiktų 22 metų odai?  4u.gif Maniškė taip pat mišri/riebi, niekaip nesurandu man tinkančio kremo, galvoju gal serumą reiktų išbandyti, nes mano poros labai linkusios kimštis  doh.gif


Man tiek pat metų bigsmile.gif

Neatrodo, kad turėtų kimšti poras. Mano irgi linkusios kimštis, ypač T zonoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apčy: 09 lapkričio 2011 - 21:52
QUOTE(apčy @ 2011 11 09, 22:50)
Man tiek pat metų bigsmile.gif

Neatrodo, kad turėtų kimšti poras. Mano irgi linkusios kimštis, ypač T zonoj.


O įdomu jis gal netyčia ir su odos blizgėjimu pakovotų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2011 11 09, 22:54)
O įdomu jis gal netyčia ir su odos blizgėjimu pakovotų  blush2.gif


Šiandien veidą tik nusiprausiau su prausikliu, nusivaliau toniku ir pasitepiau šiuo serumu. Daugiau nieko netepiau, nesidažiau. Tai iki pat dabar tik vos vos blizgesys ant kaktos išlindo. Šiaip ant pakuotės nėra nurodyta kokiam odos tipui skirtas, bet man pasirodė, kad labiausiai tiktų turinčioms normalią/mišrią/riebią odą.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 11 10, 02:46)
Šiandien veidą tik nusiprausiau su prausikliu, nusivaliau toniku ir pasitepiau šiuo serumu.

O veido kaukes ir plaukams kaukes nebandet? Minejot, kad atidavet mamai, gal nepatiko ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Žiūriu čia truputuką išpūstas burbulas dėl tos serijos produktų biggrin.gif Susigundžiau ir aš, nusipirkau plaukų augimą skatinantį purškiklį su pipirais ir veido serumą. Taigi, plaukų purškiklis riebina plaukus, šiaip aš plaunu galvą kas antrą dieną, tai juo pasipurškusi turiu plauti kas dieną. Gal jis nebent tinka toms, kurių plaukai sausi. O veido serumas irgi ne stebuklas, man kimšo poras, buvo blizgesys, todėl pradėjau naudoti tik nakčiai, bet ryte oda atrodydavo porėta, nepailsėjusi..Todėl tie produktai stovi nenaudojami pas mane lentynėlėje biggrin.gif Taigi, kas tinka vienai, nebūtinai tiks kitoms visoms 4u.gif
Atsakyti