Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš Babuški Agafji

Na ką, neturiu kantrybės, jau šiandien nulėkiau į Elevitą biggrin.gif Nusipirkau serumą, kainavo su nuolaida 4.19lt wink.gif Pirkau ir pagalvojau o vaikeli, kaip pigu už veido priemonę lotuliukas.gif Vakare nusipraususi bandysiu pasiteplioti, tikiuosi labai nenuvils ax.gif
Atsakyti


O kokia sudetis siu priemoniu, na pav. purskalo su pipirais? Gal kas nurasytumete jei nesunku
Atsakyti
Isigijau is "Aptecka Agafji" sampuna nuo plauku slinkimo su linu aliejumi ir ajeru saknu ekstraktu ax.gif Gal kas esat bande toki?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 11 11, 08:54)
O kokia sudetis siu priemoniu, na pav. purskalo su pipirais? Gal kas nurasytumete jei nesunku

Na tai pipirų, piliarožės, citrinvyčio, šalpusnio šaknies, dilgėlių, beržų pumpurų ekstraktai : ) O ten ta gryna kur sudėtis, tai visur vieni ekstraktai irgi surašyti, kaip jau minėjau.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 11 11, 09:54)
O kokia sudetis siu priemoniu, na pav. purskalo su pipirais? Gal kas nurasytumete jei nesunku

Althaea officinalis extract, Shizandra chinensis officinalis oil, Panax ginseng extract, Mellissa officinalis leaf oil, Arctium lappa root extract, Urtica dioica extract, Betula alba extract, Yeast extract, Capsicum anum fruit extract, Climbazole, Allantoin, Pantothenic acid, Neolone.
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2011 11 11, 15:42)
Isigijau is "Aptecka Agafji" sampuna nuo plauku slinkimo su linu aliejumi ir ajeru saknu ekstraktu ax.gif  Gal kas esat bande toki?

Man nuo slinkimo nepadėjo, plaukai kaip varnų lizdas atrodydavo po plovimo ir greičiau riebaluodavosi.
Vyrui padėjo nuo slinkimo, bet plaukai taip pat greičiau riebaluodavosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 11, 16:24)
Man nuo slinkimo nepadėjo, plaukai kaip varnų lizdas atrodydavo po plovimo ir greičiau riebaluodavosi.
Vyrui padėjo nuo slinkimo, bet plaukai taip pat greičiau riebaluodavosi  4u.gif

Tai tikriausiai busiu prasovus su pirkiniu blush2.gif Na rytoj isbandysiu:bigsmile: Jei netiks teks vyrui perleisti rolleyes.gif
Man tai neslenka... tik norejau pastiprinti, kadangi sudetyje yra ajeru saknu ekstrakto bigsmile.gif
Bet jei greiciau riebaluojasi tai ne kas g.gif cia gal kad sudetyje yra linu aliejaus g.gif Nors ant buteliuko nera parasyta kokiems plaukams skirtas
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kuri yra bandziusi purskiama priemone "Vitaminu kompleksas" biggrin.gif kokie atsiliepimai butu? 4u.gif
Atsakyti
apėjau 3 eurokosus, niekur neradau ampolių nuo plaukų slinkimo cry.gif jaučiu kol surasiu nupliksiu visai.. unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 11 14, 17:27)
apėjau 3 eurokosus, niekur neradau ampolių nuo plaukų slinkimo cry.gif jaučiu kol surasiu nupliksiu visai.. unsure.gif

As pirkau Litfarmoje, ir dar pora litu pigiau nei Eurokos ax.gif
Atsakyti
Aš ampules pirkau Camelios vaistinėje mirksiukas.gif .
Atsakyti
Nusipirkau šitokią kaukę, nes draugė išgyrė - įdomu, koks poveikis bus biggrin.gif

user posted image

O gal bandėt tokią su geltona spalva įpakavime? (Mano pirkta violetinė ant dangtelio).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 16 lapkričio 2011 - 19:54