Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinos istorija

Kaip aš džiaugiuose dėl Tavęs! Šaunuolė!
Atsakyti
temos autore tikra saunuole! ax.gif
Atsakyti
Perskaiciau ir toooks optimizmas sirdy atsirado. Aciu uz nepakartojama istorija 4u.gif
Atsakyti
Labai ikvepianti istorija thumbup.gif O gal autore turi pora nuotrauku parodyti palyginimui, nesgi svoris tikrai didelis numestas bigsmile.gif ?
As dabar po dvieju vaiku irgi sveriu siaubingai daug, vis ieskau ikvepimo.... verysad.gif
Atsakyti
Didžiausi sveikinimai temos autorei thumb_yello.gif

Tikiu, kad kiekviena iš mūsų gali pasiekti savo tikslą, jei tik labai to nori wink.gif
Atsakyti
Aciu uz ikvepima smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif labai smagu skaityti tokią gražią ir įkvepiančią istorija smile.gif pagyros už didelius pasiekimus ir valią 4u.gif norėjau paklausti, gal galėtumėte parašyti, ką dažniausiai valgydavote, t.y. kokie patiekalai (mėsos/žuvies) ir galbūt kokį vieną pavyzdinį dienos meniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiaraaa @ 2011 11 01, 16:31)
Labas labutėlis, gražuolės  bigsmile.gif  skaičiau skaičiau čia tas lieknėjimo istorijas ir kadangi pati turiu savo, tai kaip gi nepasigirsi  4u.gif O buvo taip...

jooo blink.gif cia jau kaip is kokios filmo absoliuciai neparemto tikrais faktais lotuliukas.gif
labai grazu ir sveikintina wub.gif
tik gaila kad tokiu istoriju labai jau nedaug verysad.gif ...kai skaitai tai ikvepimas net "per virsu lipa" o daugelis nuejusios nuo kompo vel zygiuos tiesiai prie- šaldytuvo biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif labai labai ačiū už gražius žodžius, be galo malonu skaityti blush2.gif
Nuotraukos nedėsiu, nes privatumas man yra labai svarbus. Nebent surasiu kokį kadrą, kur atpažinti neįmanoma... biggrin.gif
Mityba maždaug tokia:
Pusryčiai - įvairiausių kruopų košės, visada natūralių sulčių stiklinė, koks vaisius, kartais kiaušiniai, sumuštinis koks su sūriu ar daržovėm(niekada nevalgom to paties dvi dienas iš eilės)
Pietūs - kažkokia žuvytė, paukštiena ar kokia mėsytė iš medžiotojų ir visada daržovių kalnas, vyrui išverdu papildomai kokios bulvių ar makaronų košės. Prieš tai sriubytės kokios daržovių dažniausiai.
Vakarienė - dažniausiai ta pati pietų sriubytė atitenka, sumušteką kokį susitepam ar daržovių prisipjaustom, vasarą tai visada vaisiai su jogurtu į trasą eina. Vyras mėgsta pieno produktus, tai kartais saldžios varškės padarau desertui(jis ją labai mėgsta, bet nemėgsta, kai būtent aš ją darau, nes dažniausiai tai reiškia"pasilepink šį vakarą tik varškyte, aš pavargusi" tongue.gif ")
Visada turiu įsidėjusi kokį vaisių į rankinuką, daug vandens geriu, grybo gėrimą.
Savaitgaliais, kai daugiau laiko yra, kartu gaminamės pietums kokią lazaniją, cepelinus ir kt. riebius, bet nenormaliai skanius patiekalus, kartais pusryčiai ar vakarienė būna kavinėje, kiaulienos šašlyko su alum draugų kompanijoje irgi niekad neatsisakom wink.gif
Stengiamės maitintis sveikai, tačiau niekad nepamirštam pasilepinti ir jeigu labai jau norim ko nors - nestabdom savęs. Didžiausia paslaptis yra ta, kad valgome visada vienodu laiku ir visada iki tol, kol pasijuntam sotūs ir nesvarbu, kiek lėkštėj dar liko. Nors ir vienas salotos lapelis, jei nenori - tai ir paliksi jį ten. Apskritai, tai viskas yra tapę kasdienybe, tiesiog neįsivaizduojam kitaip, o aš apie maistą net negalvoju, tiesiog žinau, kad reikia pavalgyti kartais ir geriausia, kad tai būtų sveika. Be to, jei kasdien valgytume lazanijas visokias ar čeburekus, nebūtų tokio malonumo savaitgaliais jais mėgautis, nes jau būtų atsibodę.
Atsakyti
Nu tikrai muilo opera! Šaunuolė režisierė, projekto sumanytoja! Sveikinimai 4u.gif
Gaila, kad man vis dar neatsiranda vaidmuo joje blush2.gif
Atsakyti
aš taip didžiuojuos tavo istorija, motyvuoja thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija! Net graudinaui skaitydama ir is skausmo, ir is dziaugsmo (labiau is dziaugsmo) smile.gif Labai dziaugiuosi uz tave!
As kaip tik paskutiniu metu ismigusi i kazkokia juoda skyle, bandau maistu guostis, o jis mane tik dar giliau tempia zemyn.. gerai paskaityti, kas truputi optimizmo duoda smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti