Įkraunama...
Įkraunama...

Stilinga ir jaunatviška 35 -40- metės apranga

QUOTE(sync @ 2011 11 13, 15:31)
Bijau, kad iki pencijos  taip ir pravaikščiosiu-su bize  ax.gif . Eisiu paskui pasipuošusi ilga, žila arklio uodega  lotuliukas.gif

dėl ilgų plaukų ax.gif - manau,kad vertėtų keisti šukuoseną g.gif , bet - tai tik mano nuomonė blush2.gif ...
vyresnei moteriai tikrai gražiau atrodo trumpų plaukų kirpimas ax.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurine @ 2011 11 14, 01:37)
dėl ilgų plaukų ax.gif  - manau,kad vertėtų keisti šukuoseną g.gif , bet  - tai tik mano nuomonė  blush2.gif ...
vyresnei moteriai tikrai gražiau atrodo trumpų plaukų kirpimas ax.gif
4u.gif

Na, aš panašios nuomonės 4u.gif .Tik, matyt, esu priklausoma nuo ilgų plaukų ax.gif .Nu negaliu nusitrumpint ir vsio doh.gif Tiesa jau dabar šiek tiek trumpesni jie pas mane negu buvo, be to pakarpyti, bet į bizę vis tiek galiu susirišti smile.gif .
Ir nuo kada skaitosi vyresnė moteris,a ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurine @ 2011 11 14, 00:37)
dėl ilgų plaukų ax.gif  - manau,kad vertėtų keisti šukuoseną g.gif , bet  - tai tik mano nuomonė  blush2.gif ...
vyresnei moteriai tikrai gražiau atrodo trumpų plaukų kirpimas ax.gif
4u.gif

Labas rytas,
tu teisi, vyresnei moteriai... Bet truputėlį ne ten pataikei - čia mes 35-40, ir dar jaunatviškos lotuliukas.gif
Jau senoj temoj išdiskutavom, kad ir mums, ir dar vyresnėms, tinka - ir pusilgiai, ir ilgesni, tik jei jie tvarkingi, prižiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(zuvele33 @ 2011 11 14, 12:46)
Labas rytas,
tu teisi, vyresnei moteriai... Bet truputėlį ne ten pataikei - čia mes 35-40, ir dar jaunatviškos  lotuliukas.gif Jau senoj temoj išdiskutavom, kad ir mums, ir dar vyresnėms, tinka - ir pusilgiai, ir ilgesni, tik jei jie tvarkingi, prižiūrėti.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvele33 @ 2011 11 14, 11:46)
Labas rytas,
tu teisi, vyresnei moteriai... Bet truputėlį ne ten pataikei - čia mes 35-40, ir dar jaunatviškos  lotuliukas.gif
Jau senoj temoj išdiskutavom, kad ir mums, ir dar vyresnėms, tinka - ir pusilgiai, ir ilgesni, tik jei jie tvarkingi, prižiūrėti.

drinks_cheers.gif kartais blush2.gif
O aš žinokit kaip šortų užsimaniau blush2.gif , bet gal 38m ir šortai g.gif .Dar kur namie ar pas draugus gal ir sueitų
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 11 14, 20:24)
drinks_cheers.gif  kartais blush2.gif
O aš žinokit kaip šortų užsimaniau blush2.gif , bet gal 38m ir šortai g.gif .Dar kur namie ar pas draugus gal ir sueitų

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
atleiskit merginos dėl to "vyresnei moteriai" 4u.gif
tiesiog nesugalvojau kaip pavadinti 35-40 metų merginas g.gif - moteris.
Bet reikia eiti kartu su laiku - jei yra savitas stilius - tai ir šortai tinka ir ilgi plaukai, tačiau yra labai plonyytė riba: tarp to - kas stilinga ir to - kas atrodo, kad "35-40 metų mergina - moteris tongue.gif " apsivilkusi savo dukters drabužius ir susišukavusi taip na.... žodžiu atrodo šiek tiek juokingai blush2.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 11 14, 22:24)
drinks_cheers.gif  kartais blush2.gif
O aš žinokit kaip šortų užsimaniau blush2.gif , bet gal 38m ir šortai g.gif .Dar kur namie ar pas draugus gal ir sueitų

nu tai va ir as del tu sortu apsigalvojau... siaip grazu bet pasirinkau geriau sijonukus, nezinau istikruju ar tiktu jie ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2011 11 14, 21:18)
nu tai va ir as del tu sortu apsigalvojau... siaip grazu bet pasirinkau geriau sijonukus, nezinau istikruju ar tiktu jie ar ne  rolleyes.gif

4u.gif - o gal visai tiktų ax.gif - siūlau pabandyti 4u.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 11 14, 21:24)
drinks_cheers.gif  kartais blush2.gif
O aš žinokit kaip šortų užsimaniau blush2.gif , bet gal 38m ir šortai g.gif .Dar kur namie ar pas draugus gal ir sueitų



QUOTE(Aurine @ 2011 11 14, 23:01)
4u.gif - o gal visai tiktų ax.gif  - siūlau pabandyti 4u.gif
4u.gif


Kodėl gi ne, jei kojos tobulos... Arba su nepermatomom pėdkelnėm, jei šilti g.gif
Aš pati tai tik namie, prie ūkio šortus nešioju - kai per karščius žolę pjaunu, arba keliaujant, sportiškus cool.gif Ai, dar kai baidarėm plaukiam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvele33: 15 lapkričio 2011 - 09:27
Na, man atrodo, jei moteris liekna, gražiomis kojomis-tai kodėl gi ne... Juk nesirinktumėte džinsinių, tokių kur subinės žandai lenda, ar ne?
Papildyta:
QUOTE(Aurine @ 2011 11 14, 23:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
atleiskit merginos dėl to "vyresnei moteriai" 4u.gif
tiesiog nesugalvojau kaip pavadinti 35-40 metų merginas g.gif - moteris.
Bet reikia eiti kartu su laiku - jei yra savitas stilius - tai ir šortai tinka ir ilgi plaukai, tačiau yra labai plonyytė riba: tarp to - kas stilinga ir to - kas atrodo, kad "35-40 metų mergina - moteris tongue.gif " apsivilkusi savo dukters drabužius ir susišukavusi taip na.... žodžiu atrodo šiek tiek juokingai blush2.gif
4u.gif

Ir vėl su Jumis sutinku notworthy.gif mačiau moteriškę, liekna kaip ir normaliai apsirengus, bet... prsisipynus kasyčių pilną galvą .... nu nežinau, man nelabai schmoll.gif .
Papildyta:
O dėl ilgų plaukų ir savito stiliaus, tai mano stilius ir yra ilgi plaukai.Niekada ir neturėjau trumpų,niekada schmoll.gif
Atsakyti
nu aš irgi nešioju ilgus plaukus, ir trumpas sukneles.... blush2.gif kol kas nežadu plaukuosenos keisti į trumpą cool.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2011 11 15, 13:11)
nu aš irgi nešioju ilgus plaukus, ir trumpas sukneles.... blush2.gif kol kas nežadu plaukuosenos keisti į trumpą cool.gif
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti