Įkraunama...
Įkraunama...

Stilinga ir jaunatviška 35 -40- metės apranga

QUOTE(Tylene @ 2011 11 15, 14:11)
nu aš irgi nešioju ilgus plaukus, ir trumpas sukneles.... blush2.gif kol kas nežadu plaukuosenos keisti į trumpą cool.gif
user posted image

nors foto nemaciau bet manau buvo thumbup.gif as irgi trumpus sijonus ir sukneles nesioju arba jau maxi iki zemes ax.gif plaukus auginu irgi dabar biskiuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 11 14, 21:24)
drinks_cheers.gif  kartais blush2.gif
O aš žinokit kaip šortų užsimaniau blush2.gif , bet gal 38m ir šortai g.gif .Dar kur namie ar pas draugus gal ir sueitų

Jus tik baikit, sortai labai grazu, tikrai nesiokit. Man tie tokie languoti labai smagiai atrodo. As pati panasaus amziaus ir nesioju , ypac dabar zieminius prie pedkelniu storesniu. Man super atrodo , nors kiek maciau jusu deriniu , tai mano figura toli grazu nuo jusu ax.gif jums puikiai atrodytu.
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2011 11 15, 14:11)
nu aš irgi nešioju ilgus plaukus, ir trumpas sukneles.... blush2.gif kol kas nežadu plaukuosenos keisti į trumpą cool.gif
user posted image

O aš Jūsų nuotrauką mačiau, tik iš karto nieko neparašiau.Nu labai gražiai atrodote smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2011 11 15, 15:29)
Jus tik baikit, sortai labai grazu, tikrai nesiokit. Man tie tokie languoti labai smagiai atrodo. As pati panasaus amziaus ir nesioju , ypac dabar zieminius prie pedkelniu storesniu. Man super atrodo , nors kiek maciau jusu  deriniu , tai mano figura toli grazu nuo jusu  ax.gif jums puikiai atrodytu.

blush2.gif blush2.gif
Nu kai rasiu tai ką įsivaizduoju, gal ir bandysiu bent pasimatuot ax.gif , sijonus ir sukneles dažnai į trumpąją pusę renkuos, ypač žiemą, kai galima pėdkelnes dėvėti.
O plaukai pas mane kare, bet tik todėl,kad tinka ir patogu. Bet nemanau,kad būtinai turi būt trumpi, nors gal ir ne iki šikės patriušusiais galiukais ax.gif
Ai dar kas - ar galim žiemą su baltu rankiniuku vaikščiot ar čia jau beryšybė ir palikt pavasariui. Bet naujas bigsmile.gif ir toks sunkokas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama-gita: 15 lapkričio 2011 - 18:59
QUOTE(mama-gita @ 2011 11 15, 19:57)
blush2.gif  blush2.gif
Ai dar kas - ar galim žiemą su baltu rankiniuku vaikščiot ar čia jau beryšybė ir palikt pavasariui. Bet naujas bigsmile.gif  ir toks sunkokas


Aš visuomet sakau, kad nėra jokių galima ar negalima, madinga ar nemadinga. Svarbiausia stilinga, man tinka ir patinka!
O tema labai faina. Mano mama panašaus amžiaus. Dalinamės savo drabužiais, na tiesa, ji nedėvi trumpų sijonų ar šortukų, tačiau visad atrodo jaunatviškai ir žaviai (nors ir labai prašau būti visad solidžiai ir klasikinei) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 11 15, 19:57)
Ai dar kas - ar galim žiemą su baltu rankiniuku vaikščiot ar čia jau beryšybė ir palikt pavasariui. Bet naujas bigsmile.gif  ir toks sunkokas

Va kur jūs visos bigsmile.gif
Jei visiškai labai baltas,tai gal-vasarai g.gif ,o jei toks "drambliakaulio"-tai su šviesiu puchavyku ar kailiniais gal ir nieko ax.gif .Dar jei balta kepurė,šalikas ir t.t. Žodžiu,norėtųsi,kad ne vien terba šviesus blynas tamsiam fone būtų.
Atsakyti
QUOTE(Toma_FTC @ 2011 11 15, 21:33)
Aš visuomet sakau, kad nėra jokių galima ar negalima, madinga ar nemadinga. Svarbiausia stilinga, man tinka ir patinka!
O tema labai faina. Mano mama panašaus amžiaus. Dalinamės savo drabužiais, na tiesa, ji nedėvi trumpų sijonų ar šortukų, tačiau visad atrodo jaunatviškai ir žaviai (nors ir labai prašau būti visad solidžiai ir klasikinei) biggrin.gif

drinks_cheers.gif tikrai taip, ir balta rankine galima priderinti ziema, nors as pati nesiociau jei tureciau baltus batus, galbut striuke, kad daugiau to baltumo bendrai butu g.gif biggrin.gif

visada svajojau tureti dukra, su kuria galeciau bendrauti kaip su drauge, pavydziu tavo mamai ax.gif bet turiu dvi sesiolikmetes kristodukras, kurios mano drabuzius visada pastebi ir pagiria tongue.gif
Atsakyti
Turiu dvylikametę dukrą smile.gif Bet kol kas nesidomi nei savo nei mano apranga rolleyes.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif visai nemaciau, kad sita tema yra.
O foto eilini karta istrinta ir nepamaciau doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Oi, kaip smagu, kad temutė vėl atsirado clap.gif Jungiuosi prie jūsų ax.gif Dėl plaukų- man tai labai gražu ilgi plaukai, nemanau, kad mūsų amžiaus moterims jie netinka. Deja, pati negaliu pasigirti gražiais plaukais, tačiau visą laiką norėjau tokius turėti, todėl buvau prisiauginusi, nusiėmiau prieš pusmetį. Įmetu nuotraukytę, kaip atrodė... Nuotrauka daryta prieš 1,5m., tuomet man buvo 35 smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Nu, parasysiu ir as apie savo megstamiausia stiliu. smile.gif Ziuriu kalbat apie plaukuosenas, tai dazniausiai juos laikau ilgio vos krentancius ant peciu ir risuosi visokius kuodelius kiek fantazija leidzia. Taciau siuo metu planuoju gerokai pasitrumpinti savo pusilgius plaukus, nes gerokai slenka ir siaip po dazymo labai sikart nukentejo. Tik va beda - niekaip nesugalvoju koks man tiktu kirpimas. g.gif Nes grieztas kare man netinka, o ka banguotiems plaukams susigalvojus ir neismanau g.gif
Kalbant apie drabuzius - atsizvelgdama i savo figura ir ugi megstu siaurus piestuko tipo sijonus, netgi truputi siaurejancius i apacia, siek tiek virs keliu, platejanciu vengiu (isskyrus vasarines sukneles). Patinka sarafanai, turiu toki daugmaz paliemenuota su tiesaus modelio sijonuku - labai juo dziaugiuosi. Mylimiausi megstukai ziema - ilgoki, slepiantys pilvuka, taciau paryskinantys krutine ir aptempiantys klubus, su golfiniu kaklu. Man labai grazu ivairus uzsegami sagomis marskineliai taciau ju galima sakyt nedeviu nes ant manes tokiu nesiuna. Pastebejau kad man labai tinka bolero, tik vis neprisiruosiu nusipirkt, turbut nerandu kokio noriu... O va cardigan tipo megtiniai ant manes nesiziuri... unsure.gif Dzinsus perku tik tamprius, leginsu tipo, dazniausiai su uztrauktuku gale arba sone, nes standartinio tipo dzinsu su tradiciniu uztrauktuku priekyje ant manes irgi nesiuna. Pats graziausias virsutinis rubas rudeni ziema pavasari - paltukas, taciau siuo metu vaikstau su ilga striuke, nes neradau pakankamai silto palto. Labai man grazu maxi paltai, wub.gif laukiu nesulaukiu kada jie i mada sugris. rolleyes.gif Batai: patys megtamiausi ir visada ieskomiausi - vidutinio dydzio kulniukais apie 4, 5 cm. Bateliu - oxford, a la flamenko, balerinu tipo, zieminiu batu - kaubojisko, kartais pusiau kareivisko stiliaus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2011 11 18, 16:56)
Labuka 4u.gif visai nemaciau, kad sita tema yra.
O foto eilini karta istrinta ir nepamaciau  doh.gif  verysad.gif

agaaaaaaa,tau tik kitas ziuret,dek save gi lotuliukas.gif
Atsakyti