Įkraunama...
Įkraunama...

Stilinga ir jaunatviška 35 -40- metės apranga

QUOTE(girene @ 2011 11 18, 21:17)
agaaaaaaa,tau tik kitas ziuret,dek save gi lotuliukas.gif

Jinai tik komentarina, save slepia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 11 18, 20:27)
Jinai tik komentarina, save slepia mirksiukas.gif

ne visos gi nori viesai demonstruot saves
pvz as ir nedeciau
kitoj temoj susibendrave jau seniai,tai turim albumeli
ir cia galetu sugalvot ka panasaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gomerta @ 2011 11 18, 19:57)
Oi, kaip smagu, kad temutė vėl atsirado clap.gif  Jungiuosi prie jūsų ax.gif  Dėl plaukų- man tai labai gražu ilgi plaukai, nemanau, kad mūsų amžiaus moterims jie netinka. Deja, pati negaliu pasigirti gražiais plaukais, tačiau visą laiką norėjau tokius turėti, todėl buvau prisiauginusi, nusiėmiau prieš pusmetį. Įmetu nuotraukytę, kaip atrodė... Nuotrauka daryta prieš 1,5m., tuomet man buvo 35 smile.gif

Ale čia visos lieknos ir gražios smile.gif .Nu reikia tuos savo 10 kg. kaip nors numesti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(girene @ 2011 11 18, 22:33)
ne visos gi nori viesai demonstruot saves
pvz as ir nedeciau
kitoj temoj susibendrave jau seniai,tai turim albumeli
ir cia galetu sugalvot ka panasaus g.gif

Ir aš visai nenoriu savęs rodyti su savo kumpiais schmoll.gif Nu gal jeigu atrodyčiau taip kaip čia pora merginų pasirodžiusių (nuotraukas mačiau smile.gif ), tai gal ir įdėčiau kokią nuotrauką,bet ir tai nežinau...
Papildyta:
QUOTE(popelka @ 2011 11 18, 21:50)
Sveikos 4u.gif  Nu, parasysiu ir as apie savo megstamiausia stiliu. smile.gif  Ziuriu kalbat apie plaukuosenas, tai dazniausiai juos laikau ilgio vos krentancius ant peciu ir risuosi visokius kuodelius kiek fantazija leidzia. Taciau siuo metu planuoju gerokai pasitrumpinti savo pusilgius plaukus, nes gerokai slenka ir siaip po dazymo labai sikart nukentejo. Tik va beda - niekaip nesugalvoju koks man tiktu kirpimas. g.gif  Nes grieztas kare man netinka, o ka banguotiems plaukams susigalvojus ir neismanau g.gif
Kalbant apie drabuzius - atsizvelgdama i savo figura ir ugi megstu siaurus piestuko tipo sijonus, netgi truputi siaurejancius i apacia, siek tiek virs keliu, platejanciu vengiu (isskyrus vasarines sukneles). Patinka sarafanai, turiu toki daugmaz paliemenuota su tiesaus modelio sijonuku - labai juo dziaugiuosi. Mylimiausi megstukai ziema - ilgoki, slepiantys pilvuka, taciau paryskinantys krutine ir aptempiantys klubus, su golfiniu kaklu. Man labai grazu ivairus uzsegami sagomis marskineliai taciau ju galima sakyt nedeviu nes ant manes tokiu nesiuna. Pastebejau kad man labai tinka bolero, tik vis neprisiruosiu nusipirkt, turbut nerandu kokio noriu... O va cardigan tipo megtiniai ant manes nesiziuri... unsure.gif  Dzinsus perku tik tamprius, leginsu tipo, dazniausiai su uztrauktuku gale arba sone, nes standartinio tipo dzinsu su tradiciniu uztrauktuku priekyje ant manes irgi nesiuna. Pats graziausias virsutinis rubas rudeni ziema pavasari - paltukas, taciau siuo metu vaikstau su ilga striuke, nes neradau pakankamai silto palto. Labai man grazu maxi paltai, wub.gif  laukiu nesulaukiu kada jie i mada sugris. rolleyes.gif  Batai: patys megtamiausi ir visada ieskomiausi - vidutinio dydzio kulniukais apie 4, 5 cm. Bateliu - oxford, a la flamenko, balerinu tipo, zieminiu batu - kaubojisko, kartais pusiau kareivisko stiliaus. ax.gif

Tai pasirodykite ir mes nuspręsime, kokia gi šukuosena Jums tiktu gossip.gif
Atsakyti
Ilgaplaukėms. Jėzau kaip man gražu doh.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvele33 @ 2011 11 18, 23:11)
Ilgaplaukėms. Jėzau kaip man gražu  doh.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif dukrai panasiai pinu,gal ne taip tobulai tik
Atsakyti
Man taip pat labai patiko pranc.kasa!
Atsakyti
Labuka,
nededu saves ir nedeciau, nes " savo kaime" turiu nerealiai daug pazystamu, todel visai nenoriu rodytis cia viesai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2011 11 10, 15:59)
gaila tik kad neprisijungia daugiau bendraamziu  biggrin.gif

Kodel gi? Stai as dar viena smile.gif Tema kartais ir man labai aktuali. Mane dukra daznai sugedina: "nu, mam, vel apsirengei kaip boba... ir dar kuoda susisukai...". Kuodas megstamiausia mano sukuosena, nes plaukai ilgi ir neklusnus, palaidais retai vaikstau. Velnias, kol rasiau katinas sokolado gabaliuka pavoge, buvau prie arbatos pasidejusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2011 11 19, 13:28)
Velnias, kol rasiau katinas sokolado gabaliuka pavoge, buvau prie arbatos pasidejusi  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Man irgi taip patinka kuodai, ir patogu ir greitai, bet diedas ziuri kreivai "bobulyte tu mano" Jau po truputi galvoju kirpti ilgus plaukus, norisi kazko stilingesnio, kokio kirpimo.
Anison ilgas bobas man patinka
user posted image

Arba va toks man dar tiktu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svete: 19 lapkričio 2011 - 15:35
QUOTE(zuvele33 @ 2011 11 18, 23:11)
Ilgaplaukėms. Jėzau kaip man gražu  doh.gif  wub.gif  wub.gif

Tikrai labai grazu. Visa beda kad pati negali sau taip plauku supinti. As pati kartais kazka panasaus susipinu bet tik is sonu, o toliau.....kuodas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvele33 @ 2011 11 19, 00:11)
Ilgaplaukėms. Jėzau kaip man gražu  doh.gif  wub.gif  wub.gif

Pasaka , bet as net dukrom nemoku supint eglutes blush2.gif apie sau susipint isvis nesneku , labai nemoku elgtis su plaukais.
Atsakyti
As megstu klasikini stiliu, gal del to mano "sportinei" dukrai ir atrodau bobiskai. Bet pati nemanau kad pasisendinu. Antsvorio neturiu, tik celiulito biski... ax.gif Ir zinot, jei teisybe, tai tik pries kelis metus (dabar man 40) isigijau bateliu aukstesniais kulnais, trumpesniu sukneliu (siek tiek virs keliu) ir jauciuosi visai gerai. Seniau kazkodel bijodavau. Ta tema kartais mano vaikas smigteli: "tai tik sulaukus garbaus amziaus prazydai?" biggrin.gif Nepykstu ant tos kvakses, isaugs ir jinai kada nors is savo sportisko stiliaus. Treningu ir kedu niekada nemegau ir net neturiu tokiu.
Atsakyti