Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

Na o aš bandžiau po truputį pereiti ant žaliųjų kokteilių...Klausiausi rekomendacijų ir gėriau juos dažniau rytais...Man net pavydu klausytis, kad jūs galvojate kaip iškentėti be jų per atosotgos, o aš jau į juos greit žiūrėti nebegalėsiu:))

Dabar valgau vienus saulėgražų daigus ir džiovinausi duoniukus(už receptus dėkoju Sinjorai 4u.gif ).Kažkaip geriau "eina" paprastas nepermaltas ir su mažiau prieskonių bei priedų maistas...

Ir kokteiliams man jau reikia naujovių, grašvos, dilgėlės ir bananai jau nusibodo doh.gif

Iki braškių dar marios laiko, gal jūs kokių receptų turit skanių? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Kažkas klausė apie builius - jų yra pievose , bet auginu ir darže ( darže man skanesni, gal kad sukuturinti). Balandas jau valgom, nes jau jaunutės pasirodė (kokteiliai iškarto gražesnės spalvos - skaiščiai žalios). Dabar dažnai buna ananasams nuolaidos - dėkite juos į kokteilius. Labai padaro įdomų skonį į kokteilį įdėta rugštynė : bananai, apelsinas, rugštynė, agurklės lapeliai ( jau darže priauge) (jei jos neturite dėkite špinatą), ir balanda- o skonis bus toks - kivinis smile.gif Įmaišykite lapinio burokėlio vėl labai pakeičia skonį. Tiesiog pasidarykite daržovinį dėl įvairovės : pomidorai, agurkai, salieras, žolelės, paprika..... Mes kokteilius geriam pusryčiams, pietums.
Atsakyti
musu dabar labai megstamas kokteilis (kadangi turim saldytu juoduju serbentu) , bananai, saldyti juodieji serbentai, serbentu lapai ir garsva arba dilgeles, spinatai, salotos, ka turiu ta dedu, dar iberiu saujele spanguoliu, toks rugstogas gaunasi tai dedam medaus arba fruktozes , labai skanus, serbentinis gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagaliau prisiruosiau susidaiginti kinvos kruopu. Ir kodel as ju anksciau nedaiginau??? biggrin.gif Laaabai skanios. Tik pries daiginant butina labai gerai nuplauti, kitaip jos buna karcios.
Atsakyti
Nuoširdus ačiū, manau, visoms pradedančioms jūsų patirtis labai vertinga thumbup.gif

bis.gif
Atsakyti
QUOTE(vovera @ 2012 05 11, 13:31)
Pagaliau prisiruosiau susidaiginti kinvos kruopu. Ir kodel as ju anksciau nedaiginau???  biggrin.gif  Laaabai skanios. Tik pries daiginant butina labai gerai nuplauti, kitaip jos buna karcios.

Tas gerai, tai kiek kartų ir kaip? Ir kaip daiginote ? g.gif
Atsakyti
sakykit, kakavos sviestas, kokosu aliejus ar sviestas yra zaliavaliski produktai ar ne ?
va cia uzmaciau: http://www.iherb.com/Raw-Foods labai gundausi kaikuriuos paragauti, o ypac norisi del vaiko, pakeisti saldumynus gyvesniais-maistingesniais.
Atsakyti
o zaliavalgiai koki vandeni geriat? tiesiog is krano isipilat ir tiek? neleidziat kad vanduo "pastovetu."?
Atsakyti
Kinvas mėgau virtas, bet nesitikėjau kad ir jas daiginti galima smile.gif reiks pabandyti smile.gif

Vandeni geriu is krano, bet as ne tikra-gryna zaliavalge
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 05 13, 08:53)
o zaliavalgiai koki vandeni geriat? tiesiog is krano isipilat ir tiek? neleidziat kad vanduo "pastovetu."?

Šiaip reiktų leist nusistovėt.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 05 13, 06:53)
o zaliavalgiai koki vandeni geriat? tiesiog is krano isipilat ir tiek? neleidziat kad vanduo "pastovetu."?

Seniau tiesiog iš krano įsipildavau. Dabar jau nebegaliu - skonį geriau jaust pradėjau ir nebeįgeriu. Perku šaltinio arba natūralų mineralinį vandenį.
Iš manęs dar nelabai kokia žaliavalgė. Apie 2 mėnesius maitinausi žaliais produktais plius pieno produktai ir geriau kavą. Dabar eksperimentuoju bigsmile.gif Baigėsi dvi savaitės 100% žalio maisto. Nusprendžiau mėnesį maitintis tik žaliai. O paskui žiūrėsiu.
Perėjimo sunkaus nėra, tik veidas pabertas mirksiukas.gif Savijauta gera, puikiai atsibundu ir be kavos. Maitinuosi paprastai, beveik visada mono. Kartais salotos ar ledai iš šaldytų bananų su kitais vaisiais
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 05 13, 08:53)
o zaliavalgiai koki vandeni geriat? tiesiog is krano isipilat ir tiek? neleidziat kad vanduo "pastovetu."?


Tikrieji žaliavalgiai kaip ir negeria vandens. Pakanka ką gauna iš vaisių daržovių. Tačiau jeigu vis dėlto troškina, tai kažkur girdėjau geriausia per naktį pastovėjusį su, pavyzdžiui, brokolio gabaliuku, obuolio skiautele ar pan.
Aš pati asmeniškai užsimanau gerti tik kai išklystu iš žaliavalgystės ir suvalgau ką nors gaminto. Tuomet geriu tiesiog vandenį su išspaustomis citrinų sultimis.
Atsakyti