Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(Algyte @ 2012 05 05, 13:57)
laba diena,

kur perkat raw riesutukus?
ar 1000 w sutrina zoles pilnai?

aciu  4u.gif


Na aš per vieną įmonę atsivežiau...Kaip ateity bus dar nežinau...

O 1000 w man sutrina labai neblogai, bet nebandžiau su galingesne tai neturiu su kuo palyginti.Pavyzdžiui nuo žolių kotelius geriau nuskinti, nes lieka, o šiaip tai viskas man labai skaniai gaunasi... tongue.gif
Atsakyti
esu dar pradedancioji smile.gif gyvenu mieste, kiekviena diena sudetinga prisirinkti zoliu - kaip jus darot - jeigu pavyzdziui, savaitgali uzmiesti maisa prisiskyniau, bet per ta diena nesunaudojau - ar jos saldytuve jau praranda naudingu medziagu, ar galima jas gal uzsaldyti? Na dar yra toks spec stalcius saldytuve - BIOFRESCH, kuris atseit prailgina produktu galiojimo laika g.gif
Atsakyti
QUOTE(Contessa @ 2012 05 05, 15:54)
esu dar pradedancioji  smile.gif gyvenu mieste, kiekviena diena sudetinga prisirinkti zoliu - kaip jus darot - jeigu pavyzdziui, savaitgali uzmiesti maisa prisiskyniau, bet per ta diena nesunaudojau - ar jos saldytuve jau praranda naudingu medziagu, ar galima jas gal uzsaldyti? Na dar yra toks spec stalcius saldytuve - BIOFRESCH, kuris atseit prailgina produktu galiojimo laika  g.gif


as laikau saldytuve keleta dienu tikrai issilaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2012 05 03, 16:09)
Labai gerai akims morkos, mėlynės.

O dar geriau nepatingėti daryti akių pratimus kiekvieną dieną.  4u.gif



aciu uz pratimus. O reliai jie tikrai padeda. mano kazkada buvo 1, dabar viena akius -0,75 kita -0,5. kazi ar pavyktu nors kazkiek
Atsakyti
sveikutes, turiu daug klausimu, gal pradziai?
ka geria zaliavalgiai? jeio verdama iki 45, tai arbata dar iseina uzisplikyti? vasara tai lengva gerti vandeni, kokteili, o ka darot ziema, kai norisi susilti?

gal manau, turbut daugkas vistiek karstus gerimus naudoja, todel ir rasot pacios, kad mazdaug 80proc tik iseina buti zaliavalgiu. g.gif
Atsakyti
O aš noriu paklausti, ką darote su atostogomis?
Mes planuojame važiuoti atostogauti į Turkiją savaitei arba dviem, tai net nežinau kaip reikės išgyventi be žaliųjų kokteilių doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2012 05 09, 11:35)
O aš noriu paklausti, ką darote su atostogomis?
Mes planuojame važiuoti atostogauti į Turkiją savaitei arba dviem, tai net nežinau kaip reikės išgyventi be žaliųjų kokteilių doh.gif .

Turkija - šviežių vaisių ir daržovių rojus 4u.gif Kokteilių ten niekas netrins, bet valgyti tikrai rasite ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2012 05 09, 12:35)
O aš noriu paklausti, ką darote su atostogomis?
Mes planuojame važiuoti atostogauti į Turkiją savaitei arba dviem, tai net nežinau kaip reikės išgyventi be žaliųjų kokteilių doh.gif .



galima nusivezti savo blenderi ax.gif

musu 5* viesbutyje, buvo vaiku restoranas atskirai, tai maciau mamu su blenderiukais
Atsakyti
tai ka geria zaliavalgiai, man nieks neatsako unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 05 10, 07:33)
tai ka geria zaliavalgiai, man nieks neatsako  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Aš geriu vandenį (2-3 l per dieną), kol buvo "gyva" sulčiaspaudė - spaudžiau įv. Sultis, bet man čia jau maistas. Pas draugę gėriau "limonadą" - pjaustytas imbieras, mėtos užpilta vandeniu. Visko galima prisigalvot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 05 10, 09:33)
tai ka geria zaliavalgiai, man nieks neatsako  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


vanduo, sultys, zalieji kokteiliai.

Pazenge zaliavalgiai dazniausiai atskirai skysciu nebevartoja, jiems uztenka tu skysciu kur yra vaisiuose. g.gif

Dar galima pasidaryti raw arbatos. I salta vandeni ideti norimu zoliu ir padeti i saldytuva, kad pritrauktu keliom valandom.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2012 05 09, 13:35)
O aš noriu paklausti, ką darote su atostogomis?
Mes planuojame važiuoti atostogauti į Turkiją savaitei arba dviem, tai net nežinau kaip reikės išgyventi be žaliųjų kokteilių doh.gif .


Visai jus suprantu biggrin.gif, mes irgi su vaikais esam taip pripratę su savo Vitamix žaliuosius kokteilius kas rytą gaminti, kad ir atostogaujant kokteiliai atrodo absoliuti būtinybė smile.gif
Šiaip yra nedidukų galingų blenderiukų, kurie puikiai tinka tiek i keliones kokteiliams plakti, tiek tyreles ir kt. gaminti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Britule: 10 gegužės 2012 - 20:25