Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-17

QUOTE(Freke @ 2011 12 21, 13:29)
aciu vadinas siandien bimbam pa uglam assa.gif


jei neturetumet galimybes issikept ryt tai tiktu manau tiek siandiena tiek ir penktadienis, bet ketvirtadienis manau tinkamiausia diena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 12 21, 13:16)
simis, na meginsiu, dazai skysti, skaiciau kazkaip kad geriausia iskart darant i skysti pilt, bet jei reik keliu spalvu tai teks rankytem padirbet  biggrin.gif


tai galit gaminti po labai nedaug, bet žymiai bus paprasčiau į masę pilti smile.gif tik jei skysti, gali kiek masė patežti, dadėkit krakmolo ar cukraus pudros, kad neliptų, na, atsiskiesti gali masė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 12 21, 13:35)
tai galit gaminti po labai nedaug, bet žymiai bus paprasčiau į masę pilti smile.gif tik jei skysti, gali kiek masė patežti, dadėkit krakmolo ar cukraus pudros, kad neliptų, na, atsiskiesti gali masė smile.gif


bet as nesuprantu kaip man daryt po maziau, niekad nedarius, neisivaizduoju, kaip isskaiciuot santyki kuris reikalingas 10 snaigiu ir trim eglutem, tarkim blush2.gif manau paprasciau bus pilt i gatava mase ir isminkyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RikY @ 2011 12 21, 13:23)
atėjau su kvailu prašymu, paaiškinkit man blondinei. biggrin.gif  kepsiu napoleoną iš vaikystės pagal asseni receptą, tik nesuprantu vieno, kaip daryti tuos kremus. blush2.gif Ten rašo taip:
"Krema taip pat dariau per du kartus.
Pradzioje gaminam plikyta krema: 400 ml. pieno uzvirinti su 50 gr. sviesto. Tuo pat metu isplakti 1 kiausini su 100 gr. cukrumi, supilti 100 ml. salto pieno ir sudeti 100 gr. miltu. Viska gerai ismaisyti ir plona srovele, visa laika plakant, supilti i ka tik uzvirinta piena. Pastatyti ant silpnos ugnies ir virti kokias 5 min. iki visisko tirstumo, nuolat maisant. Palikti atvesti iki kambario temperaturos.
Dabar gaminam sviestini krema. Atskirai isplakti kambario temperaturos sviesta iki baltumo ir plakant polaipsniui supilti kambario temperaturos kondensuota piena. Viska gerai isplakti ir atsargiai sujungti su atvesusiu plikytu kremu. Isplakti iki vientisumo.
Ta pati padaryti su kita produktu norma."
Tai dabar man paaiškinkit kas galit ir netingit. Kaip suprast tą "tą patį darykit su kita produktų norma"? Tos normos dar liks kai aš pagaminsiu tuos abu kremus? Tai taip išeina kad į sviestinį kremą reikia sudėti ne visą sviestą? Gal neaiškiai čia parašiau, bet atsakykit kas galit. 4u.gif

aš irgi šį tortą kepu smile.gif tiksliau vakar kepiau lakštus, o rytoj sutepinėsiu smile.gif recepto autorė rašo, kad kremą gamina ne visą iš karto, nes didelis kiekis gaunasi, o per du kartus. jei kepat jūs napoleoną iš pusės normos, tai ir kremui visų produktų imkit pagal receptą, tik dalinkit pusiau. jei kepat visą normą, tai imkit kremui produktus visus, tik darykit jį per du kartus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lilget @ 2011 12 21, 13:37)
bet as nesuprantu kaip man daryt po maziau, niekad nedarius, neisivaizduoju, kaip isskaiciuot santyki kuris reikalingas 10 snaigiu ir trim eglutem, tarkim  blush2.gif  manau paprasciau bus pilt i gatava mase ir isminkyt  4u.gif

pritariu... smile.gif bigsmile.gif o kokią masę jūs darysit snaigėms? pastilažą lipdymui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simisimi84: 21 gruodžio 2011 - 12:42
[quote=simisimi84,2011 12 21, 13:41]
aš irgi šį tortą kepu smile.gif tiksliau vakar kepiau lakštus, o rytoj sutepinėsiu smile.gif recepto autorė rašo, kad kremą gamina ne visą iš karto, nes didelis kiekis gaunasi, o per du kartus. jei kepat jūs napoleoną iš pusės normos, tai ir kremui visų produktų imkit pagal receptą, tik dalinkit pusiau. jei kepat visą normą, tai imkit kremui produktus visus, tik darykit jį per du kartus smile.gif
[b]
ačiū labai už atsakymą, dabar supratau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 12 20, 23:31)
jei dar nepasidarei, tai nedaryk, nes trupės tau masė su tikru medumi, dirbtinis atstoja gliukozę skystą 4u.gif
pastilažas dengimui geriausia masė šiai dienai, kokias tekę daryti, o tekę daryti visas, kiek paskelbtų forume, ir jei mano patirtis ir patarimas bent ką nors reiškia, tai imkitės gaminti pastilažą: paprastas ir greitas pagaminimas, tinkamas ir dengimui ir lipdymui, pigiausias ir nelepiausias iš gaminamų namie masių...

kuo skiriasi??? viskuo, pradedant skoniu, gaminimo sudėtingumu, brandinimais, o labiausiai KAINA 4u.gif  su saldainine mase sunku dirbti, ji brangi, MMG taip pat prie sudėtingesnių, nes reikia labai nutaikyti išvirti sirupą, todėl pats geriausias variantas yra pastilažas dengimui, jau ne kartą ir ne du apie tai rašiau 4u.gif

Kad taip būtų lengva kaip Tavo aprašyme Olesta, būtų gerai, bet ir man pastiliažas nepavyko aną kartą, todėl, penktadienį po naktinės pamainos darysiu tortą, ir vis galvoju , galvoju, kaip jį puošti, o niekaip neišeina. Pastiliažo nepavyko tada man perkelti, nors iškočiojau lygiai. Gerai būtų, kad ne tik jo pagaminimas būtų toks lengvas, bet apskritai viskas puikiai pavyktų.

O klausykit, jeigu bandyčiau daryti grilijažinį, tai man jau pastiliazu ar beze/slapia beze puošti išeitų ar nei šis nei tas būtų - nes ten puošiasi riešutų tuo grilijažu?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2011 12 21, 15:19)
Kad taip būtų lengva kaip Tavo aprašyme Olesta, būtų gerai, bet ir man pastiliažas nepavyko aną kartą, todėl, penktadienį po naktinės pamainos darysiu tortą, ir vis galvoju , galvoju, kaip jį puošti, o niekaip neišeina. Pastiliažo nepavyko tada man perkelti, nors iškočiojau lygiai. Gerai būtų, kad ne tik jo pagaminimas būtų toks lengvas, bet apskritai viskas puikiai pavyktų.

O klausykit, jeigu bandyčiau daryti grilijažinį, tai man jau pastiliazu ar beze/slapia beze puošti išeitų ar nei šis nei tas būtų - nes ten puošiasi riešutų tuo grilijažu?

Bet jau as grilijazinio nedengciau jokiom masem. Arba tik pati virsu dengciau mase ar slapiu beze, o sonus tik grilijazu, juk tai pats skanumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 12 21, 15:23)
Bet jau as grilijazinio nedengciau jokiom masem. Arba tik pati virsu dengciau mase ar slapiu beze, o sonus tik grilijazu, juk tai pats skanumas  4u.gif


nebūtinai.. galima daug griliažo į vidų pridėti ir bus labai skanu, o puošti kaip tik norima, mase, beze, tik, aišku, tada jau nei šonų, nei viršaus griliažu barstyti negalima. tik sviestinius kremu....
Atsakyti
SOS nesigauna man tas pastiliazas, limpa prie ranku nors tu ka doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 12 21, 15:35)
SOS nesigauna man tas pastiliazas, limpa prie ranku nors tu ka  doh.gif  verysad.gif

kokį darot?
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 12 21, 15:37)
kokį darot?


zodziu kol cia parasiau, kol viena zmogu atleidau,kai ka atveze, ziuriu kad baltas visai neblogas darosi stovedamas, susukau i plevele, o i zalia privariau aliejaus kad galeciau isminkyt iki tolygios spalvos ir irgi susukau, zesiu kas cia gausis lotuliukas.gif

Beja laikyt man saldytuve ar kambaryje dabar ji suvyniota i plevele g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 12 21, 15:44)
zodziu kol cia parasiau, kol viena zmogu atleidau,kai ka atveze, ziuriu kad baltas visai neblogas darosi stovedamas, susukau i plevele, o i zalia privariau aliejaus kad galeciau isminkyt iki tolygios spalvos ir irgi susukau, zesiu kas cia gausis  lotuliukas.gif

Beja laikyt man saldytuve ar kambaryje dabar ji suvyniota i plevele  g.gif

viskas bus gerai smile.gif jei kas, krakmolo, cukraus pudros dadėt smile.gif
Atsakyti