Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-17

QUOTE(RikY @ 2011 12 21, 16:57)
nu va kur slypi visa beda megalol.gif

Ana ismeciau padariau nauja, tik ne su silta zelatina o atvesinau ir gavosi ciki, aliejaus ant galo ir idejau, bet beda zelatinij buvo
Atsakyti
Kalėdoms bus keptas Snikers tortas biggrin.gif
tad ryt jau kočiosiu biskvitus...
turiu porą klausymų apie biskvito kepimą:
1. puodelis grietinės. Tai čia kiek ml tas puodelis turėtų būti g.gif
2. 1 arb. š. sodos. Norėčiau ją pakeisti kepimo milteliais. Kaip viena rašė, kad kepimo miltelių reiktų dėt dvigubai, tai būtų tada 2 arb. š. kepimo miltelių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2011 12 21, 18:25)
aciu mirksiukas.gif , dar nedariau torto dengimui, bet dariasu kita pabandymui kur papuosimu lipdymui, neisejo doh.gif
HELP blush2.gif  dariau pastilaza kuris skirtas figureliu lipdymui ir gavosi limpantis labai prie ranku ir toks susokes kaip kokia varske gabaliukais, i vientisa mase nebuvo imanoma isminkyti, dadejau ir cukraus pudros ir nieko, ka ne taip dariau? zelatina silta supilti galima?ar salta turi buti?

i pastilaza lipdymui aliejus tikrai nesipila.... net grįžau į receptą pažiūrėti
Papildyta:
QUOTE(Bonpari @ 2011 12 21, 20:59)
Kalėdoms bus keptas Snikers tortas  biggrin.gif
tad ryt jau kočiosiu biskvitus...
turiu porą klausymų apie biskvito kepimą:
1. puodelis grietinės. Tai čia kiek ml tas puodelis turėtų būti  g.gif
2. 1 arb. š. sodos. Norėčiau ją pakeisti kepimo milteliais. Kaip viena rašė, kad kepimo miltelių reiktų dėt dvigubai, tai būtų tada 2 arb. š. kepimo miltelių g.gif

biskvitų nereiks kočiot, užteks iškepti supylus tešlą į formą ir perpjauti smile.gif puodelio nenaudoju, dedu 240 gr, tai ir ml tiek pat būtų (gal kitos kitiek deda..) blush2.gif
Atsakyti
as i snikeri dedu 270gr miltu
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 12 21, 21:13)
as i snikeri dedu 270gr miltu

apie grietinę klausė smile.gif miltų dedu aš 300 gr
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 12 21, 20:07)
biskvitų nereiks kočiot, užteks iškepti supylus tešlą į formą ir perpjauti smile.gif puodelio nenaudoju, dedu 240 gr, tai ir ml tiek pat būtų (gal kitos kitiek deda..)  blush2.gif

kočiojimas turėjo būt ".... " biggrin.gif
na, jei niekas daugiau neparašys kiek, tuomet ir dėsiu 240 gr grietinės 4u.gif

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 12 21, 20:13)
as i snikeri dedu 270gr miltu

aš apie grietinę klausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 12 21, 21:22)
apie grietinę klausė smile.gif

QUOTE(Bonpari @ 2011 12 21, 21:22)
aš apie grietinę klausiau  blush2.gif

oj blush2.gif kazkada dejau 300gr,paskutini karta 200gr smile.gif nelabai kas is tikro pasikeite. tai manau imkit viduriuka 250gr ir bus ramu biggrin.gif
Atsakyti
kaip tai i pastiliaza aliejus nesipila blink.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 12 21, 22:13)
kaip tai i pastiliaza aliejus nesipila  blink.gif  lotuliukas.gif  doh.gif

į lipdomąjį nesipila 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 12 21, 20:14)
į lipdomąjį nesipila 4u.gif

As ir turiu recepta be aliejaus, bet kada man patare ipyliau ir viskas gal butu nieko, bet man tolygiai dekoracijos nepasidare, daug nelugumu, visai nesusigloste, o ir nenusidaze, tik tokiais plemais labai negraziai ar gali buti tai del aliejaus ar as ka ne taip dariau? Gal ko truko?r
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ispaikyta: 22 gruodžio 2011 - 00:53
QUOTE(lilget @ 2011 12 21, 15:00)
Ir dar jei padengsiu torta pastiliazu, padarysiu snaiges sonams, su kuo jas prilipint , ta prasme pastiliaza prie pastiliazo  doh.gif

Aš degtine klijuoju. Vos vos patepu su teptuku ir lipdau, nereikia man jokių aisingų detalių klijaviui prie torto, apdengto pastilažu...
-----------------------------------------------------------------------------
Tiek pastilažą lipdymui (aliejus neįeina į sudėtį!) , tiek dengimui (aliejus įeina į sudėtį) reikia pabrandinti, sandariai įvyniojus į plėvelę. Pastilažą lipdymui kelias valandas užtenka. Man irgi ne kartą yra gavęsis labai limpantis, palaikiau kurį laiką, ir viskas kuo puikiausiai. Na, gal kartą prireikė dar šiek tiek pudros įdėti, bet jau nedaug. O kai nebrandinau ir gavosi toks, tai dėjau dėjau tą pudrą be galo... doh.gif Na, dabar jau daugiau patirties... Sudėtingiau buvo, kai gavosi per kietas, bet ir čia galima pataisyti situaciją.

O dėl dažymo, tai tikrai nebūtina dažyti iš karto darant, juk tuomet bus tik viena spalva. Visas mases darau tik baltas ir paskui dažau. Atsignybu didesnį ar mažesnį gabaliuką, priklausomai, kiek maždaug man reikės detalių vienokios ar kitokios spalvos ir dažau.

QUOTE(mam @ 2011 12 21, 15:36)
Gal kas patars man, ar galiu Kirbės medaus torto biskvitą ( jis man labai patinka) pertepti šokoladiniu ganašu, kuo tada reiktų sulaistyti biskvitą ? Labai jau tie grietinėlės, jogurto pertepimai atsibodo. Norisi kažko šokoladinio.

Manau, visiškai susipjaus skoniai... Bet galit pabandyti. Ir mums papasakosit, kaip gavosi,o gal gi ir gerai smile.gif Bet sulaistyti tikrai reikės, jei ne grietinės kremas, nes bus sausi biskvtai.
Atsakyti
man va koks s... gavosi, tie vos ne juodi sakyciau gal zelatina, nu bet istirpe viskas buvo,jokiu guziuku nesijaucia doh.gif , nzn kur problema doh.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ispaikyta: 22 gruodžio 2011 - 08:36