Įkraunama...
Įkraunama...

Abercrombie, Gilly Hicks, Hollisterco

Dėl sijono persigalvojau, taip klubai nesiauri, tai atrodysiu 'kiek paritus - tiek pastačius' biggrin.gif
Man vakar Aberio nupirko vieną daiktą iš trijų siųstų.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2012 01 13, 12:24)
Nu man aberi tik 1 daikta tenupirko, o norėjau tik 2, o gilly nieko, o tiek tikėjaus.. ech..
Nebeužsisakinėsiu daugiau, nervai brangiau kainuoja  verysad.gif



man tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutia @ 2012 01 13, 13:37)
Dėl sijono persigalvojau, taip klubai nesiauri, tai atrodysiu 'kiek paritus - tiek pastačius' biggrin.gif
Man vakar Aberio nupirko vieną daiktą iš trijų siųstų.

Ingutia galiu atvezt pasimatuoj..jei ka az wink.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2012 01 13, 14:24)
Nu man aberi tik 1 daikta tenupirko, o norėjau tik 2, o gilly nieko, o tiek tikėjaus.. ech..
Nebeužsisakinėsiu daugiau, nervai brangiau kainuoja  verysad.gif

o man viena tank maikute gal uz 10 doleriu uzsake, tai oj brangiai ji man kainuos biggrin.gif
ko labiausiai norejau, to nenupirko gaila. Kada jus siunciat? as lygiai 20val... bet gal ne pagal tai renka



Parasykit, gal kuri zinot, kas renka ar reikia prisijungiancios kartu shipa dalintis biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 13 sausio 2012 - 16:42
QUOTE(kavamale @ 2012 01 13, 16:41)
o man viena tank maikute gal uz 10 doleriu uzsake, tai oj brangiai ji man kainuos  biggrin.gif
ko labiausiai norejau, to nenupirko gaila. Kada jus siunciat? as lygiai 20val... bet gal ne pagal tai renka
Parasykit, gal kuri zinot, kas renka ar reikia prisijungiancios kartu shipa dalintis  biggrin.gif  blush2.gif

Man irgi reikejo megztuko,bet....
Atsakyti
oo, ka tik paziurejau, apsirikau, uzsake mano labiausiai norima preke, yes yes , as jau laiminga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 13 sausio 2012 - 17:05
QUOTE(kavamale @ 2012 01 13, 17:54)
oo, ka tik paziurejau, apsirikau, uzsake mano labiausiai norima preke, yes yes , as jau laiminga  biggrin.gif

tai ka nupirko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 01 13, 17:10)
tai ka nupirko  bigsmile.gif


Smalsuolė biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzhe: 13 sausio 2012 - 17:23
QUOTE(boruzhe @ 2012 01 13, 18:22)
Smalsuolė biggrin.gif

zinai kai mano avilys uzsidare bent is svetimo medu palaizyt norisi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 01 13, 19:30)
zinai kai mano avilys uzsidare bent is svetimo medu palaizyt norisi  lotuliukas.gif

jauciu kazi ko tikites, bet va ko norejau blush2.gif pasinesiau ant tokiu maikyciu ilgom rankovem, kokios fainos man jos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 01 13, 19:19)
jauciu kazi ko tikites, bet va ko norejau  blush2.gif  pasinesiau ant tokiu maikyciu ilgom rankovem, kokios fainos man jos
user posted image

o geeris biggrin.gif as zinok irgi ilgom rankovem maikes pamegau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 01 13, 20:43)
o geeris biggrin.gif as zinok irgi ilgom rankovem maikes pamegau  lotuliukas.gif

nenuostabu, grazios, patogios ir trikotazas laabai fainas, neissitampo wub.gif
Atsakyti