Įkraunama...
Įkraunama...

Gaminame su Tupperware indais

QUOTE(forbija @ 2012 07 06, 19:37)
Viska susipirkau turguose uz kapeikas

As irgi nemazai geru daiktu car boot sale'uose radau. Deja, paskutiniu naujienu ten nepardavineja. Tad tenka is LT prikti. smile.gif
Atsakyti
Manau kievienos pasirinkimas ka kur pirkti... kas turguose neranda, o kas nelabai ir nori pirkti devetus ar kazkur rusyje laikytus indus.
Atsakyti
delete wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 11 rugpjūčio 2012 - 21:27
Gal kas gali pasidalinti patirtimi, ka dar galima pagaminti su susi darymo prietaisu, isskyrus susi ? is youtube filmuko atpazinau tik kotletus smile.gif
Atsakyti
Priminkit kaip gaminat majoneza 4u.gif Zinau,kad dedasi lyg 1/3 g.gif Gal kuri kitaip darot?
Atsakyti
gal kas galite parašyti, kaip pasigaminti bulvių kugeliukus. kažkada buvau radus video, bet dabar kai noriu gaminti, rasto video neberodo, o recepto ir aprašymo niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
Sakykit, o ar geras/veiksmingas tas mikrobanginis makaronų gaminimo indas? Neperverda makaronai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Slyvamedis @ 2012 11 07, 11:28)
Sakykit, o ar geras/veiksmingas tas mikrobanginis makaronų gaminimo indas? Neperverda makaronai? 4u.gif

Neperverda. Juk viskas priklauso nuo laiko. Pirmus kartus sunkiau pataikyti, bet aš visada uždedu šiek tiek trumpiau, tada pamaišau, paragauju, jei reikia įpilu šlakelį aliejaus ir druskos. Makaronus užpilu verdančiu vandeniu iš virdulio, man tada greičiau išverda ir tikrai nesulimpa.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2012 11 05, 20:20)
gal kas galite parašyti, kaip pasigaminti bulvių kugeliukus. kažkada buvau radus video, bet dabar kai noriu gaminti, rasto video neberodo, o recepto ir aprašymo niekur nerandu doh.gif


CEPELINAI PER 15 MIN.
Bulvių
Mėsos arba faršo
1 svogūnas
žiupsnelis druskos, pipirų

Paruošimas:
Bulves sutarkuokite smulkia tarka arba Quick Chefu, arba Turbo Chefu, šiek tiek pasūdykite. Nieko daugiau daryti nereikia!
Svogūną sukapokite Turbo Chefu. Sumaišykite su mėsos faršu arba Turbo Chefu sukapota mėsa. Įberkite druskos, pipirų.
Formelę 7 keksiukai šiek tiek patepkite aliejumi.
Į kiekvieną formelę dėkite bulvių tarkių, mėsos faršo ir vėl bulvių tarkių.
Gaminkite mikrobangų krosnelėje 9 min. 850W galingumu, išsijungus mikrobangų krosnelei dar 5 min palaukite.
Skanaus ! Skonis kaip tikrų cepelinų! O kitą dieną perpjovus perpus, galite pasišildyti keptuvėje . Skanumėlis .

Kugeliukai, jei gerai pamenu: sutarkuoti bulves burokine tarka. Dėti į silikoninę keksiukų formą šaukštą tarkuotų bulvių, per vidurį 1/2 šakštelio sviesto ir vėl šaukštą bulvių. Kepti 15 (o gal 5?)min. Pasibandykite dėl kepimo laiko. Druskos galima į bulves įdėti ar prieskonių mėgstamų.
Atsakyti
Noriu išbandyti UltraPro puodą.Gal galite pasiūlyti receptų? smile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Susidūriau su tokia problema - želė žiedas praleidžia skystį (dariau želė, tai privarvėjo šaldytuve doh.gif ,turėjau vargo). Mano konsultantė sako, kad želė žiedų nekeičia, nors kol nusipirkau (pries 6 mėn) aiškino, kad 30 metų garantija, 100% sandaru. Gal kas susidūrėte su panašia problema, ar tikrai nekeičia nekokybiškų prekių?
Atsakyti
Kepiau cepelinus mikrobangej,gavosi puikiai thumbup.gif ,nors niekas netikejo,kad taip gausis.Tik dideliai seimai ilgokai kepti reikia ,per kelias partijas,bet darbo kaip ir ner thumbup.gif
Atsakyti