Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu V d.

user posted image

Muilo gamyba su šarmu I d.

Muilo gamyba su šarmu II d.

Muilo gamyba su šarmu III d.

Muilo gamyba su šarmu IV d.


Naudingos nuorodos:

Šarmo skaičiuoklės
http://www.thesage.c...cs/lyecalc2.php
http://www.soapcalc..../soapcalcwp.asp

Kaip daryti muilą
http://down---to---e...essed-soap.html
http://www.soapcraft...ap_from_scratch

Keletas taisyklių ir patarimų:
1. Niekada nenaudokite aliuminių įrankių ar puodų muilo gamyboje. NaOH reaguoja su aliuminiu.
2. Visi reibalai turi buti gryni ir švarūs, kad būtų gaunamas švarus ir tikras muilo kvapas.
3. Kiekius matuokite labai tiksliai ir atskreipkite dėmesį į temperatūras.
4. Kai kuriuos priedus šarmas neutralizuoja, tad jie tik be reikalo iškelia muilo kainą ir dar gali būti kenksmingi odai.
5. Per didelis kiekis šarmo muilą padaro trapiu ir šiurkščiu, skutamas jis trupa. Muilas turėtų būti švelnios tekstūros ir skutamas riestis. Subrandintas muilas turėtų prilietus liežuviu "nekąsti".
6. Brandinimas visada pagerima muilo savybes.
7. Laikykitės saugumo reikalavimų. Šarmas yra labai ėdi ir nuodinga medžiaga.
Kaip naudotis muilo skaičiuokle:

SoapCalc skaičiuoklė

Visa skaičiuoklė yra sunumeruota skyreliais, tad aš paaiškinsiu kas kur:
1. Čia reikia pasirinkti, kokį šarmą naudojame. Mums reikia NaOH – natrio šarmo.
2. Čia pasirenkame, kokiais matavimo vienetais skaičiuojame ir kokį kiekį aliejų norime naudoti (iš viso). Pavyzdžiui, aš renkuosi gramus (Grams) ir įvedu 500 – vadinasi, darysiu partiją iš 500g aliejų.
3. Čia galima pasirinkti, kokį kiekį vandens norime naudoti. Siūlyčiau šitoje skiltyje nieko nekeisti, bent jau kol neįgausite patirties.
4. Čia nusistatome pariebinimo procentą. Superfat ir reiškia pariebinimas. Pariebinimas dažniausiai svyruoja tarp 5-8proc, bet nėra griežtos taisyklės. Bet pradžioje rekomenduočiau per daug iš tų ribų neišlipti, kol nesuprasite koks procentas labiausiai tinka konkrečiam receptui.
Šitoje skiltyje taip pat galima pasirinkti ir kokį kiekį aromatinio ar eterinio aliejaus norite naudoti. Ttiesiog įvedate kiek gramų eterinių aliejų vienam kilogramui aliejų norite naudoti ir jis automatiškai paskaičiuos kiekį pagal aliejų svorį.
5. Šitoje skiltyje galima pastudijuoti kiekvieno aliejaus savybes, kai jis sureaguoja su šarmu:
Hardness - muilo kietumas
Cleansing - valymas
Condition - maitinimas
Bubbly - putojimas
Creamy - muilo "kremiškumas"
Iodine - pagal šį skaičių galima spręsti apie aliejų (ir muilo) galiojimą. Kuo skaičius didesnis, tuo aliejus trumpiau galioja. Jis taip pat nurodo muilo kietumą, kuo žemesnis, tuo kietesnis bus muilas. O tai reiškia, kad ilgiau ir tarnaus, ne taip greitai ištirps, nesigleivės.
INS - apskritai susumuoja muilo fizines savybes, kuo aukštesnis skaičius, tuo kietesnis gautas muilas bus.
Paprasčiausiai paspauskite ant kiekvieno aliejaus ilgame sąraše ir galėsite pasižiūrėti jų savybes.
6. Čia jau susidedate visus aliejus savo recepte. Du kartus paspauskite ant aliejaus sąraše 5 skiltyje ir jis atsidurs jūsų recepte. Kai surenkate visus reikiamus aliejus, šalia (7 skiltis) telieka įvesti procentą, t.y. kokią dalį jūsų muilo sudarys kiekvienas aliejus.

Kai suvedate procentus, telieka spustelti Calculate recipe (paskaičiuoti receptą). Lentelė užpildys trūkstamus laukelius ir jeigu viskas tinka, spauskite View or Print recipe (Peržiūrėti arba atspausdinti receptą) ir kitame lange jums išmes visą jūsų receptą

Receptą galima pasiskaičiuoti ir "atbulai" - t.y. 7 skiltyje pasirinkti Gm (gramus), suvesti gramus, spustelėti Calculate recipe ir gausite kiekvieno aliejaus procentą.


Tęsiame diskusijas.
Atsakyti
evah, aciu uz tema 4u.gif turiu klausima: kai darai muila, naudojies viena skaiciuokle ar keliomis? as kazkaip tik soapcalc'a naudoju, kitu net neziuriu.
Atsakyti
Ievulyte, aš taip pat tik soapcalc'u skaičiuoju, iš tikro. Niekad nebuvo kilę nesklandumų su juo, pripratau, tai ir nebetikrinu kitose rolleyes.gif
Atsakyti
Taip pat ir as dekoju uz tema wink.gif Evah ,net gera pasidare kai isvydau. smile.gif Tiek pripratau prie sito forumo smile.gif ,kad be jo net neisivaizduoju smile.gif ...
Atsakyti
Na, kaip mes be temos smile.gif Mažų mažiausiai pasaulis nustotų suktis juk.
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2011 11 12, 13:02)
Na, kaip mes be temos smile.gif Mažų mažiausiai pasaulis nustotų suktis juk.

o taip!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaSong @ 2011 11 12, 14:01)

dar siunciu savo swirlus:)
http://www.flickr.co.../in/photostream
http://www.flickr.co...in/photostream/
nors uzdengiu plevele, bet virsus vistiek pabales gaunas:(
Atsakyti
Sveikos,

ačiū už naujus namučius. Vakar išviriau muiliuką po ilgo ilgo nevirimo. Tai taip džiaugias širdis. Aišku, rezultato dar reiks palaukt. Bet šiaip lyg ir kietokas, viskas lyg ir gerai.

1. Norėjau dėl to iškart šaldymo paklaust. o netrupės taip gaminami muiliukai??? Bet tikriausiai nuo recepto priklauso??? kokius muiliukus galima taip iškart šaldyti??? Į ką kreipt dėmesį?? Į kietų ir skystų aliejų santykį, ar ką??? Labai svarbus man tas klausimas.
2. Soapcalc - yra bent kelios vietos, kurios nusako muilo kietumą, kuris yra svarbiausias, į kurį žiūrėti???
3. Mergaitės, kiek jūs maximum dedat anglies miltelių??? (čia kaip suprantu, kalbat apie aktyvuotą anglį???)

iškart ačiū už atsakymus. Šitam forume esat visos super ir labai draugiškos, visad norisi čia grįžti ir grįžti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mėginam atsakinėt:
1. Kiek suprantu, kalba čia eina apie gelio fazės išvengimą, taip? Pati kol kas su šaldikliu žaisti nebandžiau, niekad jame vietos nebūna, žiemos laukiu, tad žinios šituo klausimu mano ribotos. Trupėti pagal idėją neturėtų, tik pjaustyti sušalusio nereikia - kai ištrauksit iš šaldiklio, palikit parai ar ilgiau atšilti, o pjaustyti tada jau pagal aplinkybės - kada pakankamai sukietės.
2. Aš asmeniškai vien soapcalc skaičiukais nepasitikiu - vis vien sprendžiu iš patirties, pabandžiusi, apie muilo savybes. Kartais būna, kad paimi porą skirtingų receptų, tačiau jų skaičiukai panašūs, ir vis vien muilas būna visiškai skirtingas. Aš labiau kreipiu dėmesį į riebiųjų rūgščių santykį mirksiukas.gif Taigi, dėl kietumo, man patinka turėti neblogą procentą palmitic ir stearic riebiųjų rūgščių.
3. Mano standartinis kiekis yra 1 arbatinis šaukštelis pusei kilogramų aliejaus. Maksimalaus nepasakysiu - daugiau net nebandžiau dėti kol kas.
Atsakyti
Labas rytas,

aciu Evah uz nauja tema 4u.gif


QUOTE(Sidabriukas925 @ 2011 11 13, 23:07)
Laba, vienos muilo gamintojos prasymu pagaminau tokias muilo formas. Jei domintu rasykit i a.z.



formos muilo super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(AnaSong @ 2011 11 12, 15:28)
dar siunciu savo swirlus:)
http://www.flickr.co.../in/photostream
http://www.flickr.co...in/photostream/
nors uzdengiu plevele, bet virsus vistiek pabales gaunas:(


Labai grazu bigsmile.gif
Papildyta:
o cia musu savaitgalio darbai ax.gif
user posted image

sitas , beja, pirmas muilas, kuri laikiau kameroj ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 14 lapkričio 2011 - 08:17
labas rytas smile.gif

gal galėtumėt kas nors patarti iš patirties?
Dariau 100 proc. alyvuogių išspaudų aliejaus muilą,
iš karto gavosi kietas, nekando, mažai "snargliuojasi" ir visaip kaip
gerai plauna (net ir neišlaukus 14 d.). ax.gif
Pagal maistines savybes rapsų aliejus yra panašus į alyvuogių...,
ar kas nors bendėt virti tokį 100 procentinį - t.y. TIK iš rapsų?
Ir kaip gavosi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule25 @ 2011 11 14, 10:31)
labas rytas smile.gif

gal galėtumėt kas nors patarti iš patirties?
Dariau 100 proc. alyvuogių išspaudų aliejaus muilą,
iš karto gavosi kietas, nekando, mažai "snargliuojasi" ir visaip kaip
gerai plauna (net ir neišlaukus 14 d.). ax.gif
Pagal maistines savybes rapsų aliejus yra panašus į alyvuogių...,
ar kas nors bendėt virti tokį 100 procentinį - t.y. TIK iš rapsų?
Ir kaip gavosi?  rolleyes.gif


as tai nesu darius is jokio kito aliejaus 100 %, issikyrus alyvuogiu g.gif tai tiksliai nepadesiu ax.gif bet suzinot ir man idomu butu apie pvz 100 % rapsu aliejaus muila g.gif

o ar Jus naudojate vynuogiu kauliuku alieju g.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Ingrid2 @ 2011 11 11, 20:10)
Sveikos, merginos! Ateinu ir aš pasirodyti su savo šviežučiais
Pirmasis mėtinukas. Jis mane džiugina su visai neblogai pavykusiu swirlu - bent jau panašėja įtą rezultatą, kurio siekiu smile.gif.

Antrasis, kavinukas. Be kavos vietoj vandens, bet su kavos tirščiais. Žinoma, bekvapis - toks, kokį aš labiausiai mėgstu smile.gif.


Ir trečiasis. Paprastas, bet ne prastas. Ieškojau pakaitalo Kastilijai. Norėjosi, kad putotų, bet tuo pačiu tiktų ypatingai jautriai odai. Taigi, jame tik alyvuogės, kokosai, taukmedis, kakavos sviestas. Šituo esu labai patenkinta smile.gif



labai labai thumbup.gif muilai ax.gif
o kaip Jus islaikot metu kvapa ? metu eterinis laikosi normaliai g.gif ?
beke, o jei det stipria metu arbata vietoj vandens ar kvapas nors kazkiek bus ar jo neliks g.gif ?

kavos as irgi megstu ax.gif o Jusiskis LABAI grazus thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti