Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu V d.

[quote=AnaSong,2011 11 12, 15:28]
dar siunciu savo swirlus:)


Super thumbup.gif O man swirlai niekaip neiseina, vakar i savo muiliuka tik supyliau aromatini alieju, tai per pora sekundziu sutirstejo kaip kose, o ruosiausi swirlus daryt verysad.gif


Papildyta:
[quote=Vaiva number 1,2011 11 14, 09:15]
Labas rytas,

aciu Evah uz nauja tema 4u.gif

Taip taip, aciu uz temele smile.gif



Papildyta:
o cia musu savaitgalio darbai ax.gif

Labai grazus muiliukai thumbup.gif
Tik labai noretusi suzinoti kuo ten dazyta. Labai grazi rozine spalva treciojo, o pirmojo swirlas koks idomus, kaip tokia sviesi spalvyte gavosi? O paskutinis - kakava?
Bet ir padirbejot per savaitgali!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukulyte @ 2011 11 14, 12:21)
Labai grazus muiliukai  thumbup.gif
Tik labai noretusi suzinoti kuo ten dazyta. Labai grazi rozine spalva treciojo, o pirmojo  swirlas koks idomus, kaip tokia sviesi spalvyte gavosi? O paskutinis - kakava?
Bet ir padirbejot per savaitgali!!!  thumbup.gif


dekui 4u.gif

pirmas kastilija - tik dalintas i dvi dalis - ir i viena deta rozinio molio smile.gif

trecias irgi su roziniu moliu smile.gif
ketvirtas cinamonas ax.gif

siandien vel bandysim kazka gamint thumbup.gif
Papildyta:
o sakykit , merginos, jei i muila det biciu vasko ir po pedsako medaus - nebus per daug g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 14 lapkričio 2011 - 11:26
As medaus muilą visuomet su bičių vašku darau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2011 11 14, 12:37)
As medaus muilą visuomet su bičių vašku darau  smile.gif


dekui uz atsakyma labai 4u.gif
biciu vasko iki 6 procentu det kiek pamenu g.gif ? o kiek dedat medaus kilogramui muilo g.gif ? medu paprasta dedat ar kazkaip mandrai ji paruosti reikia ax.gif ?
Atsakyti
Aš vaško max iki 5 proc dedu, o medaus gal kokius porą šaukštų - nepamenu tiksliai jau.
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2011 11 14, 12:54)
Aš vaško max iki 5 proc dedu, o medaus gal kokius porą šaukštų - nepamenu tiksliai jau.



dekui , o medu pries tai palydot siek tiek g.gif ar leidziat jam issilydyt alieju masej g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2011 11 14, 10:08)
o kaip Jus islaikot metu kvapa ? metu eterinis laikosi normaliai  g.gif  ?
beke, o jei det stipria metu arbata vietoj vandens ar kvapas nors kazkiek bus ar jo neliks  g.gif ?


man metu ea gan gerai muile issilaiko

QUOTE(agee @ 2011 11 14, 11:37)
As medaus muilą visuomet su bičių vašku darau  smile.gif


as irgi, ir su biciu vasku smile.gif

QUOTE(Vaiva number 1 @ 2011 11 14, 11:40)
dekui uz atsakyma labai  4u.gif
biciu vasko iki 6 procentu det kiek pamenu  g.gif  ? o kiek dedat medaus kilogramui muilo  g.gif  ? medu paprasta dedat ar kazkaip mandrai ji paruosti reikia  ax.gif  ?


6proc per daug, iki 5 proc vaska dekit. Medu dedu i pedsaka, pries dedant vandens vonelej islydau, kad butu skystas

Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 11 14, 13:47)
6proc per daug, iki 5  proc vaska dekit. Medu dedu i pedsaka, pries dedant vandens vonelej islydau, kad butu skystas


4u.gif dekui
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Radus skelbimą nariui skiriamas įspėjimas.
Atsakyti
Sveikos, pagelbekit, vakar viriau muila, pasiekus lengva pedsaka, dejau aromatinio aliejaus, mase tuoj pat sutirstejo, vos spejau i forma supilt, mase atrode ne vientisa, o kaip manu kose, tokia smulkiais grudeliais. Prapjoviau ir rezultatas nedziugina sad.gif

http://www.flickr.co.../in/photostream

muilas nevientisas, vietomis aliejus issiskyres, muilo ph apie 9. Nusiploviau rankas, lyg ir nesausina, putoja.
Patarkit ka su tokiu daryt? Ar saugu toki naudoti? O gal pervirti?
Atsakyti
Skamba kaip tradicinis aromatinio aliejaus pokštas - jie gana dažnai taip elgiasi. Jeigu atsiskyrusio aliejaus nėra daug, aš palikčiau muilą keletui dienų pastovėti, tada patikrinčiau, ar nekanda - įvairiose vietose. Jeigu nekanda - naudoti galima. Galima ir pervirti, jeigu norisi būti visiškai užtikrintai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2011 11 14, 19:12)
Skamba kaip tradicinis aromatinio aliejaus pokštas - jie gana dažnai taip elgiasi. Jeigu atsiskyrusio aliejaus nėra daug, aš palikčiau muilą keletui dienų pastovėti, tada patikrinčiau, ar nekanda - įvairiose vietose. Jeigu nekanda - naudoti galima. Galima ir pervirti, jeigu norisi būti visiškai užtikrintai smile.gif



Aciu, bandysiu palaukti, ziuesiu kas gausis.
Atsakyti