Įkraunama...
Įkraunama...

Nuospaudos

QUOTE(Rita @ 2009 08 22, 23:24)
vat būtent URGO man ir padarė minėtą kiaulystę wink.gif nuospaudą galiausiai įveikiau be pleistrų.


Juk kartais visko pasitaiko smile.gif Bet manes urgo pleistrai niekada nenuvyle.
Atsakyti
Jeigu pleistras ir nukrenta nieko baisaus, juk jis nenukrenta is karto. per ta laika, kol urgo pleistras yra priklijuotas ant nuospaudos, pleistre esanti salicilo rugstis veikia negyva oda ir ja minkstina. veliau negyva oda galima lengvai pasalinti. Pati zinau ir galiu drasiai teigti, kad tai veikia. ir nereikia taikyti jokiu liaudisku metodu mirksiukas.gif
Atsakyti
Vau! netikejau, kad pleistriukai gali sukelti tiek daug diskusiju smile.gif Zinau, kad vaistineje yra urgo pleistrai ir kruva kitu, o kurie geriausi net pati nezinau nes niekada tiek daug pleistrams nesuteikiu reiksmes. Man regis, kad per daug cia ispuciamas reikalas su jais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganda @ 2009 08 25, 17:14)
Vau! netikejau, kad pleistriukai gali sukelti tiek daug diskusiju smile.gif Zinau, kad vaistineje yra urgo pleistrai ir kruva kitu, o kurie geriausi net pati nezinau nes niekada tiek daug pleistrams nesuteikiu reiksmes. Man regis, kad per daug cia ispuciamas reikalas su jais  biggrin.gif


Na pasirodo, kad kiekviena tema yra placiai diskutuotina SM netgi tie patys pleistriukai biggrin.gif O idomu ar urgo nekuria kontracepciniu pleistru? Gal jie butu irgi lygiai tokie pat kokybiski kaip ir paprasti? biggrin.gif
Atsakyti
nuospaudas glaima naikinti su actu, gali cia paskaityt
http://nifty.lt/inde...&element_id=100
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausnakcia @ 2009 08 22, 21:07)
Gerai veikia rusiski pleistrai nuospaudoms gydyti SALIPOD, kvapas nelabai ju malonus, bet nuospauda man visiskai isgyde per dvi savaites. Kainuoja apie 2-3 lt.



Taip, ''Salipod'' pleistrai tikrai neblogi, biggrin.gif aš išsigydžiau nuospaudas, o dukra karpas ant pėdų. thumbup.gif
Atsakyti
Kad tu pleistru niekur neimanoma gauti, jau kelinta diena ieskau, bet nei vienoj vaistinej nera. Vaistininke sake, kad ju jau nebeveza, nebent kur uzsilikusiu butu verysad.gif
QUOTE(Rugeveidė @ 2009 09 18, 20:33)
Taip, ''Salipod'' pleistrai tikrai neblogi, biggrin.gif  aš išsigydžiau nuospaudas, o dukra karpas ant pėdų. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Ausnakcia @ 2009 08 22, 20:07)
Gerai veikia rusiski pleistrai nuospaudoms gydyti SALIPOD, kvapas nelabai ju malonus, bet nuospauda man visiskai isgyde per dvi savaites. Kainuoja apie 2-3 lt.


MAn visiškai nepadėjo schmoll.gif Užklijavau kojas išmirkius nakčiai, ir kitą dieną šluba buvau. Primint negalėjau, košmaras kažkoks. NE pirmą kartą aš tuos SALIPOD bandau, bet neištveriu kaip skauda, ir metu šalin.

Reiks bandyt tuos išgirtuosius URGO, jei neapdės, tai tik skalperis mane išgelbės doh.gif

QUOTE(jolanciux @ 2009 09 21, 19:12)
Kad tu pleistru niekur neimanoma gauti, jau kelinta diena ieskau, bet nei vienoj vaistinej nera. Vaistininke sake, kad ju jau nebeveza, nebent kur uzsilikusiu butu  verysad.gif


Rupjūčio pabaigoj pirkau Šilainiuos, 2 ligoninėj esančioj vaistinėj.
Atsakyti
As atradau visai nebloga krema "Avon" nuo nuospaudu. kadangi darbe daug bunu "ant koju", daznai panaudoju ir esu patenkinta smile.gif

Pabandykit, gal tiks ir jums smile.gif
Atsakyti
Susidarė įspūdis, kad ne apie vienodas nuospaudas kalbama.. pas mane yra du guziukai 4mm skersmens. atsirado ,kai dar buvau nestuke.gif ten viduj dar toks juodas taškelis kaip siūlelis yra... bet vis iki dakatarų nenueinu pasikonsultuoti.. sakau, gal jau reiktų, nes kartais skauda...
Atsakyti
Sveikutes! Nemaloni tema, taciau gerai kad galima pasidalinti savo problemomis doh.gif Gal kas galetu patarti koki salona, kuris gerai uz prieinama kaina Vilniuje galetu padaryti pedikiura? Mano nuospaudos atsirado pries daug metu nuo nepatogios avalynes. Kazkaip anksciau nelabai del to pergyvenau, taciau dabar pamaniau kad reiketu rimtai uzsiimti sio reikalo sprendimu. Turiu and abieju koju po 1 labai stambia nuospauda. Jos vos ne kaip akmuo, manau kad namu salygomis tikrai ju nepasalinsiu. Na ir dar turiu ne tokiu baisiu, bet vis tiek negraziu ir trukdanciu nuospaudu verysad.gif Tai gal kas pagelbetu patarimais? 4u.gif
Atsakyti
Senas nuospaudas mano manynu nelabai pasalins pedikiuriste, o jei jos dar kietos ir nemazos. Geriausia kreiptis i gydymo istaiga. As turiu ant kiekvienos pedos po viena nuospauda, lieciant jauciasi stambus siurkstus guzas. Kuriu pleistriukais tikrai nepasalinsi. Ismeciau avalyne kuri pridare man si malonuma, bet deja nuospaudos taip ir liko tokios pat verysad.gif
Atsakyti