Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

Sveikutes 4u.gif ,jungiuosi i jusu temute nes susipainiojau visai su savo isskyrom blush2.gif ...planuojam leliuka antra cikla,palei skaiciavima tai O buvo vakar,bet jokiu panasiu gleiviu net nebuvo...beto mane uzpuole grybelis-buvau pries kelias dienas pas gyd ir po gyd apziuros isskyru nedaug bet tik nemalonus kvapas doh.gif ,tai gyd liepe LOmexin panaudoti,na zodziu visos bedos i viena...bet dar turiu viena klausimeli-menesines uz 2 sav-sy men aktyviai atlikinejam ND,ir kas menesi ciklo viduri skaudedavo man krutine,tempdavo,didele pasidarydavo,net prisiliesti negaledavau,o sy men nieko g.gif ,kazin kodel g.gif ,gal man dar neivyko O....bet pas gyd buvau penktad-t.y pries 4 dienas,ir jau vienoi kiausidei folikulas sako keliu dienu laikotarpyje sprogs,tai praejo 4 dienos,tai O kaip ir turejo ivykti,bet isskyru jokiu schmoll.gif ,sausa...nieko nebesuprantu verysad.gif ...PAAISKINKIT MAN mirksiukas.gif
Atsakyti
Del tu jautimu, tai as irgi visada jausdavau, o si menesi kaip tik nieko nejauciau, nors pagal BT buvo O. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Mes leliuką planuojam jau 4 mėnesius. Nė vieną iš keturių ciklų nemačiau net kažko panašaus į vaisingas gleives verysad.gif Gal kažkuriai irgi jų nebūna? Gal žinote, kodėl?...
Atsakyti
QUOTE(Kristina_999 @ 2011 11 24, 10:31)
Sveikos mergaitės. Mes leliuką planuojam jau 4 mėnesius. Nė vieną iš keturių ciklų nemačiau net kažko panašaus į vaisingas gleives  verysad.gif  Gal kažkuriai irgi jų nebūna? Gal žinote, kodėl?...


O ar lankaisi pas gine karts nuo karto? Ar mm reguliarios? Ar iš vis gleivių būna ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 24, 10:33)
O ar lankaisi pas gine karts nuo karto? Ar mm reguliarios? Ar iš vis gleivių būna ? smile.gif



Pas ginekologę prieš metus buvau, nes vartojau kontaceprines ir reikėjo prasitęst. Patikrino, viskas buvo gerai. Sakė, kai tik nuspresim turėt vaikutį, tai pradėti iškart, nedarant jokios pertraukos, nes bus didžiausia tikimybė pastoti. Mėnesinės reguliarios- svyruoja 1-2 dienas ciklas. Šiaip visokių negražių ir tirštų gleivių tai yra, tik vaisingosios nepasirodo.. Nors žinau, kaip jos turi atrodyti, nes anksciau tai jau labai akivaizdžios man jos būdavo.. blush2.gif Galvojau, gal čia nuo tablečių.. Bet kaip tada su ta didžiausia tikimybe pastoti, jei vaisingos gleivės nuo jų dingsta?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina_999 @ 2011 11 24, 10:46)
Pas ginekologę prieš metus buvau, nes vartojau kontaceprines ir reikėjo prasitęst. Patikrino, viskas buvo gerai. Sakė, kai tik nuspresim turėt vaikutį, tai pradėti iškart, nedarant jokios pertraukos, nes bus didžiausia tikimybė pastoti. Mėnesinės reguliarios- svyruoja 1-2 dienas ciklas. Šiaip visokių negražių ir tirštų gleivių tai yra, tik vaisingosios nepasirodo.. Nors žinau, kaip jos turi atrodyti, nes anksciau tai jau labai akivaizdžios man jos būdavo..  blush2.gif  Galvojau, gal čia nuo tablečių.. Bet kaip tada su ta didžiausia tikimybe pastoti, jei vaisingos gleivės nuo jų dingsta?.. g.gif


Išbandyk ovuliacijos testus, pamatysi ar ji vyksta. Jei vyksta, darbuokitės tuo metu, ir bandykit pagauti. Vien gleivės nėra rodiklis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 24, 10:51)
Išbandyk ovuliacijos testus, pamatysi ar ji vyksta. Jei vyksta, darbuokitės tuo metu, ir bandykit pagauti. Vien gleivės nėra rodiklis  mirksiukas.gif



Reikės pabandyti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
O as prasirgau mmm 4 d. ir vakar pasidarius NT pamaciau II vaiduokliuka. Siandien ryte jis buvo dar ryskesnis. Gleiviu as isvis jokiu nemaciau nuo mmm, o O turejo buti 24 d. akivaizdu, kad buvo anskciau. Supratau, nes krutine istino ir jautri tapo, tai jau man labai aiskus zenklas ir pilva maudzia jau 5 dienos, kaip pries mmm. Aisku, dar nesveikinkit ir as nesidziaugiu. Sulauksiu 12.06 jei neateis mmm, kartosiu testa ir tada pas gine vyniosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2011 11 24, 12:22)
O as prasirgau mmm 4 d. ir vakar pasidarius NT pamaciau II vaiduokliuka. Siandien ryte jis buvo dar ryskesnis. Gleiviu as isvis jokiu nemaciau nuo mmm, o O turejo buti 24 d. akivaizdu, kad buvo anskciau. Supratau, nes krutine istino ir jautri tapo, tai jau man labai aiskus zenklas ir pilva maudzia jau 5 dienos, kaip pries mmm. Aisku, dar nesveikinkit ir as nesidziaugiu. Sulauksiu 12.06 jei neateis mmm, kartosiu testa ir tada pas gine vyniosiu  biggrin.gif

ta prasme tau menesines prasidejo 4diena,o jau testas rodo? ar as ka netaip supratau?
Atsakyti
QUOTE(meskiniukas @ 2011 11 24, 20:49)
ta prasme tau menesines prasidejo 4diena,o jau testas rodo? ar as ka netaip supratau?

Taip, as prasirgau nuo 4 iki 10d. nuo tada smileysex.gif beveik kasdien ir testas jau rodo aisku vaiduokliuka 4u.gif vadinasi kokia 17d. pastojau.
Papildyta:
Zinau, kad keistai atrodo ir neitiketinai, bet man ir su pirmu taip buvo. Gine echo nieko nemate, testas rode vos vos matoma vaiduokliuka, o as buvau isitikinus, kad laukiuos, nes krutine niekada nemeluoja. Manes gine paskui klause, kaip as toki maza nestuma pagavau net mmm nesulaukus. Dar ji sake, kad pas moteris, pas kurias ilgas ciklas, gali buti 2 ovuliacijos wink.gif ar kazkas panasaus. Esu skaicius, apie kazkokia spontanine ovuliacija.
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2011 11 24, 20:27)
Taip, as prasirgau nuo 4 iki 10d. nuo tada smileysex.gif beveik kasdien ir testas jau rodo aisku vaiduokliuka  4u.gif  vadinasi kokia 17d. pastojau.
Papildyta:
Zinau, kad keistai atrodo ir neitiketinai, bet man ir su pirmu taip buvo. Gine echo nieko nemate, testas rode vos vos matoma vaiduokliuka, o as buvau isitikinus, kad laukiuos, nes krutine niekada nemeluoja. Manes gine paskui klause, kaip as toki maza nestuma pagavau net mmm nesulaukus. Dar ji sake, kad pas moteris, pas kurias ilgas ciklas, gali buti  2 ovuliacijos wink.gif ar kazkas panasaus. Esu skaicius, apie kazkokia spontanine ovuliacija.

Spontanine ovuliacija - tai ne antra ovuliacija per cikla schmoll.gif Tai tiesiog ovuliacija kuri ivyksta be jokio reguliarumo, kai ciklai buna nereguliarus ( nepastovaus ilgio ir gerokai ilgesni nei 35 dienos) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O tau su tokia situacija gerai butu pagerti duphastona dabar, gal but per mazai gaminasi progesterono ir zirniukas negali isikurti tvirtai gimdoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 25 lapkričio 2011 - 19:03
QUOTE(Ingutevi @ 2011 11 25, 21:02)
Spontanine ovuliacija - tai ne antra ovuliacija per cikla  schmoll.gif Tai tiesiog ovuliacija kuri ivyksta be jokio reguliarumo, kai ciklai buna nereguliarus ( nepastovaus ilgio ir gerokai ilgesni nei 35 dienos)  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O tau su tokia situacija gerai butu pagerti duphastona dabar, gal but per mazai gaminasi progesterono ir zirniukas negali isikurti tvirtai gimdoje  4u.gif

Tada man tinka tas variantas, nes pas mane ilgos ir nereguliarios. 4u.gif man pagal mmm tokia nesamoninga gimdymo data buve nustate doh.gif
bandysiu issiverst su diasporaliu, kazkaip bijau duphastona be gydytojos gert unsure.gif
Atsakyti