Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

Sveikos, gal patarsit kaip teisingai skaiciuoti.
MM lyg ir reguliarios. Buna viena diena paveluoja, taciau pries mm pradeda tepti lyg krauju (gine sake, kad tai normalu, vienoms taip buna, kitoms ne) taciau, kaip tokiu atveju skaiciuoti cikla ir O diena? 14 dienu iki kada prasideda rimtos mm, ar iki dienos kai pasirodo pirmas kraujo laselis?.. Taciau sunaudoju tik maza iklota per diena?
Pagal gleives kazkaip nepastebiu O isvis. Skaiciuoju ir stebiu jau kelinta menesi... Pirkti OT kazkaip nesinoretu, norisi "netyciuko" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 12 14, 19:24)
Sveikos, gal patarsit kaip teisingai skaiciuoti.
MM lyg ir reguliarios. Buna viena diena paveluoja, taciau pries mm pradeda tepti lyg krauju (gine sake, kad tai normalu, vienoms taip buna, kitoms ne) taciau, kaip tokiu atveju skaiciuoti cikla ir O diena? 14 dienu iki kada prasideda rimtos mm, ar iki dienos kai pasirodo pirmas kraujo laselis?.. Taciau sunaudoju tik maza iklota per diena?
Pagal gleives kazkaip nepastebiu O isvis. Skaiciuoju ir stebiu jau kelinta menesi... Pirkti OT kazkaip nesinoretu, norisi "netyciuko" biggrin.gif


Gali drasiai ta diena jau skaiciuoti kaip mm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 12 14, 20:10)
Gali drasiai ta diena jau skaiciuoti kaip mm  4u.gif

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 12 14, 19:24)
MM lyg ir reguliarios. Buna viena diena paveluoja, taciau pries mm pradeda tepti lyg krauju (gine sake, kad tai normalu, vienoms taip buna, kitoms ne) taciau, kaip tokiu atveju skaiciuoti cikla ir O diena? 14 dienu iki kada prasideda rimtos mm, ar iki dienos kai pasirodo pirmas kraujo laselis?.. Taciau sunaudoju tik maza iklota per diena?

Pirmąja ciklo diena laikoma diena, kai pasirodo šviežias skaistus kraujas - nebūtinai gausiai, bet ir ne rudas tepliojimas.

Skaičiavimas iki 14, net jei ciklas reguliarus, nėra prasmingas - paklaida gali būti žymiai didesnė, nei dėl tos vienos dienos, dėl kurios klausei.
Atsakyti
Sveikos. Norejau jusu paklausti gal kam yra taip buve. Menesines turejo prasideti gruodzio 17 d, bet gruodzio 17,18,19 dienomis ivyko ovuliacija,nes maciau pagal gleives ir bt. Ir iki 17 dienos nejauciau nei krutines skausmu,nieko,o va po O pradejo ir krutine skaudeti, Mano ciklas 27-29d. Kodel cia galejo ivykti tokia pavelavusi O, vietoj menesiniu? Ar per ja galejo mums uzkibti zirniukas? Tai dabar iseina man mmm turetu pasirodyti 2 sav po O? Man taip pirma karta atsitiko ir nelabai suprantu kodel tai atsitiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perla777 @ 2011 12 28, 12:34)
Sveikos. Norejau jusu paklausti gal kam yra taip buve. Menesines turejo prasideti gruodzio 17 d, bet gruodzio 17,18,19 dienomis ivyko ovuliacija,nes maciau pagal gleives ir bt. Ir iki 17 dienos nejauciau nei krutines skausmu,nieko,o va po O pradejo ir krutine skaudeti, Mano ciklas 27-29d. Kodel cia galejo ivykti tokia pavelavusi O, vietoj menesiniu? Ar per ja galejo mums uzkibti zirniukas? Tai dabar iseina man mmm turetu pasirodyti 2 sav po O? Man taip pirma karta atsitiko ir nelabai suprantu kodel tai atsitiko  4u.gif


O tai 2 sav iki 17 dienos buvo ovuliacija? Tinkamu laiku?
Aš manau papraščiausiai užsitęsė ciklas, ir jis šį kartą bus ne 29d, o 45. Būna daugumai tokių nukrypimų porą kart metuose. Ir jei 17 d buvo tikroji O tai užkibti aišku, kad galėjot.
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 12 28, 10:40)
O tai 2 sav iki 17 dienos buvo ovuliacija? Tinkamu laiku?
Aš manau papraščiausiai užsitęsė ciklas, ir jis šį kartą bus ne 29d, o 45. Būna daugumai tokių nukrypimų porą kart metuose. Ir jei 17 d buvo tikroji O tai užkibti aišku, kad galėjot.



Ne 2 sav iki 17 dienos nebuvo ovuliacijos,aisku reikes tada laukti kitoj savaitej mmm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(perla777 @ 2011 12 28, 14:44)
Ne 2 sav iki 17 dienos nebuvo ovuliacijos,aisku reikes tada laukti kitoj savaitej mmm  doh.gif


Tai jeigu ND darėt, gal ir nesulauksi mm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 12 28, 13:06)
Tai jeigu ND darėt, gal ir nesulauksi mm  4u.gif

Kazkaiap nemanau,nes bt matavau buvo kelias dienas 37, bet siandien nukrito iki 36,8 verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(perla777 @ 2011 12 28, 13:20)
Kazkaiap nemanau,nes bt matavau buvo  kelias dienas 37, bet siandien nukrito iki 36,8  verysad.gif


mergaites o jus man pasakykit ar pasikeicia isskyros jei zirniukas uzsikabina, turiu omeny jei tikrai zinau kad buvo vaisingos dienos, gal ne o bet vaisingos dienos, is gleiviu puikiai matau, ir mes taip be apsaugos smileysex.gif ir kita ryta jokiu isskyru nebebuvo, taip kazkaip viskas pradingo. ar gali reiksti kad pastojau? kad uzsikabino?
Atsakyti
jei mano ciklas 28-29 dienos, kada man realiausia sulaukti ovuliacijos? ot nenaudoju,temp nematuoju,, bet stebedama savo organizma konspektavau, kad vaisingos kiausinio baltymo gleives pasirodo 10-11 ciklo diena, o 12 arba 13 d skaudena pilvo sona. tai norejau paklaust per kiek laiko nuo gleiviu pasirodymo ar nuo skausmo sone gali ateiti Ovuliacija? vienur raso kad per keleta valandu kitur kad net ir para ar dvi g.gif mane domintu labiau nuo skausmo ar greit ateina ov ar ji jau gal ir vyksta tuo metu?
Atsakyti
QUOTE(didi28 @ 2012 01 03, 12:55)
mergaites o jus man pasakykit ar pasikeicia isskyros jei zirniukas uzsikabina, turiu omeny jei tikrai zinau kad buvo vaisingos dienos, gal ne o bet vaisingos dienos, is gleiviu puikiai matau, ir mes taip be apsaugos smileysex.gif  ir kita ryta jokiu isskyru nebebuvo, taip kazkaip viskas pradingo. ar gali reiksti kad pastojau? kad uzsikabino?

Nereiskia, kad pastojai. Tai gali tik parodyti, kad ivyko O.

QUOTE(Elenna @ 2012 01 04, 15:04)
jei mano ciklas 28-29 dienos, kada man realiausia sulaukti ovuliacijos? ot nenaudoju,temp nematuoju,, bet stebedama savo organizma konspektavau, kad vaisingos kiausinio baltymo gleives pasirodo 10-11 ciklo diena, o 12 arba 13 d skaudena pilvo sona. tai norejau paklaust per kiek laiko nuo gleiviu pasirodymo ar nuo skausmo sone gali ateiti Ovuliacija? vienur raso kad per keleta valandu kitur kad net ir para ar dvi  g.gif mane domintu labiau nuo skausmo ar greit ateina ov ar ji jau gal ir vyksta tuo metu?

Paprastai O buna 12-14 dienu iki mm, tai turetu but 14-15 dienomis. Siaip kiekvienai skirtingai, man po pilvo pamaudenimo O ateidavo paros begyje. Kodel tau nepabandzius OT?
Atsakyti