Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(didi28 @ 2012 01 03, 12:55)
mergaites o jus man pasakykit ar pasikeicia isskyros jei zirniukas uzsikabina, turiu omeny jei tikrai zinau kad buvo vaisingos dienos, gal ne o bet vaisingos dienos, is gleiviu puikiai matau, ir mes taip be apsaugos smileysex.gif  ir kita ryta jokiu isskyru nebebuvo, taip kazkaip viskas pradingo. ar gali reiksti kad pastojau? kad uzsikabino?

Man daznai taip buna. Ypac jei naktis audringa, paskui kazkodel bunu sausa sausa.
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2012 01 04, 17:23)
Paprastai O buna 12-14 dienu iki mm, tai turetu but 14-15 dienomis. Siaip kiekvienai skirtingai, man po pilvo pamaudenimo O ateidavo paros begyje. Kodel tau nepabandzius OT?

na as laukiuos jau beveik 5 men, ir galvoju kada mum pavyko pagaut kuria butent diena per ovuliacija ar po ar pries, nes sako del to buna kad jei pries O gerokai mergytes per O po O berniukai, kitom sako per O ar po O jau sivis nepavyksta pastot tik pries O g.gif , o musu nd buvo 13 ir 15 c.d. dabar echo sausio gale jau turetu pasakyt kas wub.gif tai galvoju kaip cia bus g.gif o vaisingos gleives buvo 12 diena, sona gelt pradejo po koki 12 val po ND g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 04 sausio 2012 - 17:02
Laba diena. Norejau paklaust, jei OT abi juosteles vienodo ryskumo, tai reiskia, kad ovuliacija vyksta ar tik vyks artimiausiu metu? Ar ND reikia atlikt ta diena ar pries? Kaip geriau? Aciu.

Oi, nesu klausima ir i kita tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zilvine: 04 sausio 2012 - 17:03
QUOTE(zilvine @ 2012 01 04, 18:00)
Laba diena. Norejau paklaust, jei OT abi juosteles vienodo ryskumo, tai reiskia, kad ovuliacija vyksta ar tik vyks artimiausiu metu? Ar ND reikia atlikt ta diena ar pries? Kaip geriau? Aciu.

Oi, nesu klausima ir i kita tema.

jei norit tiesiog pastoti ir lytis nesvarbi tai dabar pats metas darbuotis, o jei noris sunaus as vietoj jusu dar luktelciau diena ar dvi mirksiukas.gif nes po ryskiu abieju juostikiu O ateina sako per 20-40 val. jei buciau apie tai zinojus anksciau apie ot buciau labiau pasiplanavus wub.gif
Atsakyti
jeigu mano ciklas ilgas 32dienos, ar imanoma pastoti savaite pries iki ovuliacijos? kiek gyvybinga spera yra? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2012 01 05, 15:43)
jeigu mano ciklas ilgas 32dienos, ar imanoma pastoti savaite pries iki ovuliacijos? kiek gyvybinga spera yra? aciu  4u.gif

Nors visur rašo iki 7 dienų, manau, kad tai labai individualus dalykas.
Atsakyti
[quote=aggree,2012 01 05, 16:02]
Nors visur rašo iki 7 dienų, manau, kad tai labai individualus dalykas.

as daug kur radau kad iki 72val tai iki 3 paru g.gif
Atsakyti
[quote=felija,2012 01 05, 17:38]
[quote=aggree,2012 01 05, 16:02]
Nors visur rašo iki 7 dienų, manau, kad tai labai individualus dalykas.

as daug kur radau kad iki 72val tai iki 3 paru g.gif
[/quote]
as pagal patirti galiu sakyt ir kad labai individuliai, nes mums pirma maze uzkibo po mmm, tai manau kag gali gyvuot ir tas 7 paras ir maziau nuo salygu turbut..nes sakom tik po mmm nesisaugojom sakom vistiek be sansu kad kazkas ivyks, o va ivyko biggrin.gif , sudetingi mes organizmai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 01 05, 16:47)
as pagal patirti galiu sakyt ir kad labai individuliai, nes mums pirma maze uzkibo po mmm, tai manau kag gali gyvuot ir tas 7 paras ir maziau nuo salygu turbut..nes sakom tik po mmm nesisaugojom sakom vistiek be sansu kad kazkas ivyks, o va ivyko  biggrin.gif , sudetingi mes organizmai  g.gif


koks jusu ciklo ilgis? ir ar zinojjot kada ovuliacija?
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2012 01 05, 18:44)
koks jusu ciklo ilgis? ir ar zinojjot kada ovuliacija?

28-29 d. o ovuliacija 13-14 d.
Atsakyti
na turbut neiseis suzinot kuri dienele sekmiga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2012 01 05, 16:43)
jeigu mano ciklas ilgas 32dienos, ar imanoma pastoti savaite pries iki ovuliacijos? kiek gyvybinga spera yra? aciu  4u.gif


Kaip tik šiandien po akim papuolė štai tokia informacija: Spermatozoidai gyvybingi būna mažiausiai 2 dienas.
Atsakyti