Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 6

Sveika, Gabija, džiaugiamės, etapas svarbus praeitas, juk operacija galvoje labai rizikinga.

Rusai vis rašo, kad švitinant reikia vis gerti šaltalankių aliejų, esą jis turi antiradiacinių savybių. Aš kartais jį gurkšnoju, nusipirkau vėl, kai buvau daryti KT, nes tas niekšas smarkiai apšvitina. Bent jau nepakenks tai tikrai, o ir šiaip naudingas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif . Ir aš registruojuosi - gerai nuteikianti temos pradžia ir geros naujienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2011 11 25, 15:11)
Kaip tau sekesi vakar???

Ačiū, sekėsi gerai. thumbup.gif Papukai geri - apčiupinėjo padarė echoskopą ir po to mamogramą. Patologijų nėra. smile.gif Tai , jei viskas gerai - metams ramu. Pirmadienį einu pas ginekologę savo išsiimti siuntimo o dar kitą pirmadienį - į Klaipėdą pas onkoginekologę. Turėjau rugsėjo mėn. būti, beeeeet... rolleyes.gif Noriu tikėti, kad ir ten viekas gerai, tada po Naujų liktų kolonoskopija (jau keli mėnesiai kaip vaistukus nuėmė, atseit remisija yra rolleyes.gif ) - o tada jau kaip ir atliktos apžiūros.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 11 26, 15:58)
Ačiū, sekėsi gerai rolleyes.gif )

na, tai ir puiku!!! Ramios Kaledos bus smile.gif

Siandien jau minkom tesla meduoliniam kaledu nameliui, ryt kepsim, po to dar ilgai dekoruosim smile.gif Ilgas, bet malonus darbas, ir niekada nezinai, koks rezultatas bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika sugryzusi namo GABIJA smile.gif
user posted image
Atsakyti
tai kur tas balius bigsmile.gif Kiba pasiutot sitepos velai pradesit biggrin.gif Zmones gi po chemiju silpni, miego norintys smile.gif

Gabija 4u.gif
Atsakyti
Pelkiu mone, Tau sveikatos glebi,stiprek 4u.gif
Atsakyti
Gabija, sveikutė. kokia gera naujiena, svarbiausia kad aptikta pati pradzia.
Esi šaunus žmogelis, todėl ir padeda tau ......... O į vakarėlį pasošokti irgi užsuksiu .... smile.gif
Atsakyti
GABIJA ,sveika sugrizusi!!!!! clap.gif

As irgi jau grizau is Skotijos,patiko labai labai ir miestas ,ir zmones,va keleta vaizdu :

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
sveta, kaip grazu thumbup.gif
mano svajone nuvaziuoti i skotija smile.gif
Atsakyti
Sveta,tikrai grazu 4u.gif
Atsakyti
Raudona spalva tikrai gydo, dalis mano sienu namie - raudonos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nekieno: 26 lapkričio 2011 - 20:03