Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 6

Sveikos 4u.gif
Čia renkasi tik onkologinėmis ligomis sergančios mergaitės?Ar ir kitos,kurioms ramybės sveikata neduoda?
Atsakyti
rasu lanka ,labai dziaugiuosi kad tau viskas gerai 4u.gif

Siracusa ,perskaiciau tavo posta,kaip faina kad turi dar viena vaikuti wub.gif thumbup.gif Kai buvom susitike Kaune,turejai tik dukryte smile.gif Ar geri tos pacius vaistukus?
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 11 27, 00:29)
Sveikos  4u.gif
Čia renkasi tik onkologinėmis ligomis sergančios mergaitės?Ar ir kitos,kurioms ramybės sveikata neduoda?

Tema sukurta būtent visiems, kas serga, sirgo ir pasveiko, remisijoje ir apskritai kas turi receptų kad gerai jaustis ypatingais gyvenimo atvejais. Tik kažkodėl, kas su kitomis ligelėmis užsuka, pasidžiaugia, ar pasiguodžia, pažada, kad bus ir pranyksta.... cool.gif Laukiami visi ir visos su gerumu ... Prašom užsukti. 4u.gif drinks_cheers.gif

Labas, SVETUK 4u.gif Na, ir mestelėjai tu čia mums vaizdelių. Mmmmmmmmmm... rolleyes.gif Kaip norėčiau būti buvusi tavo akelėmis, kai jos glostė šiuos vaizdus.... Nerealu. O kaip laikosi tavo dukrytė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 26 lapkričio 2011 - 23:20
QUOTE(rasų lanka @ 2011 11 27, 00:17)
Tema sukurta būtent visiems, kas serga, sirgo ir pasveiko, remisijoje ir apskritai kas turi receptų kad gerai jaustis ypatingais gyvenimo atvejais. Tik kažkodėl, kas su kitomis ligelėmis užsuka, pasidžiaugia, ar pasiguodžia, pažada, kad bus ir pranyksta....  cool.gif Laukiami visi ir visos su gerumu  ... Prašom užsukti.  4u.gif  drinks_cheers.gif

Lankysiuosi tikrai.Aišku mano ligų onkologinėms prilyginti nė per kur neina,bet ramiai gyventi man jos neduoda...O taip norisi kuo daugiau bendraminčių sutikti,kurie taip pat turi taikyti gyvenima prie ligos...
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 11 27, 01:17)
Labas, SVETUK 4u.gif Na, ir mestelėjai tu čia mums vaizdelių. Mmmmmmmmmm... rolleyes.gif Kaip norėčiau būti buvusi tavo akelėmis, kai jos glostė šiuos vaizdus.... Nerealu. O kaip laikosi tavo dukrytė?

Na,neblogai laikosi ,viskas gerai,tik sunku su darbu,kita savaite prades dirbti fabrikoje naktine pamaina,nuo 22 iki 6 ryto,pabandis,nors sunkiai isisvaizduoju,kaip jai iseis mokytis ir dirbti nakti...
Bet nenusivile,patinka jai ten,o as jau planuoju dar karta vaziuoti su Sasa kartu biggrin.gif Nes labai verke be manes,skaiciavo dieneles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 26 lapkričio 2011 - 23:41
Labas rytas
Ar nenupūtė vėjas? Pas mus siautėjo, bet elektrą turime.
Po truputi grįžta jėgos, bet slogą įsitaisiau, o iki 5-o reikia išgyti.Atmintis jau praktiškai grįžo, nebent retai naudojomo žodžio nepamenu, bet kai buvo viena draugė lankyti, tai sklerozė beveik kaip mano.
Nuo 9 tablečių hormonų tablečių ėsi noriu kaip šuo.
Dabar per NTV televiziją šviečiuosi.Ten būna ir dokumentikos, o man patinka.

QUOTE(SVETA K. @ 2011 11 27, 00:40)
Na,neblogai laikosi ,viskas gerai,tik sunku su darbu,kita savaite prades dirbti fabrikoje naktine pamaina,nuo  22 iki 6 ryto,pabandis,nors sunkiai isisvaizduoju,kaip jai iseis mokytis ir dirbti nakti...



Sakyčiau, kad krūvis nerealiai per didelis.Manoji egzaminų sesijos pradžioje dar turėjo paskaitų ir organizavo aukštųjų mokyklų didelį renginį, tai laimė , kad apalpo ne gatvėje , o parduotuvėje, bet galvą prasiskėlė.Po to vos ne savaitę Raudonajame kryžiuje išgulėjo.Pripompuota vaistų dar per miegus renginiu "rūpinosi", kas be jos padarys? Padarys sakau , apsiramink.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2011 11 27, 00:40)
Na,neblogai laikosi ,viskas gerai,tik sunku su darbu,kita savaite prades dirbti fabrikoje naktine pamaina,nuo  22 iki 6 ryto,pabandis,nors sunkiai isisvaizduoju,kaip jai iseis mokytis ir dirbti nakti...

Tikrai sunku, bet ji saunuole, matai, kaip kabinasi! Dabar taip padirbes, veliau kazka lengvesnio ras. O judvi su Sasa butinai nuvaziuokit, ne tokia jau brangi kelione, o ispudziu parsivesit labai daug.

[B]Gabija,[/B] 4u.gif , smagu girdet, kad tu neblogai smile.gif Valgyk, kiek nori dabar ir ilsekis!

pas mus vejas buvo didziulis. Uzputinejo dujinio katilo ugnele (pas mane butas su autonominiu sildymu, kaminas iseina i lauka, tai vejas per ta kamina vis uzgesinejo ugni kas 5 min.), tai kol galutinai nesugadino dujinio katilo, isjungiau visai ji. Buvom saltam bute, koks 16-17 laipsniu. Siandien jau silta.

-------------------

Vel rupesti turiu unsure.gif Vakar pakosejau - kraujas. Kaip ir preitais metais. Kas cia dabar? Ramybes neberasta verysad.gif Stebiu, kas toliau bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 28 lapkričio 2011 - 10:34
Sveika, Gabija, valgyk ir drūtėk. Vakar skaičiau, kad dėl neaiškių priežasčių storuliai lengviau perneša operacijas ir net letalinė baigtis retesnė. Žodžiu, riebaliukai - šarvai nuo negandų.

Nuo slogos man labai padėdavo jūros druskos purškalas. Jis išvalo gleivinę ir neturi jokių šalutinių poveikių.

Arūne, kai man gydytoja po patikros liepė ateiti tik po pusės metų (labai labai ilgai), aš jos paklausiau: o kokiu atveju turėčiau atskubėti anksčiau? Ji pasakė: jei pasirodytų kraujas, pasikeistų kosulys, lia, lia... Žinoma, su mano liga - tai jau rimti požymiai. Ir vis tiek manau, pasitikrink.

Monai, kaip tau kraujas? Kokie rodikliai krenta? Jei turi pinigų, valgyk JUODUOSIUS ikrus. Žiauriai brangūs. ir Carsil - 6 tabl. per dieną, kepenų sargas.
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2011 11 28, 11:33)


Vel rupesti turiu  unsure.gif Vakar pakosejau - kraujas. Kaip ir preitais metais. Kas cia dabar? Ramybes neberasta  verysad.gif Stebiu, kas toliau bus...


Jokių asmeninės iniciatyvos stebėjimų. Imi iš šeimos gydytojos siuntimą ir staigiai tikrintis.Na jei kokia gislutė truko, tai bent žinosi, kad be reikalo nervinaisi.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 11 28, 16:06)
Jokių asmeninės iniciatyvos stebėjimų. Imi iš šeimos gydytojos siuntimą ir staigiai tikrintis.Na jei kokia gislutė truko, tai bent žinosi, kad be reikalo nervinaisi.

19 gruodzio turiu talona. Toloka dar. Siandien nieko blogo nebuvo, jei pasikartotu - iskart skambinu ir lekiu. Situacija analogiska preitu metu situacijai, tai viena mano dalis "raminasi", kita panikuoja...
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif
Jungiuosi ir as po savaitgalio. ech, geras buvo....tokie orai mane veza. vejas, lietus-pasikraunu as is tokiu gamtos stichiju :)toks maza pasijauti pries gamtos didybe ir galia. noretusi buti prie juros
Gabija, dziaugiuosi kartu su Jumis 4u.gif Jusu optimizmas ir ramybe mane ikvepia.
Arune, laikykis 4u.gif gal nelauk gruodzio 19.paciai bus ramiau
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2011 11 28, 17:22)
19 gruodzio turiu talona. Toloka dar. Siandien nieko blogo nebuvo, jei pasikartotu - iskart skambinu ir lekiu. Situacija analogiska preitu metu situacijai, tai viena mano dalis "raminasi", kita panikuoja...

Nu koks sutapimas,juk ir praeitais metais tokiu laiku tau buvo tas kraujas unsure.gif Kazkaip manau cia tas pats,tai nepergyvenk labai 4u.gif
Atsakyti