Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 6

QUOTE(SVETA K. @ 2011 11 28, 18:50)
Nu koks sutapimas,juk ir praeitais metais tokiu laiku tau buvo tas kraujas unsure.gif Kazkaip manau cia tas pats,tai nepergyvenk labai 4u.gif

Aš taip pat pagalvojau. rolleyes.gif Ar tik nebuvo prieš šv. Kalėdas, kai taip pat turėjai Arūniuk kalėdinį namuką kepti . Kažkokie prieškalėdiniai išbandymai tavo stiprybės - o po to viskas gerai. wub.gif

Bet , aišku, pasitikrinti reikia būtinai. O gal, kai nešildė , sušalai ? Stenkis nenusiminti. friends.gif
O koks ten tas pečiukas pas tave? Ar visi name tokius turi? Ar pro tą kaminuką dūmelis rūksta? Ar neprirūksta pas kaimynus į kitus butus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 11 28, 23:21)
Aš taip pat pagalvojau.  rolleyes.gif Ar tik nebuvo prieš šv. Kalėdas, kai taip pat turėjai Arūniuk kalėdinį namuką  kepti . Kažkokie prieškalėdiniai išbandymai tavo stiprybės - o po to viskas gerai.  wub.gif

Bet , aišku, pasitikrinti reikia būtinai. O gal, kai nešildė  , sušalai ? Stenkis nenusiminti.  friends.gif
O koks ten tas pečiukas pas tave? Ar visi name tokius turi? Ar pro tą kaminuką dūmelis rūksta? Ar neprirūksta pas kaimynus į kitus butus?  blush2.gif

Na, name kiekvienas butas atskirai turim po savo dujini katila. Cia geras dalykas, reguliuojames siluma kaip norim, ir kada norim, nakciai issijungiu sildyma visai. Bet va, yra papildomu problemu, kaip kad vakar, ar kai sugenda tas katilas, tada tik mano problema, pati turiu ieskot meistru. O dar kai vienos, be vyru, gyvenam...

Jo, ir preitais metais tuo paciu laiku... Susiruosiau siandien rubus, apsivarkiau reikalus, jei vel bus - iskart vaziuosiu ziuret.

------

Taip, name visi butai turi po savo katiliuka, ir is kiekvieno ruksta dumelis. Ne,
pas kaimynus nepriruksta svetimas dumelis biggrin.gif , Rasyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 28 lapkričio 2011 - 22:57
Labas mergaitės
Noriu pasidalinti iš Ifauru gautu grožiu.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 29 lapkričio 2011 - 14:03
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 11 29, 13:58)
Labas mergaitės
Noriu pasidalinti iš Ifauru gautu grožiu.

user posted image


nesupratau, cia pinigu medis taip zydi???
ar amarilis ? blush2.gif
Atsakyti
ax.gif Amarilis. Pinigų medis irgi žydi, tik žiedai kitokie

user posted image (foto internetinė, bet ir pas sesę taip pat žydėjo)
Atsakyti
Amarilis atsirėmęs pinigų medžio, nes nebelaiko svorio.
Atsakyti
Laba visom,

Gabija bigsmile.gif laaabaaaa, kaip smagu vėl skaityti tavo žinutes thumbup.gif Rodos ir nieko nenutiko...

Arūne, sukaupk visą ramybę, jei nepavyks greičiau prieiti pas gydytoją, teks laukti 19d. Čia tik šiaip, viskas bus gerai console.gif


Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2011 11 29, 18:41)
Laba visom,

Gabija  bigsmile.gif laaabaaaa, kaip smagu vėl skaityti tavo žinutes  thumbup.gif Rodos ir nieko nenutiko...

Arūne, sukaupk visą ramybę, jei nepavyks greičiau prieiti pas gydytoją, teks laukti 19d. Čia tik šiaip, viskas bus gerai  console.gif


Ačiū už linkėjimus.
Gerai, kad mano draugelis dar nebuvo įkėlęs kojų į smegenėles tik visų kūnu 2,7x2,9 prispaudė.Ir jau brinko smegenys.Dvi savaites prieš prispaudimą taip pasidarė skaudūs rankų pečių sąnariai, kad per jogą su ašaromis neužlenkdavau rankų už galvos.Baigiantis antrai savaitei pradėjo kiek lengviau lankstytis.O savaitės gale įvyko prispaudimas.Kartais galvoju, kad aš jį priverčiau palikti kažkokį kanalą ir spaustis kur lengviau.Na nežinau.Aplamai viskas baigėsi nepaprastai sėkmingai.Pametus du trečdalius daiktavardžių, jau galiu beveik viską atsiminti.Labiausiai bijojau ne operacijos ir nenubudimo, o neatsibusti salota.Aišku man butų buvę tas pats, bet artimiesiems būtų prasidėjęs pragaras.Atsisveikinat tą sakinį rašiau gal pusę valandos.Tai žodžio nežinau, tai raidės.
Pirmadienį prasideda visos galvos švytinimas.Žodžiu nori užsitikrinti, kad bet kur nuėjusi lastelė žūtų.Bus dvi savaites po 5 kartus.Kaip bebūtų , tai ne pusmetis chemo.Nors mano plaukeliai turi vėl iškristi.Dabar nukirpo per pusę delno.

Arūne , kaip tau?
Atsakyti
Dziaugiuosi, Gabija, kad tave globoja Dievulis... Ka moki, tai moki - nugrimzti ir vel iskilti. Amerikietiski kalneliai...

Man nieko. Kosulio nera, tai ir nekosciu per prievarta. Kad nebutu panasiai buve, lekciau su vejeliu tikrintis... dabar stebiu ir tyliai tupiu. Tik ramybes neberasta, nors tu ka. Issitraukiau raminamuosius.

Atsakyti
Nu ka, chebra, labas 4u.gif

Pries savaite lasino man gemcitabina ir karboplatina. Siandien tikrinau krauja: viskas OK tik leukocitai 2,4 vietoj 4-9. Liepe savaite pagert po 2 tab 2 kart dienoj deksametazono ir vsio smile.gif Cia viska gerai. Blogai tas, kad labai didelis sunkumas krutinej, spaudzia sirdi, lyg ir truksta oro. ir niekaip nesuprantu ar tai nuo nnervu arkoks velnias. Vandens tikrai nedaug, nes dainuodama nedustu, nakti tas sunkumas dingsta, miegu normaliai. Nu kas cia gali but, nes nervina ta plyta ant krutines g.gif per sia savaite sumazejo limfmazgiai pazasty, vakar supratau kad kazko ten truksta man. Tai tiek.
Sita chemo man sunkesne: pykina....

Onko temoj parasyta apie vaika, tokio amziaus kaip mano vyresnelis... negaliu skaityt...ir rasyt nieko negaliu.

Skaiciau vaistininko zinutes.
Romantike (lyg ir tau) jis atvirai pasake, kad zuvies tauku ir vit.C mazai. ka pridejai?
Arune, o tau kai svitino liete plauti. Tai gal del to tas kraujas kartais pasirodo? Ka sake pries metus? Man idomu smile.gif
rasu lankele, tu irgi visokiu tyrimu turejai. kaip atsakymai?
Nida as kepenim padedu Hepatodoron 2x3 dienoj. pastoviai kai chemija.
Ciao kakao smile.gif
Atsakyti
Pelkiu Mone, dabar jau nebeatseksi, nuo ko tau ta plyta, ar nuo gydymo, ar kita. Klausk gydytojos, ji viska tiksliausiai atsakytu. As nuvaziuoju pas savo daktare, ir susakau visus savo marazmus, o ji atsirenka jau, kas vertas demesio.

------

Man svitino kruti, senai, po pirmo gydymo... Preitais metais, kai kraujas pasirode kelis kartus, daktare iskart sukluso, ir dare rimtesnius tyrimus - bronchoskopija, KT, kurios isvadose buvo parasyta "neatmetu mts.tikimybes", to pasekoje operavo, blogo nerasta - saauga. Po visko daktare sako, kad trapios kraujagysles.


Atsakyti
Sveiki..
Arūne,man irgi švitino,bet ir perspėjo kad galiu kosėti ir atkosėti skreplių su kraujo priemaišom,tad kad nenusigąsčiau.. Bet kol kas tfu tfu tfu nebuvo jokių kosėjimų..
Atsakyti