Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja lojalumo kortelė Lyoness

Ta prasme kortelę jums padovanojo?
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 10 09, 16:36)
Ta prasme kortelę jums padovanojo?

Taip Lyoness kortelę gavau dovanų biggrin.gif tas žmogus juk nuo mano pirkinių gaus vieną kitą centą biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai dovanu? Nes jos niekas niekam niekada nedovanoja. Ją reikia pirkti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 10 09, 17:19)
Tikrai dovanu? Nes jos niekas niekam niekada nedovanoja. Ją reikia pirkti  bigsmile.gif

tai jūs ir pirkit ir kitoms liepkit , jei norit biggrin.gif aš matyt turiu gerą draugą biggrin.gif jam tie 7lt jau atsipirko nuo mano pirkinių lotuliukas.gif
gal pavydit tongue.gif
Atsakyti
Tai vis dėl to pirkot, net už 7 litus . Ir po to dar jus seksit pasakas, kad jums padovanojo lotuliukas.gif
Nemokamai gausi moka priedą. Toks šitos sistemos šūkis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 10 09, 17:34)
Tai vis dėl to pirkot, net už 7 litus . Ir po to dar jus seksit pasakas, kad jums padovanojo  lotuliukas.gif
Nemokamai gausi moka priedą. Toks šitos sistemos šūkis  bigsmile.gif

doh.gif doh.gif doh.gif
aš žinau kiek ji kainuoja biggrin.gif anei niekam neseku pasakų,anei niekam nesiūliau jos pirkti, bet žinau sistemą,tad dar kartą ponia, jums , asmeniškai kartoju , gavau dovanų, sprokit iš pykčio ir pavydo lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
Kaip manot , ko gero logiška prieš gaunat , kad ir dovanų naują nuolaidų kortelę žinoti jos sąlygas g.gif
Atsakyti
Tai kad nesprogsiu nes man dovanų už pinigus nereikia . Kaip, beje, ir melo apie atseit dovanas, klaidinant kitus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 10 09, 17:45)
Tai kad nesprogsiu nes man dovanų už pinigus nereikia . Kaip, beje, ir melo apie atseit dovanas, klaidinant kitus  schmoll.gif

Tai čia aš ASMENIŠKAI gavau dovanų doh.gif
Nematau prasmės jums kažko aiškintis , aš konstatavau faktą , gavau, neišleidau nei cento ir jau sukaupiau keliasdešimt litų , juk kasdien praktiškai apsiperku maximoj, nei papildomų išlaidų, nei per prievartą spec. eiti apsipirkti būtent čia, nekeičiu nei gyvenimo įpročių, nei dar kažko, jei nepakeliui, net ir korteles buna neturiu mėnesį, kitą.... man tai NIEKO nekainuoja , o jei ir būtų tekę 7lt susimokėt , tai irgi būčiau jau atsiėmus,beja juk ir kitos nuolaidų kortelės mokamos vasitinių, prekybos centrų..... tai gal eikit ir jiems parėkalot, kad žmones klaidina doh.gif
Atsakyti
Taip, jos MOKAMOS ir tai yra ATVIRAI skelbiama o ne maskuojama frazėmis apie nuolaidas dėl kurių galima sprogti iš pavydo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 10 09, 16:34)
Tai vis dėl to pirkot, net už 7 litus . Ir po to dar jus seksit pasakas, kad jums padovanojo  lotuliukas.gif
Nemokamai gausi moka priedą. Toks šitos sistemos šūkis  bigsmile.gif

As tai nepamenu, kad ir 7 Lt mokeciau. Mane draueg pakviete ir viskas. O ji tai kazkiek mokejo, gal 500 Lt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2013 10 09, 21:01)
As tai nepamenu, kad ir 7 Lt mokeciau. Mane draueg pakviete ir viskas. O ji tai kazkiek mokejo, gal 500 Lt?  g.gif

Lyoness kortele gaunama nemokamai,uz ja nereikai nieko moketi..neklaidinkite zmoniu
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 10 09, 15:52)
Na taip įsigiji pvz maximos kortelę  200lt pakeliui važiuojant pro čekių pardavimo vietą (ne maximoj) ir paskui visus tuos 200lt išleidi palaipsniui maximoj, nieko nekainuoja , o nuo tos sumos gauni papildomą nors ir menką procentėlį ir kas čia blogo, kai kam ir litas pinigas, kai kam ir 100lt nieko nereiškia  biggrin.gif  Plius atsiskaitant ,kad ir šia koretle dar ir Ačiū kortelę pateiki ir dar ta spats 1 proc. nuo sumos grįžta, tai kur čia kainuoja ir kas čia Jums neaiškaus  g.gif biggrin.gif
Neesu aklai įtikėjus šia sistema, bat jei duoda tau litą kitą  , kodėl jo neimti  g.gif


Kainuoja, ir dar kaip kainuoja. Visu pirma kainuoja sugaistas laikas. Uzsukat i cekiu pardavimo vieta, suteikian Maximai 200 lt vartojamaja paskola doh.gif , paskui trenkiates i Maxima. Prekes Maximoje brangesnes negu analogiskos prekes kitose vietose. Gaunat kazkoki menkuti procenteli... Jokio pelno nematau sad.gif Jei is tikruju norit sutaupyti verciau susiraskit kur jums reikalingas prekes is tikruju parduoda pigiau, o ne sekamos pasakos apie nuolaidas ir pelnus 4u.gif


QUOTE(Rodnega @ 2013 10 09, 15:58)
Niekas nieko neduoda. Norint to lito, reikia duoti sistemai litų ir tik tada gausi tą litą


drinks_cheers.gif Nemokamas suris buna tik pelekautuose.

QUOTE(vedeja @ 2013 10 09, 21:01)
As tai nepamenu, kad ir 7 Lt mokeciau. Mane draueg pakviete ir viskas. O ji tai kazkiek mokejo, gal 500 Lt?  g.gif


500 lt ??? doh.gif doh.gif doh.gif Be komentaru...
Atsakyti