Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja lojalumo kortelė Lyoness

Sveiki,

kur Kaune butu galima nusipirkti maximos cekiu? As dar tik uzsiregistravau cia, nelabai gaudausi kas kur ir kaip blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shypsenyte @ 2013 08 22, 11:25)
Sveiki,

kur Kaune butu galima nusipirkti maximos cekiu? As dar tik uzsiregistravau cia, nelabai gaudausi kas kur ir kaip blush2.gif  4u.gif
"Svarstyklės" Restoranas 52460 Kaunas, T. Masiulio g. 18E
Saulėja SPA 44240 Kaunas, Donelaičio 27
Mavy Studija 44192 Kaunas, Jonavos g. 60
Ventara 51295 Kaunas, Kovo 11-osios 45A
UAB „Metameda“ ir ko 50174 Kaunas, Savanorių pr. 165
Knygynas JODONĖ Žemaičių pl. 50, Kaunas
Tik patarčiau prieš vykstant pasiskambint ir pasiklausti, ar turi čekių, nes kartais trenkiesi į kitą miesto galą ir lieki musę kandęs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona_si @ 2013 08 22, 15:15)
"Svarstyklės" Restoranas 52460 Kaunas, T. Masiulio g. 18E
Saulėja SPA 44240 Kaunas, Donelaičio 27
Mavy Studija 44192 Kaunas, Jonavos g. 60
Ventara 51295 Kaunas, Kovo 11-osios 45A
UAB „Metameda“ ir ko 50174 Kaunas, Savanorių pr. 165
Knygynas JODONĖ Žemaičių pl. 50, Kaunas
Tik patarčiau prieš vykstant pasiskambint ir pasiklausti, ar turi čekių, nes kartais trenkiesi į kitą miesto galą ir lieki musę kandęs  mirksiukas.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif prasideda nemokami seminarai pristatymai apie Lyoness
pasinaudokit galimybemis. Pabandykit. Tai ne kazkokius lipdukus rinkti. O gauti nauda pinigais. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotri @ 2013 09 20, 21:53)
4u.gif  prasideda nemokami seminarai
Tai kad jie ir šiaip nemokami g.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 07 12, 11:41)
O aš šiandien gavau pirmuosius 35lt į grynųjų sąskaitą, tiesa pirkau tik maximos dovanų korteles,  ir su jomis atsiskaičiau už prekes  ax.gif
Kad ir ne didele su ma, bet kodel jos nepasiimt jei galima  biggrin.gif


Pirkdama isankstinio apmokejimo korteles (siuo atveju maximos dovanų korteles) suteikete Maximai beprocenti kredita be jokiu kredito isigijimo mokesciu. Pasidomekite kiek kainuoja juridiniam asmeniui paimti vartojamaja paskola is banko. Tai kad gavote kelis litus joks ne taupymas, tai uzmokestis jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2013 10 08, 11:14)
Pirkdama isankstinio apmokejimo korteles (siuo atveju maximos dovanų korteles) suteikete Maximai beprocenti kredita be jokiu kredito isigijimo mokesciu. Pasidomekite kiek kainuoja juridiniam asmeniui paimti vartojamaja paskola is banko. Tai kad gavote kelis litus joks ne taupymas, tai uzmokestis jums  4u.gif

na tai ir gerai biggrin.gif , nes man nieko nekainavo nusipirkti dovanų kortelę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2013 08 11, 23:06)
kuo toliau ,tuo labiau stebina ši sistema ....j

aha ... Stebina...Per du metus apie 50 litų sukaupiau,kapitalas neblogas sakyčiau. Ne ten apsipirkinėju,ne ten degalus piluosi...o siuntinėtis kažkokius čekius ar dar juos kažkur važiuot nusipirkt...Bankas mano irgi ne partneris,tai dar ir gryninimas kainuotų...
Pasiskaitymams:
http://www.balsas.lt...ansu-labirintas
Ai,nemokamai gavau,tai galvos ir nesuku dėl tos kortelės irnesakyk.gif Bet aš nei už vieną prekybcentrio kortelę nemokėjau-nu dar ko mastau.gif Aš perku,jie gauna pelną,jie tarpininkai, tiesiogiai iš gamintojo visko ir nenusipirksi.Bet nors netrimituoja kažkokiuose susirinkimuose,kad aš leisdama pinigus jų parduotuvėse,sutaupysiu,investuosiu ir praturtėsiu...Va tie susirinkimai bla bla bla ir yra minusas pagrindinis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adija5: 09 spalio 2013 - 02:29
QUOTE(lili* @ 2013 10 08, 15:05)
na tai ir gerai  biggrin.gif , nes man nieko nekainavo nusipirkti dovanų kortelę  biggrin.gif


Kaip suprasti "nieko nekainavo nusipirkti dovanų kortelę". Tai tu ja vis del to pirkai? Ar siaip kas nors dave?
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2013 10 09, 08:18)
Kaip suprasti "nieko nekainavo nusipirkti dovanų kortelę". Tai tu ja vis del to pirkai? Ar siaip kas nors dave?

Na taip įsigiji pvz maximos kortelę 200lt pakeliui važiuojant pro čekių pardavimo vietą (ne maximoj) ir paskui visus tuos 200lt išleidi palaipsniui maximoj, nieko nekainuoja , o nuo tos sumos gauni papildomą nors ir menką procentėlį ir kas čia blogo, kai kam ir litas pinigas, kai kam ir 100lt nieko nereiškia biggrin.gif Plius atsiskaitant ,kad ir šia koretle dar ir Ačiū kortelę pateiki ir dar ta spats 1 proc. nuo sumos grįžta, tai kur čia kainuoja ir kas čia Jums neaiškaus g.gif biggrin.gif
Neesu aklai įtikėjus šia sistema, bat jei duoda tau litą kitą , kodėl jo neimti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lili*: 09 spalio 2013 - 14:53
Niekas nieko neduoda. Norint to lito, reikia duoti sistemai litų ir tik tada gausi tą litą
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 10 09, 15:58)
Niekas nieko neduoda. Norint to lito, reikia duoti sistemai litų ir tik tada gausi tą litą

g.gif
nu nieko nedaviau biggrin.gif kitaip tariu padedu savo pinigus ,kad ir į tą pačią sistemą ir visus iki vieno cento paskui išnaudoju, tai kur čia ką duoti g.gif nei mokesčių kažkokių, nei už kortelę papildomi mokesčiai g.gif

kam neptinka tas ir nedraugauja su šia sistema , tai kokį vėją čia kelti biggrin.gif
Atsakyti