Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(Zai @ 2011 12 22, 10:23)
o naudojasi netaupiai  mastau.gif


Kad naudojasi netaupiai asmeniškai man yra didelis privalumas blush2.gif , nes visos kosmetinės priemonės pabosta man žymiai greičiau, nei pasibaigia ax.gif
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 12 22, 10:53)

Beje, kaunietės, tai kaip suprantu Eveline kosmetikos didžiausias pasirinkimas Martinoj?o ji viena tik yra (buvusiam Vitebske)?
Papildyta:
O kainą jau matau bigsmile.gif

Martina tik Vitebske. Eveline nemažas pasirinkimas Prismoje 4u.gif
Atsakyti
O Vilniuj to Eveline rutuliuko nėra? unsure.gif
Atsakyti
Martina
Atsakyti
labas,mergaites,gal patarsite koki sampuna slenkantiems ir greit besiriebaluojantiems plaukams?
Atsakyti
gal galetumete pasiulyti, sampuna ir balzama sausiems balintiems plaukams 4u.gif
Atsakyti
ir dar kazka( valikli-prausikli, tonika,kauke) kad nekimstu poru?
Atsakyti
Merginos, ar nebuvo temoj atsiliepimų apie Bell nagų lakus? ax.gif

Nusipirkau Eveline pieštuką, juodą su drožtuku, nepatiko. Sausokas, kietokas, nevisai juodas, nepiešia ant waterlinijos.
Apžiūrėjau blizgėsius Goddbye appetite biggrin.gif , nepatiko, kad su blizgučiais, neėmiau.
Galvojau pirkti išgirtą konsilerį, deja, liko tik vienas atspalvis, man netinkantis.
Atsakyti
Gal zinot pigiu ir geru drekinamuju kremu pedoms? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 12 28, 14:39)
Gal zinot pigiu ir geru drekinamuju kremu pedoms? unsure.gif

Man patiko šitie:

user posted image

user posted image

Atsakyti
[quote=Desert,2011 12 21, 20:51]
Klaipėda.
Jau radau, bet nepirkau, kažkaip suabėjojau, dar vakar neigiamų atsiliepimų prisiskaičiau, o kaina apie 17 Lt
nusipirkau tokius nr 402, mokejau apie 15 lt, bet nesu lb patenkinta, pigmentacija labai vidutine, laikosi nelabai, man nepatiko
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 12 28, 13:14)
Merginos, ar nebuvo temoj atsiliepimų apie Bell nagų lakus?  ax.gif


Turiu vieną, labai patinka ax.gif Gražiai lakuoja, patogus šepetėlis, gerai laiko smile.gif

QUOTE(dontstop @ 2011 12 28, 16:33)

Šitas ir man labai patiko, vis kartoju jį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 12 28, 12:14)
Merginos, ar nebuvo temoj atsiliepimų apie Bell nagų lakus?  ax.gif

Nusipirkau Eveline pieštuką, juodą su drožtuku, nepatiko. Sausokas, kietokas, nevisai juodas, nepiešia ant waterlinijos.
Apžiūrėjau blizgėsius Goddbye appetite  biggrin.gif , nepatiko, kad su blizgučiais, neėmiau.
Galvojau pirkti išgirtą konsilerį, deja, liko tik vienas atspalvis, man netinkantis.

Aš irgi turiu vieną. Tai spalva nereali wub.gif Ir laikosi geriausiai iš mano visų turimų (essence, catrice, manhatten, nail system) - apie 4 dienas. mirksiukas.gif
Atsakyti