Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(tiutik @ 2011 12 28, 21:09)
Turiu vieną, labai patinka ax.gif  Gražiai lakuoja, patogus šepetėlis, gerai laiko smile.gif




QUOTE(Zhaltvyksle @ 2011 12 28, 23:32)
Aš irgi turiu vieną. Tai spalva nereali  wub.gif Ir laikosi geriausiai iš mano visų turimų (essence, catrice, manhatten, nail system) - apie 4 dienas.  mirksiukas.gif

Ačiū, merginos, už atsiliepimus 4u.gif Nusipirkau ir aš vieną, atspalvį 604. Jei nenuvils kokybė, grįšiu ir dar penketą paimsiu blush2.gif Labai jau patiko spalvų pasirinkimas smile.gif

Mačiau Martinoj jau atsirado Golden rose magnetiniai lakai 4u.gif
Atsakyti
O kiek to Eveline blakstienu balzamo kaina?;]
Atsakyti
QUOTE(Cle0 @ 2011 12 29, 12:44)
O kiek to Eveline blakstienu balzamo kaina?;]

10,40lt jei gerai prisimenu biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit pasiūlyt kokį gerą plaukų (ypač galiukų) serumą, purškiklį, kurį būtų galima papurkšt ir sausus plaukus, pamaitint ax.gif
Turiu vieną brangesnį, tai gal kokia pigesnė alternatyva yra laugh.gif
Atsakyti
Aš tai atradau šią plaukų kaukę.
user posted image

Mano plaukai labai slenka, veliasi po daugelio dažymų, tai vis išbandau ką naujo. Ši labai patiko. Didelių stebuklų gal ir nedaro, bet mažus - tikrai smile.gif
Atsakyti
Iš Dead Sea turiu paakių kremuką. Sudėtis siaubinga, bet veiksmingas. Reiks gal ir kaukę pabandyti g.gif
Atsakyti
Bandžiau ir aš Dead sea kaukę, labai patiko. Šampūnas taip pat 4u.gif

Šiuo metu naudoju ir labai džiaugiuosi kremu rankoms Sto receptov krasoty "Uvlažnenie i svežest":

user posted image

To pačio gamintojo serumas nuo 30 metų

user posted image

kaip kremas silpnokas (sausai odai), bet kaip serumas po kremu - labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2012 01 01, 21:58)
Aš tai atradau šią plaukų kaukę.
user posted image

Mano plaukai labai slenka, veliasi po daugelio dažymų, tai vis išbandau ką naujo. Ši labai patiko. Didelių stebuklų gal ir nedaro, bet mažus - tikrai  smile.gif


Šita superinė. Tikrai puikiai palaiko plauko struktūrą ir neleidžia jiems lūžinėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2012 01 01, 20:58)
Aš tai atradau šią plaukų kaukę.

o kur perkate šią kaukę?
Atsakyti
Gal kuri esate išbandžius pigesnį ir geresnį veido šveitiklį? g.gif
Atsakyti
Mano pigios kosmetikos atradimas yra šis plaukų balzamas:

user posted image

Šiandien jau n-tąjį nusipirkau, 4.29lt, talpa - 500ml thumbup.gif Daro viską, kas parašyta ant pakuotės - suteikia minkštumo ir blizgesio, maitina, drėkina. Su avižomis, tinka kasdieniam naudojimui. Ir užtenka ilgam, nes pakuotė milžiniška.Labai džiaugiuosi, kad kažkada viena konsultantė pasiūlė, į nieką nekeisčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2012 01 02, 18:14)
Mano pigios kosmetikos atradimas yra šis plaukų balzamas:

Šiandien jau n-tąjį nusipirkau, 4.29lt, talpa - 500ml  thumbup.gif Daro viską, kas parašyta ant pakuotės - suteikia minkštumo ir blizgesio, maitina, drėkina. Su avižomis, tinka kasdieniam naudojimui. Ir užtenka ilgam, nes pakuotė milžiniška.Labai džiaugiuosi, kad kažkada viena konsultantė pasiūlė, į nieką nekeisčiau  wub.gif



Kur perkate? Kaip sudėtis? 4u.gif
Atsakyti