Įkraunama...
Įkraunama...

Ar "nutrūkstat" nuo dietos?

Na va, nutrūkau ir aš ax.gif O "teorija" dėl organizmo išjudinimo pavartojus daugiau kcal. teisinga, patikėkit. Po poros mėnesių mano svorio kritimas buvo "užsifiksavęs" ir mėnesį stovėjo vietoj doh.gif Tai "nutrūkau" porai dienelių- ir vėl sėkmingai lieknėju mirksiukas.gif

Beje, Šarūnyt, nors ir sakai, kad nesvarbu, ką mano ir sako kitos, bet 700kcal. mažokai unsure.gif Tikiu, kad jautiesi gerai- organizmas pripranta (o dar kai svoris taip lekia žemyn bigsmile.gif ), bet lazda turi du galus- greitai nukritęs svoris dar greičiau atauga, vos tik pradedi normaliai (pabrėžiu- normaliai, o ne persivalgant) maitintis ir "parsiveda" beveik antra tiek papildomų kilogramų doh.gif

Atsakyti
nutrukau as saindien va taip netycia.... ryte tvarkingai sulapnojau avizas su jogutu, patraukiau i sporta, ten 3 valandikes visko prisportavau, suvalgiau obuoli ir kraise...labai laiminga grizus namo sukirtau sumsutini su lasisa. po to taip atsitiko, kad draugas nano parvingiavo su porcija fribulvyciu...nu PADEJAU PADEJAU as jam jas suvalgyt blush2.gif tuos eisu skaiciuot, KIEK as ten kalriju privalgiau. nes vakarien irgi jau pilvelyje.... ax.gif
Atsakyti
*****, ir aš nutrūkinėju verysad.gif ir nežinau, kaip sustoti mad.gif
iš to pykčio tuoj suvalgysiu viską viską iš šaldytuvo, kad neviliotų manęs ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergickos,

o as tai pavyzdingai visa savaite dietos laikausi-ta prasme kalorijas krupsciai skaiciuoju, na bet kai ateina savaitgalis tai nors vilku alkanu stauk lotuliukas.gif O dabar dar Velykos sekmadieni.Mane tie savaitgaliai is visu kaloriju skaiciavimu "ismusa".Gal patarimu kas turit?
O ,beto ,ka darot ,kad po sporto nenoretumet valgyt?mane toks badas suima,kad baisu verysad.gif Ar jums taip nebuna? schmoll.gif
Is anksto dekui uz patarimus thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE
O ,beto ,ka darot ,kad po sporto nenoretumet valgyt?mane toks badas suima,kad baisu verysad.gif Ar jums taip nebuna? schmoll.gif

Prieš sportą BŪTINAI reikia užkąsti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 04 13, 06:24)
Prieš sportą BŪTINAI reikia užkąsti  mirksiukas.gif


blink.gif
jei prieš sportą nors šiek tiek užkandu, pradėjus judėti skrandis lyg sustoja, ir tas maisto gabaliukas atgal nori lįsti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 04 13, 16:59)
blink.gif
jei prieš sportą nors šiek tiek užkandu, pradėjus judėti skrandis lyg sustoja, ir tas maisto gabaliukas atgal nori lįsti  doh.gif

nu UZKASTI reikia, o ne privalgyt doh.gif
ir jei i sporta pestute eisi, susikratys ir nebelips atgal.
nestovek prie sporto klubo duru su sumustiniu rankoj lotuliukas.gif
Atsakyti
Tas uskandimas pries sporta, skirtingai kai kam, pagal organizma, as pvz negaliu stortuoti uzkandus, cia net nesneku apie persivalgyma, pvz koki obuoli suvalgiu eiciau pabegioti, garantija viskas atsidurtu lauke, tiesiog pykina ir nesvarbu, kad uzkandu pries 1-2 h iki sporto. Taip kad, man sportuoti tusciu skrandziu geriau, na nebent dar velai vakare kai buna viskas isvirskinta.
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2006 04 13, 23:04)
Tas uskandimas pries sporta, skirtingai kai kam, pagal organizma, as pvz negaliu stortuoti uzkandus, cia net nesneku apie persivalgyma, pvz koki obuoli suvalgiu eiciau pabegioti, garantija viskas atsidurtu lauke, tiesiog pykina ir nesvarbu, kad uzkandu pries 1-2 h iki sporto. Taip kad, man sportuoti tusciu skrandziu geriau, na nebent dar velai vakare kai buna viskas isvirskinta.

as begiot isviso negaliu ax.gif net uzvakarykstis masitas virsun lipa. jie tu negali uzkandus, vadinas negali,o kaip po psorto? ar neuzeina baisus alkis?
Atsakyti
Na veliau, po kokiu 2-3h rodos drambli galeciau suryti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2006 04 14, 20:15)
Na veliau, po kokiu 2-3h rodos drambli galeciau suryti bigsmile.gif

nu matai, ir suryji? blink.gif o jei pries sorta siek tiek uzkasum, pasisotintum ir puse to dramblio biggrin.gif
Atsakyti
Na, stengiuosi neryti..bet kartais ir neatsilaikau.
Atsakyti